Hergun body gitmek kaslari eritirmi?

Arkadaslar vucuduma hacim verip parcalamak icin oneriniz var mı 6 aydir yapiyorum ama istedgm sonucu alamiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için takviye sporcu besinleri kullanman gerekir.

0|0
    0|0
    • Takviyeleri sporcu arkadasima danistim sadece protein tozu onerdi dogal yap diyor ama vucut durdu gbi

Kızlar Ne Diyor 1

• kaslarını dinlendir bir kaç gün sonra yine yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• haftada 2 gün dinlenmen lazım.

0|0
    0|0
  • Dinlenme egzersiz yemek önemli

0|0
    0|0
  • kaslarını dinlendirmen lazım hergun hergun yaparsan kasların yorgun düşer buda senın zararına olur ama yok illla hergun yapıcam dersen ek ilave besinler almalısın kaslarını iyi beslemesin

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün yeter evet fazla gitmenin yararı olmaz ( amele gibi düşün ben hiç üçgen vücutlu amele görmedim)

0|0
    0|0
  • Iyi beslenirsen hiç bişey olmaz.. ama arada kasların dinlenmesi lazım kaslar dinlendikce gelişir calisma sırasında değil

0|0
    0|0
  • hacimse hergun gitmek iyi olmaz aciklardim neden oldugunu ama usendim

0|0
    0|0
    • Agir bas dicen bide protein agirlikli kola tatli ekmek olmcak bunlarda cok nadir ama ekmegi 2 dilum yiyorum gunde

• Yoo agir calismak kasi buyutmez dostum orta basican ne cok zorlucak nede cok hafif olucak setin son 2 tekrari aciycak iste o zaman oluyor demektir

• valla barfiks cek sınav cek daha ıyı

0|0
    0|0
  • Evet kaslari yakarsin ve yeteri kadar beslenmessendr yakarsin antremanlar bosa gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...