Bir kitap yazsaydınız, adı ne olurdu?

Hayatınızın kitabını yazıyorsunuz tamamen sizi anlatan bir kitap bu. Kitapta siz, yaşadıklarınız, belki yaşayamadıklarınız,umutsuzlarınız, umtlarınız, inançlarınız var. Tamamen sizi anlatacak bir kitap. Ne olurdu adı?

0|0
27|35

En İyi Erkek Görüşü

• Melissa p ve bir dilek tut, bir sayı tut isimlerinin karışımı bir penis tut(çok acıklı bir hayat yaşamış frijit bir kadın baş kahraman)

Secret,kayıp gül ve bilumum Paulo Coelho kitaplarındaki mistik öğelerle alakalı kitap yazarsam NirMis(Nirvanaya ulaşmış mistizmin b.kunu çıkarmış bir sufi,yogi ve diğer bütün bu taz şeyleri bünyesinde barındıran bir adamın mistik hayatı)

Fantastik edebiyat ve tarih karışımı dalında yazarsam Yeniçeri yatağını beşlemesi(Adı üstünde bir yeniçeri var elinde sihirli yatağınıyla ecnebi memleketlerde maceradan maceraya koşuyor)

Ancak favori dalım distopya olursa :Her şey çok fena olacak (her şey çok güzel olacaktan çaldım evet,kitabın konusunu veremiyorum,günün birinde yazma planlarım var,bundan çok çok uzun zaman sonra)

1|0
    0|0
    • puhahaha. sanırım kafamız biraz karışık ama...

• Niye karışık olsun,bütün bu dallarda yazabilirim.Kitaplarım belki milyonlar satar,nobel kazanıp reddedirm hatta.Süper karizmam olur.Bir penis tut bence çok iddalı olabilir,hem ülkemizin gerçeklerini pek seviyor yabancılar,kötüler dururum güzel ve yalnız ülkemi

• :D bir tanesine daha gerek olduğunu sanmıyorum. başımızda bulunan büyüğümüz kötüleyip duruyor. reklamın kötüsü olmaz misali...

Erkekler Ne Diyor 34

• sanırım ben böyle bir düşünüyorum.çünkü hayatım da çok ilginç şeyler yaşadım tatlı ,acılı heyecanlı,mahzun çok mutlu şeyler gördüm.geride kalanlara sanki bir hayat dersi verircesine faydali olacağına inandığım için bir kitap yazsa idim adını'' HAYATIM BİR MUCİZE'' diye bu ismi verirdim.

0|0
    0|0
  • Bir adımlık volta..

0|0
    0|0
    • hımmm. cezaevini anımsattı bana:))

• hohooooo süper yorum söyleyecek sözüm yok:)))teşekkür ederim...

• rica ederim.bn teşekkr ederm:)

• "sedir ve kamelya" olurdu heralde.

0|0
    0|0
  • sinameki koyardım...

hayat insanları doldurur,hüzün,dert,keder,gam,ihanet,acı,stres ne varsa bunlar kişiyi doyurur ama bunlarında illaki çıkması lazım ki yeni doyumlara ac kalsın ..

işte bu sürecte insan boşalamaz devreye sinameki girer ve ne varsa iszden gider yeni açlıklara yelken açarsanız :)

0|0
    0|0
  • Aramak - olurdu

hayatım boyunca arayacağım şeyi nasıl aradığımdan başka anlatmak isteyeceğim birşey yok.

0|0
    0|0
  • The Last Station of My Life. (bu kitabı 50 li yaslarda yazmak lazım yalnız daha yasayacak cok seyim var cunku :D )

0|0
    0|0
  • Belki Bir Gün Okursun

0|0
    0|0
    • :)) kime yazılacak bu?

• Hahaha Teşekkür ederim koptum :D

• hahhahaha dedim ben size alışkanlık yaptı diye:)))

• yaralı şişman

0|0
    0|0
  • Neden =)

0|0
    0|0
  • BEN

1|0
    0|0
  • Mercimekli Dondurma

(Dalga geçmiyorum veya şaka yapmıyorum)

0|0
    0|0
  • Kitap Adı: Aşkın Tarifi Yoktur...

İnceden Açıklama: Aşk’ın öncesi yoktur...Ötesi mi?... O hiç yoktur

0|0
    0|0
  • Yazdım.

Kapı

0|0
    0|0
  • eksiden artıya basamak basamak

1|0
    0|0
  • Terk etmedi sevdan beni.

0|0
    0|0
  • garip

0|0
    0|0
  • yalnız idealist

0|0
    0|0
  • mermimi zamanmı yada yumilinin dünyası:)

0|0
    0|0
  • karşılıksız sevgi

0|0
    0|0
  • hayal-et olurdu çünkü hayal etmek başarmanın yarısıdır bu da benim yaşamımı anlatırdı sanırım

0|0
    0|0
  • bu mudur yani pehh :D

0|0
    0|0
  • hep sonradan gelir aklim başima...

0|0
    0|0
    • ama insanı insan yapan hatalarıdır. aklınız başınıza o an gelseydi siz siz olur muydunuz?;)

• Tutulmamış Sözler

0|0
    0|0
  • kitap yazıyorsun ve sanırım başlık bulamadın :D

şuan pek gelmedi aklıma ama adı "Telemnar" olurdu.

0|0
    0|0
  • Yanlizliklarin adi ben...

0|0
    0|0
  • bir kere daha sorulmuştu ve aynı cevabı vermiştim.

"Dağların Ardındaki Zafer"...

0|0
    0|0
  • Yarı-Normal Bir Hayat...

0|0
    0|0
  • ... Gösterilmeyeni Görebilmek !

0|0
    0|0
  • gerçekçi olmanın sakıncaları...

0|0
    0|0
    • hımmm yalan bir dünyada gerçekçi olmak sakıncalı mıdır?

• önemli mi insanların sizin için ne düşündükleri. bırakın herkes ne istiyorsa onu düşünsün...

• ne yani oradan bakınca çok mu asosyal görünüyorum...

• Duymadıklarınız ve asla duymak istemeyecekleriniz -1- :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 27

Yükleniyor...