Vücudlu erkeklerden kızlar için şart mı?

vücudlu olmasımı gerekiyor zayıf erkeklerın kızların gözünde değeri nedir mesela :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Spor yapması gerekiyor yani herhangi bir vizyonu olmalı.
    Six pack ile kaşar rendelemek her kızın hayali orası ayrı :P

0|0
    0|0
  • Erkek dedigin biraz kilolu olmasi lazim. Zayif erkekler gucsuz gibi geliyo . Vucud guzel olmasada biraz kas olsun yani

0|0
    0|0
  • Alakası yok , Çok fazla kasda iyi durmuyor çok zayıf da ortası güzeldir

0|0
    0|0
    • 1,75 e 55 olmuyor bea :)

• hmm , metobolizman hızlı çalışıyor o zaman , kilo vermek için nasıl diyetisyene gidiliyorsa kilo almak içinde giden çok. Diyetisyene gitmeyi dene.

• göbekli olmasın çok kilolu olmasın yeter kaslı şart değil ama kollarından kas iyidir

0|0
    0|0
  • Tip yoksa vücut ne yarar. Zayıf hiç olmaz.

0|0
    0|0
    • tip olsa vucud olmasa ne olur 1,75 e 55 kilo mesela :)

• Biraz gideri olur sanırım. Ya vücuttan kastım illa öyle aşırı kaslı sporcu falan değil sadece ne bileyim sırık gibi olmasın omuzları geniş olsun falan

Erkekler Ne Diyor 8

• şart değil

0|0
    0|0
  • Yapacaksan kendin için yap kardeşim.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bence bir yazın deniz kenarında dene tsrtü çıkarırken sana bakan ve gelip konuşan kızları gör sonra değerlendir bu konuyu ee biraz tipinde olucak :))

0|0
    0|0
    • tip varda 1,75 e 55 kiloyum kilo alamıyorum * :)

• bir spora başla ben 7 senedir dövüş sporuyla ilgileniyorum artık vücdm kendi oturdu sendr yap git bir spor salonuna yaza kadar kilo alıp sağlam şekilde çıkarsın ama iyi bir hoca ve iyi beslenmeyle

• Hersey çenede bitiyor birader.

0|0
    0|0
    • çene derken dil mi olacak biraz:) eğer dil diyorsan katılıyorum ne kızlar götürenler var :)

• Aynen. Vücut yaparsan her zaman biradım önde olursun ama çene yoksa sıfırsın.

• Bende vucud varda ne yani yine manitam yok yine manitam yok bende bir sorun olmalı sanırım

0|0
    0|0
  • Dış görünüşün önemli olmasa hamam böceğini de severdin uğur böceği gibi...

0|0
    0|0
  • Vucudum var Allah a sukur ama kizlar icin yapma yapacaksan kendin icin yap

0|1
    0|0
    • kızlar için o iş olmaz zaten :)

• Badkanks a kesinlikle katılıyorum asla bu kezbanlar için bir şey yapma kendini iyi hissedeceksen seni mutlu edecekse yap.

Yükleniyor...