Amerikan bayrağı desenli giysiler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar ben amerika bayrağı figürlü giysileri çok seviyorum. Profil resmimde görüldüğü gibi kullanıyorum da. Ama çevremden değişik tepkiler alıyorum. Benim için sadece bu yılın modası ve hoş. Başka bir amacım yok. ama çevrem sen türksün neden giyiyorsun vs diyor. Bu yılın modası olan amerkan figürlü giysiler hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
18|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• böyle yabancı ülkelerin bayraklarını üstünde taşımak çok anlamsız ve itici geliyor bana ama herkes benim gibi düşünmek zorunda değil tabi.

7|0
    1|1
  • Ben don olarak giyerim ve rengini değiştiririm altımda amerikan bayrağı varken wc gitme gereği duymam.

4|0
    1|1
  • dünyanın en şerefsiz katil,işgalci,sömürücü ülkesinin simgelerini giymek onursuzluktur..

4|0
    1|0
  • ona bakacaksan olursan 94 ten beridir yabancı müzik dinliyorum millet ne anlıyorsun ya küfür ediyorlarsa diye soruyor onlarda sanki dinleyenlere sövüyorlar ya işte sana onları diyenlerle bana bunları diyenler aynı zihniyette olanlar.o yüzden istersen fransız bayraklı giysi giy farketmez önemli olan kalbindir.

0|0
    0|0
  • çizgili çizgili :))

0|0
    0|0
  • bu moda kime göre bilemedim, pret a porter giyimde prestijli markalar için de sıkça rastladığım bir durum değil, bir erkek olarak görüşüm ekose desenli bir gömleğin üzerindekinden daha çok yakışacağı

0|0
    0|0
  • Bu ülkeden her ne kadar da nefret etsem de bence bayraklarla böyle şeyler yapılmamalı. Ancak ABD'li vatandaşlarda da oldukça moda diye duydum . Kendileri bizim kadar hassas değilse senin için de hassas ol diyemiyorum . Açıkçası ben olsam giymem .

0|0
    1|0
  • amerika bayrağı figürlü çorap ve ayakkabı giyersen bence tepki vermezler anlayana

1|0
    0|0
  • hayat bazen yaşamaya deger kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle giyinmeni tavsiye ederim simseyi skleme bence güzel tercih mutluluk senin mutluğugun daim olur inş

0|0
    0|0
  • Milliyetçiliğin gereği yok, giyebilirsin dost

2|0
    1|1
  • Türk bayrağı desenli giyerim sadece amerikan bayrağı asla

0|0
    1|0
  • biz amerikalıyız ailem yıllardır cumhuriyetçilere oy verir de

0|0
    1|1
  • nefret ederim

1|0
    1|1
  • Gözlerin güzelmiş.Çizgiler çoğu kıyafette var,giymekte özgürsün ama yinede bende söyleyenlerle hemfikirim.Garipsiyorum biraz.

0|0
    1|1
  • hevesini alana kadar giy işte

0|0
    0|0
  • dur ben de bi amerikan figürlü don giyim nerde bulabilirim pazarda falan varmıdır

0|0
    1|0
  • Birsosyalist olarak kınadım sizi küçük hanım

0|0
    2|0
  • türk bayraağı desenli elbiseler nie hiç moda olmuo :P

0|0
    1|1
  • Sadece yıldız olunca ABD Bayrağı desenli mi oluyormuş?

0|0
    1|2
    • Sadece yıldız değil beyaz ve kırmızı çizgilerde var.

• İstiyorsan giy, insanların düşünceleri senin umrunda olmasın moda konusunda.

• giy kim ne karısır. bende amerikan bayragı sembollu boxer giyiyorum nolmus

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• İnsan'Lar özüne yakışanı yapar.. Ben bu konuda fazla katıyım..

Ha ben giyme desem çıkarmayacağın için.. Yorum yapmak anlamsız olur..

0|0
    0|0
  • Sallasana Allah aşkına yaaa biz ülke olarak neyleri hazmediyoruz bunumu edemiyolarmıs onlara özeniyolar ama bayragına mı kızıyolar

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum

0|1
    0|1
  • en nefret ettiğim kıyafetler abd bayrağının olduğu veya abd yi temsil eden kıyafetler .

0|0
    1|0
  • benim de cok hosuma gidiyo özellikle geçen gun oyle bi gömlek gördüm cok tatlıydı bi de sortlar da guzel duruyo

0|0
    0|0
  • ben giymem moda olsa da zaten modaya uymayı sevmem

0|1
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum. Bende öyle bir tişört var giyiyorum. Giyen giysen zaten türklükle ne alakası var.

0|0
    0|0
  • Amaaaaaan salla türk bayrağı değil ya ister şortunu yapsınlar ister iç çamaşırını sende giy kime ne? Sadece türk bayrağı tek göklere yakışır

0|0
    0|0
  • Amerikan bayrağı desenli şortlar çok güzel bence, hatta bir tane edinecektim Ama bana uyan bedeni defoluydu almadım. Neden tepki verdiklerini de anlamıyorum moda yani

0|0
    0|0
  • iğrenç

1|0
    0|0
  • Amerikanın oyunu bunlar hep :D

1|0
    0|0
  • hoşuna gidiyorsa giy.

çoğu kişiye antipatik geldiğini bil ama.

0|0
    0|0
  • kovboy şapkasi takip cowgirl oluyorum

daha amerikan

0|0
    0|0
  • Ben modaya uymam moda bana uysun kafasındayım şuan :/

0|0
    0|0
  • komik buluyorum

0|0
    0|0
  • senin tercihin.

0|0
    0|0
  • ben de çok giyerim ve de zaten kendimi Amerikan hissediyorum bir an önce gitseydim :)

1|0
    0|0
  • '

Kendi zevkin tabyki istediğini gıyebılırsın .Birde şöyle bakalım olaya: neden müslüman ülkesine zıt olan bir ülkenin yıldızlarıyla dolu herhangı bır yesı gıyelımki? hoşumuza renklerı gıdebılır lakin al bakalım kıpkırmızı ay yıldızlı bir tişört gaz meydanlarda giyermisin?

Ben diyim gıymezsın .Çünki ılgı ceker ve ılgı odağı olmak ıstemezsin. çnkü amerikanın yıldızlı tişört renklerı daka normal gelıyor sana hemde baksana moda olmuş zaten dimi?

Yazıktır be nice topraklarımız ,kaynaklarımız ellerine geçmiş onlar safesını sürüyor.

ama bizim saf,cahil mılletımız kendı yıldızlarını satın almaya çalışan lanet ülkenın yıldızlı renklerıı üstünde taşımaya moda dıyor ellerındende başka bır sey gelmıyor.. Bu kafayla daha çook ezılir mılletımız..

TABİYKI SANA KARSI ÇIKACAKLAR SAF KIZIM ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...