Diyarbakır BŞB-Galatasaray maçı hakkında bilinmeyenler.. detayı okuduktan sonra yorumlarınızı söyler misiniz?

Arkadaşlar o maça ben de gittim.. kale arkasındaydık. istiklal marşını ıslıklayan şerefsizleri biz susturuyorduk. o maça gelenlerin %90ı Galatasaray için, geri kalan kısmı da olay çıkarmak için gelmişti. ben bir Galatasaraylıyım.. Ultra Aslanla birlikte galatasaraya tezahürat yaptık aynı şekilde diyarbakırsporada.. uA taraftarları diyarbakırsporu hem alkışladılar hem de desteklediler. yanlış değilsem 20. dakikaydı, kapı kırıldı ve içeriye yaklaşık 200-300 civarı biletsiz izleyici girdi. ne olduysa ondan sonra oldu. ilk yarı bitimine 10 dakka kala bulunduğumuz yerin uygun olmadığını (gidişatın iyi olmadığını) gördük ve yerimizi değiştirdik.. 85. dakikada bir de baktık ki eski yerimizin önünde bulunan polislere ve uA taraftarlarına taş ve şişe atmaya başladılar.. evet bunu yapanlar sonradan içeri kaçak giren gruptu sanırım.. bence onlardı.. çünkü onlar gelmeden önce hiç bir tatsızlık yoktu. ve emin olun orada Diyarbakırspor taraftarlarının %90 ı Galatasaraylıydı ve onları alkışlıyordular. gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. BEN KENDİ ADIMA VE ORAYA ''MAÇ İZLEMEYE GELENLER'' ADINA BU ÇİRKİN OLAYLAR İÇİN SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM.. ve böyle şerefsizlik yapanları nefretle KINIYORUM.. şimdi bu anlattıklarım çerçevesinde yorumlarınızı alabilir miyim?
http://hizliresim.com/rm8ZXz

0|0
29

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...