Adet gecikmesi için kendi başınıza uyguladığınız yöntemler nelerdir?

Adet gecikmesi için kendi başınıza uyguladığınız yöntemler nelerdir?

Güncellemeler:
adet gecikmesi derken, 1 buçuk hafta sonra tatile gidiyorum ve adetim gecikti işte 45. günü. hani çaydır maydır bişeydir böyle bişeyler bilen falan var mı

0|0
910

En İyi Erkek Görüşü

• Tatile mi çıkacaksın?

0|0
    0|0
    • Evet yaa nasıl da anladın hemen, 1 buçuk hafta sonra tatile gidicem işte ama bir türlü adet olmadım çok endişeliyim

• Normal ne zaman olacaksın?

• link

Adet söktürücü olarak linkteki bitkileri kulanabilrisin ama bence doktora gidip sorununun nedeni bulmak en iyisi.Adet söktürücü ilaç daha sağlıklı yani.Geçmiş olsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle son 3 ayda olağan regly tarihlerinizi saptayarak bakın arada 2 yada 3 gün oynamalar var ve şu an 15 gün oynama oluyorsa hormonal bir değişim yada gebelik dediğimiz durum sözkonusudur ancak bu gibi durumlar yok ise tarlusal isimli ilaç ile reglynin beklenen 3.günde gelmesi normaldir dersenizki bitkisel bir yöntem melisa çayı ve valerian otu alıp içmenizi tavsiye ederim rahatlattığı için regly gelme durumu yüksekti saygılar..

0|0
    0|0
  • git eczaneden farlutal tb al. 3*1 kullan geri gelir merak etme.

0|0
    0|0
  • hemen yapan ilaçlar var onlardan alabilirsin.Ama ismini bilmiyorum.Ve de stres filan varsa onlardan uzak durmaya çalış..

0|0
    0|0
  • ikaz edin randevunuza birdaha geç kalmayınız ...!

0|0
    0|0
  • 30 yıldır olsun diye bekliyorum, sen geciksin diyorsun :(

0|0
    0|0
  • Benimki çok saglık 4 gün ...

0|0
    0|0
  • utandım :)

0|0
    0|0
  • gecikince, olması için ilişkiye girenleri biliyorum ;)))

0|0
    0|0
  • Bişey yapmıyorum kendi başına oluyor :D

0|0
    0|0
    • ya lütfen böyle gereksiz yorumlar yapmayın

• can sıkıntısından takılıyorum ya bu arada geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 9

• eczaneden adet söktürücü alabilirsin

0|0
    0|0
    • mesela o gün aldığım zaman o gün işe yarar mı?

• bilmiyorum, kullanmadım ama söktürücü içildiğini biliyorum

• geciktirici hap kullan.Başka ne yapılır ki zaten hormonal birşey sonuçta..

0|0
    0|0
    • hayır yanlış anladın.adetim gecikti yani. bir buçuk hafta sonra da tatile gidicem o yüzden sordum hani sorumu yanlış anladın

• ah pardon ya:) stres hava değişimi filan etkiliyo biraz umarım tatil zamanı denk gelmez

• ben de ondan korkuyorum :(

• gecikmesi icin mi? geciktirmek icin mi ? gecikmesi icinse 1kere karsılastım bununla sogan kuru ise yarıyor, gecitirmek icin ilaclar oldugu duyumu almıstım-kullanmadım

0|0
    0|0
    • tamam sogan kuru uygula en gec 4-5 saat icinde baslar

• normal bir gecikme ise evet ama zamanından once olmasını istiyorsan kesin bir sey soyleyemem, eskiler bunu icine farklı seyler de ekleyerek daha yogun bir sekilde dusuk yapmak icin kullanırlarmıs, cok fazla detaya giremiyorum su an, annene ya da bir buyugune sorabilirsin

• tamam canım çok sağol

• cok stres yapma ve kahveyı azalt

0|0
    0|0
  • evet.kendime kızıp umarım 10 gün reglin gecikir diyorum ve gecikiyor.

şaka değil.

0|0
    0|0
  • özgürlügünü kisitlamiyorum hic.

0|0
    0|0
  • Stres..

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullan.bıraktığın zaman adet oluyosun.tatilden dönünce bırakıverirsin :D

0|0
    0|0
  • Imm çörekotu kaynat iç bi ot daha vardı ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...