Hamza Hamzaoğlu nun Galatasaraydaki Kadro Tercihlerini Doğru Buluyormusunuz?

Bence hala yanlışlıklar var Sneijder gibi bir 10 numara sol kanat oynamaz bu hem Sneijder e hemde takıma zarar verir sol kanatta Telles ve Sneijder oynayınca rakip takımlar o kanadı otobana çeviriyor Telles hücumcu bir sol bek doğal olarak sürekli hücuma çıkıyor Sneijderde geriye gelen bir oyuncu değil böyle olunca sol kanattan sürekli atak veriyoruz yani karşımızda iyi bir takım olsa çok büyük sıkıntılar yaşarız Hamza Hoca artık bunlara müdahale etmeli siz bu kadroyu bu anlayışı doğru buluyormusunuz?

0|0
3|59

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin yedigimiz cogu gol sol kanattan geliyo. Sneijderin ortada olmasi gerekiyor. bide brumayi ilk11de oynatmasi lazim bazen onun disinda cok iyi bir hoca.

0|3
    1|0
    • Mersin maçında sol kanadımızı rakip otobana çevirdi onuda geçtim Sneijder gibi bir oyuncudan böyle iyi verim alamıyoruz.

• var mı bu kadar bilgili kiz futbol hakkinda sasirdim vallaha ya

• Gol yemeyi geç, telles zaten defansif cik zayıf, Riera yın ne eksiği vardı tellesten, fazlası vardı, c. rizedeki Ali Adnanı almamız lazımdı bence

Kızlar Ne Diyor 2

• 1-2 kisi disinda sikinti yok, haklisin.

0|1
    0|0
    • Evet iyi gidiyoruz ama etkili bir Sneijder demek iyi oynamak demek ya da maçı kazanmak demektir ben böyle bir dünya yıldızının harcanmasına göz yumamam

• Dogrudur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• -Sneijder iyi markaj edildiği takdirde sahada yok olup gidiyor.
    -Burak Sneijder sayesinde türlü pozisyonlar yakalayabiliyor ancak rakip ya Sneijder ya da Burağı keserek Galatasaray' ı kilitliyor.
    -Sneijder eğer forvet arkası oynarsa orta saha direncimiz düşüyor, ya da hücum etkinliğimiz çok azalıyor.

Burak ve Umut varken Sneijder ancak boşa verim sağlıyor, Sneijder bu yüzden harcanıyor.
    İşte Drogba bu yüzden 2 sezonda çok önemli işlere imza attı. Bu takımı ikisi beraber sırtladı desek yeridir.

cut.

0|1
    0|0
  • Sneijderi solda oynatacağına yedek bekletsin daha iyi. Ayrıca çift forvet olayından vazgecmezse çok puan kaybeder

0|1
    1|1
    • Zayıf rakiplere karşı sorun yaşamayızda iyi takımlar karşısında ve heleki kanat futbolunu iyi oynayan takımlar karşısında büyük sıkıntılar yaşarız ayrıca hem Sneijder ide harcamış oluruz

• Bunu fatih terimde cok yapti cift forvetli sistemde cok fazla secenegi yok ya da tek forvete donucek buda nekadar etkili olur bilemem ya da tek onliberoya donup 4-1-3-2 oynaticak bida riskli.

0|1
    0|1
    • İlla çift forvet oynayacağız diye bir kural yokki tek forvet oynatsin Fatih Terim Sneijder i sadece Arenadaki Schalke maçında solda oynattı o da devre arasında anladı böyle olmayacağini baktı sol kanattan çok atak veriyoruz Amrabatı koydu sola ondan sonraki maçlardada Burak ve Drogbanın arkasında oynattı Sneijderi bu işin defansif yönünüde gözardı etmemek lazım

• Bende ondan bahsediyorum zaten ama cift forvette tuttu gibi macina gore tercih yapmali.

• Senin sorun neden her soru cevapladigim zaman karsima cikayo çok merak ettim , konuyu bilmiyorum ;)

0|1
    0|0
  • Sneijderin en iyi olduğu bölge forvet arkasidir. Eğer kanatta oynatilirsa verim alamayiz. Onun dişinda Kaç tane teknik direktör geldi halen adam akilli bir forvet alamadik sneijderle uyumlu bir forvet gelse çok iyi olacak.

0|1
    0|0
  • Sneijder'i sol kanat oynatan adamın neyini doğru bulcam, o doğuştan hatalı

0|3
    0|3
  • Kadro anlayışı ve taktik konusunda doğru buluyorum.
    Sneijder şu an mecburen böyle oynamak zorunda aksi takdirde Buraktan verim alamicaz.
    şu an takımdan kimseyi kesmek doğru olmaz malesef.
    Bense sneijderi forvet arkasi izlemek isterim ama şu an buna uygun ne taktik yapabiliriz nede bu yönde oyuncu bulabiliriz.

0|0
    0|0
    • Böylede Sneijder den verim alamıyoruz Buraktanmı daha verim almak önemli yoksa Sneijder denmi? Ayrica Burak forvet oyuncusu tek forvet oynayabilir

• ben bahane üretmiyorum. Hakan baltı hayatı boyunca ilk ve son kez böyle bir müdahele yapmıştır.
      neyse tartışmaya gerek yok senin görüşün bu benim görüşüm bu

• emre solda sneijder forvet arkası umut sağ forvet burak santrafor?

• olabilecek sekilde.

0|0
    0|0
  • Burak tek forvet oynayamaz, son 3 maçtır ofsayta düşmemesinin tek sebebi forvet arkası gibi oynuyor olması yani Umut'un arkasında. Burak çok aceleci ve iletişimi zayıf maalesef yoksa çok iyi yerlere kaçıyor ancak erken davranıyor her seferinde.

Sneijder'e gelince de, evet 10 numara pozüsonunda oynaması gerekiyor ancak o zamanda sistemin 4-2-3-1-1'e dönmesi gerekiyor, ki bu durumda burak tek forvet oynayacak ve ne top tutabilecek ne de ofsayttan kurtulabilecek. Hamza Hoca en doğru taktikle oynatıyor şu anda Galatasaray'ı, kimse merak etmesin.

0|0
    0|0
    • Burak çok ofsayta düşüyor diye ona göre sistem kuramayız Sneijder Galatasarayın en iyi oyuncusu. Forvet arkasında oynadığı zaman neler yaptığını biliyoruz formda bir Sneijder in yanında Burakın ya da Umutun esamesi okunmaz. Hadi çift forvetten vazgeçemiyor 4-3-1-2 sistemini oynatsın

• brumaya artık daha fazla şans verip o çocuğu pişirmesi lazım Sneijder ortada forvet arkası çok daha iyi işler yapıyo

0|1
    0|0
  • Telles satilmali, onun yerine fizigi güclü olan iri ama ayni zamanda hizli olan bir oyuncu lazim. Sol kanata Bruma, sag kanata Olcan. Ortalarinda 10 numara Sneijder. Orta sahada Melo veya Selcuk. Forvetede buragin yanina bitirici bir forvet alinmasi gerekiyor.. Bence sistem bu. Herkesi yeneriz

0|0
    0|0
  • Sneijder çok sırıtıyo bir yerinde oynayamadı adam.

0|1
    0|0
  • Bu şekil iyi gidiyo bırak böyle oynatsın (: (: Hamza hoca geldikten sonra takıma bir ivme geldi. Lig'de Yekta gibi Pandev gibi Bruma gibi oyunculara forma şansı verebilse daha iyi olacak bana göre ama diğer oyuncularda gayet iyi yani mecbur bazıları oynayamıyor. s. s 6 yabancı batırıyor zaten işii

0|0
    0|1
    • Ligde yekta mi? 😳😳😳

• @varyans
      Bende kaçırmadım (:
      Bütün futbolcular iyi yani. Bilmiyorum yektanın oyun tarzı hoşuma gidiyor benim. Yani şans verilmeli bana kalırsa oynatırım (: Ama diğer alternatiflerde yekta'dan iyi işte o sorun.

• Takımımızın en iyi oyuncusu Sneijder. Ve Sneijderi en iyi şekilde oynatmalıyız 2000 yılında Hagiyi forvet arkasında değilde sol kanatta ya da yanlış mevkide oynatsaydık başarılı olabilirmiydik

• sneijder kanatta değil forvet arkası oynatmalı

0|1
    0|0
  • galatasaray tırt arkadaşlar 6sarayı terım yonetıyor şu an hmza hmzaoglu degıl 6saryı kurtaranda muslera ve snjder dır anaca snjdr top atacak tp dgıtacak orta atacak sut cekecek bas burak mıs umutsuz muş selçük müş boş bu ınsanlar bu gıbı futbolcular o formaları hakk etmıyorlar ben bır fenerlı olarak soyluyorum fb de var o tarz oyuncular aramnın hakkını vermıyenı gondercek sın takımdan

0|0
    0|0
  • Melo Selçuk Sneijder üçlüsü varken ikisini oynatmak büyük ayıp gibi geliyo. E üçünü birden ortada oynatınca forvet bire düşüyo. Forvet çift olmayınca da bizim takım bizim takım gibi oynamıyo. Zor iş yaa. :D

0|0
    0|0
  • Evet sineijder ve tellesin konumu hatalı ama bizimde defansımız çok zayıf

0|0
    0|0
  • Sneijder Beşiktaş maçında da solda oynarsa Gökhan Töre çok kaçar ordan. Beşiktaş zaten ortadan oynamayan bir takım.

0|0
    0|0
  • Hamit i tarık çamdalı umut bulutu bence yedek kulubesine bile oturtmama lı ki adam hamiti umutu ilk 11 e koyuyo adamın için geçmiş artık gençler maçında bunu çok net gördük paf takımın sinan gümüş gibi daha çok cevherler vardır bence onları denemeli artık

0|0
    0|0
  • Emin ol o da biliyor ama sneijder forvet arkasi oynadimi ileridr te burak etkisiz kaliyor cift forvet icin mecbur sola kaymali zaten sol ic oynuyor tam sol cizgide oynamiyor

0|0
    0|0
  • bence dogru takıma enerjı geldı

0|0
    0|0
  • sneijder ortada olunca güçten düşüyoruz, onu dengelemek için sağlam 2 tane libero gerekiyor. bizde bir melo var o da ayarsız.

0|0
    0|0
  • Genel olarak iyi bir hoca ve bu sonuçlardan da belli zaten. Ama mesela son lig maçında adamın teki sol kanadımızı felç edecekdi nerdeyse çok geç hamle yaptı. Ufak hataları olsada ben beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • ben daha iyisini yaparım :D

0|1
    0|0
  • Sneijder 4-4-2de kendine yer bulamıyor, bu yüzden sol kanat oynuyor. Kadro halen oturtulmuş değil, sabretmek gerek.

0|0
    0|0
  • 4-4-2 bizim için biçilmiş kaftan: Muslera - Telles - Semih - Chedjou - Tarık - Olcan - Sneijder - Selçuk - Bruma - Umut - Burak

0|0
    0|0
  • Fatih Terim in kopyasi bence taktikleri Terim den aliyor hamiti ilk 11 oynatmasi sneijderi solda oynatmasi cift forvet cikmasi brumayi son 30 dakka oyuna almasi hepsi zaten terimin yaptigi taktiklerdi.

0|0
    0|0
  • Sneijder yerinde oynamalı elbette ama hocaya da biraz zaman vermek lazım. Çok iyi insan, hava da kattı, belli ki oyuncularla da iyi anlaşıyor ama büyük takım tecrübesizliği korkutuyor beni

0|0
    0|0
  • İstikrar yok takım zor başarır bu sene en iyi beşiktaş

0|2
    0|0
  • Yeni geldi size,1ay daha şans tanıyın. farklı mevkilere farklı oyuncular koyarak sahada asınalığı sağlamayı çalışıyor. istikrar olmayabilir. ama başarı olacaktır. türkiye kupası gibi..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29
Yükleniyor...