Sağlıklı hızlı şekilde nasıl zayıflanır?

Sağlıklı hızlı şekilde nasıl kilo verilir?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• günlük kalori hesabını çıkarıp ondan 500 kalori aşşağı yiyorsun hergün.

0|0
    0|0
    • Biraz açıklasan nasil oluyo

• Senin sporla alakan var sanirim

• 2 yıl önce kilo verme amaçlı başladım, çok araştırdım çok yanlış yaptım yanlışlarımdan ders aldım ama şu an orta seviye fittness yapıyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• diyet ve spor beraber olmalı

0|0
    0|0
  • Spor, Düzenli Beslenme ve Düzenli Uyku herşey bu 3 maddede saklı birisini eksik yaparsan döngü bozulur sonuç alamayacağın bir işkenceye döner.

0|0
    0|0
  • Cardio yaparak ve diyet.

0|0
    0|0
  • Beslenme ve spor alışkanlıklarınız nasıl ki? Ya da hiç spor/egzersiz yapıyor musunuz? Unlu, şekerli, yağlı gıda tüketiminiz ne düzeyde? Kadınların metabolizması zaten yavaş, bu da bir etken; ama egale edilemeyecek bir şey değil. Şunu da söyleyeyim, yürüyerek kilo veririm gibi bir mallığa da kapılmayın hiç.

0|0
    0|0
  • Onu bunu gec en saglikli olani duzenli yemek ve duzenli spor ornek olarak her sabah 30 dk hafif temmppolu kkosu yap aksamlari erken yemek ye ve yemegin uzerine uyuma uyuddugun zaman metabolizma yavsladigi. İcin. midde eritmiyor

0|0
    0|0
  • Sabah kalhvaltısını sağlam yap öğle akşam hep salata ton balıklı bitaminli olsun yani bir dilim ekmek 1 ay fit olursun

0|0
    0|0
  • akşam yemeğini kesiyorsun bol bol osurucaksın ok başla

0|0
    0|0
  • doktordan diyet alarak

0|0
    0|0
  • Ben 2 ayda 25 Kilo verdim çok zorlandım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Diyet ve sporla

0|0
    0|0
  • Sik sik ve az az yemek ye asla sporunu aksatma. Sbah uyaninca iisinma hareketleriyle basla gune gun icinde kosma yuru tempolu cok gfaydasi var havuza gidebiliyosan sik sik olmasada yuzmeye git faydasinj gorursun

0|0
    0|0
    • olmuyo maalesef cınımm. gidiceksin diyetisyene farkı görüceksin cınımm. kuru laflara takılıpta sonra saglıgından da olma cınımm. söyle sebastian şu kıza biz boşamı dirsek çürütüyomuşuz. :)))

• Spor asiriya kacilirsa yagi kasa cevirir o yaglar ebedi vucudunda kalir. Asiriyada kacma ilk gun hafif tempoda yuru isinmadanda yurume vucut yarim saatte isiniyo genelde yarim saatten sonrasi snn icin faydali olur. Ha baslarken 40 dk snra 1 saat yuru bu sekilde duzenini oturt. Asla tam doyma yani tika basa yemek yeme seni o ogun gecistircek kadar ye

• Tehlikeli bir yorum olmuş imlaya dikkat lütfen tatlım :) @jalahale

• Akupunktura gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • 6 dan sonra yemek yeme. 2 litre su iç. beyaz ekmekten kaçın. Çayı şekersiz iç. Abur cubur günde bir gün yiyebilirsin.

Bu sayede ayda 4 kilo veriyorum.

0|0
    0|0
  • bir diyetisyen eşliğinde en iyisi

0|0
    0|0
  • Sıfır ekmek bol su ve yürüyüş. :))

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gitceksin canım.

0|1
    0|0
    • Diyetisyene gitmeden olmuyomu

• Anladım tesekkurler

• Yukarıdaki arkadasın da dediğini yapma sakın. Hic bir hastalığın ve alerjin yoksa bir bardak yeşil cay icebilirsin günde. Bir de sabah AC karnına bir cay kaşığı çörek otu yutabilirsin. Metabolizmanı hızlandırır. Onun dışında yapacağın her kısıtlama sana geri dönecektir

Yükleniyor...