Otobüse vicdanınızın rahatı mı, kıçınızın rahatı mı?

Evet yer verme konusundaki tespitim bu. Bazı gençler, yaşlılar ayaktayken oturuyor ama içleri pek rahat etmiyor. Sağa sola bakınmalar, görmezden gelmeler falan. Ama yer veren kendini daha rahat hissediyor en azından yanlış anlaşılma yadırganma derdi olmuyor. Ama insan çok yorgun olduğu zamalarda bazen de arada kalıyor yer versem mi vermesem mi diye üstüne üstlük yer verdiğiniz kişi 5 dakika sonra inip de başka birinin oraya konması durum da biraz koyuyor insana.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• ben otobüste otururken yaşlılara yer veriyorum ama bazı insanlar var gelip kalk ben oturacagım diyor...bende hasta oldugum zamanlar bi kaç kez böyle olayla karsılasınca artık çok yaslı görmedikçe vermiyorum...ha bi de ben bir yaşlı erkeğe yer versem,ayakta bir sürü erkegin arasında kalma durumum oluyor kendimi de düsünmem lazım o gibi durumlarda vermiyorum

0|1
    0|0
    • evet bazen insanın elinde olmuyor işte arada kalıyorsun zaten kalabalıkta millet çekilmiyor hiç :S

• evet vicdanım rahat etmese de yer vermediğim oluyor yani...dersten cıkıp basım agrıyosa hastaysam erkeklerin ortasında kalma durumum yoksa bakıyorum zorla birini bulayım da ben oturayım diye herkesin gözünü gözleyene degilde ayakta durmaya çalısan hasta çok yaşlılara yer veriyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• doğru diyorsun bende o konuda sıkıntılıyım genelde yer veririm fakat elimde bavul ya da paket varsa kalkmak zor oluyor veyahut eskiden işte çalışırdım öğlen 12 girer akşam 11 çıkardım haliyle yoruluyor insan fakat yorgun olmadığı halde kalkmayan gençler canımı fazlasyla sıkar ! :)

0|0
    0|0
  • Vala ben genelde ilk önce yer vermiom bakıyom yer veren çıkarsa kalkmıyom ama yer vermezlerse vicdanı dinliom :) Şanslıyım ki hep yer veriyolar :D

0|0
    0|0
  • Genelde yer veririm. Fakat minibüsteki tipler de çok güvenilir değil açıkçası. Ben ayağa kalksam ayakta olan erkek yanaşacak biliyorum. Çoğu zaman kalkmamamın nedeni erkekler oluyor. Vicdanım da rahatsız oluyor evet.

0|0
    0|0
  • her daim vicdanım :) içim rahat etmiyor kıyamıyorum :)

0|0
    0|0
  • ben yer veririm yaşlılara kıyamam :D

0|0
    0|0
  • vicdan is a dirty job but someone has ...

0|0
    0|0
  • yüzü buruşmuş teyzelere amcalara yer veriyorum onun haricinde kimseye günahımı vermem

0|0
    0|0
  • vicdanımın rahat olması önemli ama bazı yaşlılarda artistlik yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaşlı ise dokunmaz ama bu konuda kızlar daha centilmen gibime geliyor çünkü kazmaların çoğu istifini bozmuyor.hippi kılıklılar öldüresim geliyor alayını.eğer yaşlı birine yer veren bir kız görsem ona yer vermek isterim yada elinde ağır birşey var yoksa hayatta şaklabanlık yada centilmenlik olsun diye genç bir kıza yer vermem.birde kızın biri yanımda oturuyor ayaktaki kız arkadaşı ile konuşurken kafamı şişirirse onada yer verir uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • kalkarım kim oturursa otursun ilgilenmem birden çok yaşlı varsa da müziğin sesi kısılınca hangisi kaparsa o artık napayım ben

0|0
    0|0
  • Kimseye yer vermem oturdukları yeri bile almaya kalkışırım ellerinden 60 yaş üstü kartla 1 durak önce bin 2 durak sonra in gün boyu otobüslere in bin nah veririm sana yeri elinden bile alırım ben para veriyorum arkadaş ben otobüse binerken!

0|0
    0|0
  • Her ne kadar kıçımın rahatı çok önemli olsada, yaşlılara yer veriyorum, eli ayağı tutanlara yer vermem

0|0
    0|0
  • haklısın dostum

0|0
    0|0
  • Sarımsak yemişse yerinden bile kaldırırım

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum öyle yapanlara o an oracıkta bacak omza yapmak istiyorum!

0|0
    0|0
  • genelde oturmuyorum

0|0
    0|0
  • vicdan mı o da ne ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...