Diyarbakır BŞB-Galatasaray maçı hakkında bilinmeyenler.. detayı okuduktan sonra yorumlarınızı söyler misiniz?

Arkadaşlar o maça ben de gittim.. kale arkasındaydık. istiklal marşını ıslıklayan şerefsizleri biz susturuyorduk. o maça gelenlerin %90ı Galatasaray için, geri kalan kısmı da olay çıkarmak için gelmişti. ben bir Galatasaraylıyım.. Ultra Aslanla birlikte galatasaraya tezahürat yaptık aynı şekilde diyarbakırsporada.. uA taraftarları diyarbakırsporu hem alkışladılar hem de desteklediler. yanlış değilsem 20. dakikaydı, kapı kırıldı ve içeriye yaklaşık 200-300 civarı biletsiz izleyici girdi. ne olduysa ondan sonra oldu. ilk yarı bitimine 10 dakka kala bulunduğumuz yerin uygun olmadığını (gidişatın iyi olmadığını) gördük ve yerimizi değiştirdik.. 85. dakikada bir de baktık ki eski yerimizin önünde bulunan polislere ve uA taraftarlarına taş ve şişe atmaya başladılar.. evet bunu yapanlar sonradan içeri kaçak giren gruptu sanırım.. bence onlardı.. çünkü onlar gelmeden önce hiç bir tatsızlık yoktu. ve emin olun orada Diyarbakırspor taraftarlarının %90 ı Galatasaraylıydı ve onları alkışlıyordular. gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. BEN KENDİ ADIMA VE ORAYA ''MAÇ İZLEMEYE GELENLER'' ADINA BU ÇİRKİN OLAYLAR İÇİN SİZDEN ÖZÜR DİLİYORUM.. ve böyle şerefsizlik yapanları nefretle KINIYORUM.. şimdi bu anlattıklarım çerçevesinde yorumlarınızı alabilir miyim?
http://hizliresim.com/rm8ZXz

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan istiklal marşına nedne saygısızlık eder ki işte bunu anlayamıyorum o marş hepimizin :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• bağlardan gelen grubun amacı futbol değildi
    istiklal marşına saygı duymayan defolsun bu ülkeden

0|2
    0|0
    • Abi sen maca geldiysen bilirsin.. kiz meslek lisesindrn asagi inince bir park varya orda toplananlarin olay cikaracagi belliydi.. mactan sonra onlar olay cikardilar.. istiklal marsinin isliklanmasi bence tamamen rezillik.. yaa turk kurt alman ingiliz ne olursan ol bir milletin marsina saygili olman lazim

• Genelleme yapmak yanlış ancak bunları yapanlarda biran önce temizlenmeli sadece futboldan değil ülkedende.

0|2
    0|0
    • Abi ben zazayim kendi irkima ait bir ulkem bir marsim olmaya bilir ama her toplumun marsina saygi duyulmalidir..

• Otobüste taşlanmıştı, bu tarz şeyler insanın onurunu kırıyor. Taraftarın büyük çoğunluğu yuhladı zannediyordum ama açıklaman doğrudur inşallah kardeş.

0|2
    0|0
    • kardeşim bir sürü kişi kamera kaydı aldı zaten mutlaka sosyal medyada paylaşırlar.. orada görürsen bana hak verirsin :)

• Anladım kardeş öyle diyorsan doğrudur..

• yani af edersin ama bir grup it yüzünden bütün şehrin eleştirilmesi hoş bişey değil..

• İstiklal Marşı'na saygı duymayacak olanlr defolup gitsinler

0|2
    0|0
  • Keske olmasaydı yasanmasaydı böylesi bir durum..
    Tamamen yanlis ve hos olmayan seyler oldu malesef..

Aslinda cok iyi bilirim Amed halkının Cimboma olan sevdasini.
    Oranın halkının büyük cogunlugu Galatasaray taraftarı olur..

Bunu tüm Diyarbekir ve orali olan insanlara mal etmemeli..
    Sonucta belli bir gurup cıkıp böylesi bir yanlista bulunmus..

0|1
    0|1
  • Diyarbakır'da çok fazla GSlı var. İnsan bile bile isteye isteye kendi takımının oyuncularına, çalışanlarına saldırmaz. Belli ki önceden planlı şeyler hepsi, Dbütün Diyarbakır'a mal etmek yanlış olur.

0|2
    0|1
  • Benim milli marşıma saygı duymayan herkes ölebilir.
    Düşmanlıksa, ırkçılıksa bizde yaparız dert değil.

0|1
    0|1
  • Kupadan diskalifiye edilmeleri gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kürtmüsün sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...