Bunu hiç düşündünüz mü?

örneğin ben sizin arkadaşınızım geliyorum ahmet şöyle şerefsizlik yaptı böyle adi bi insan diyorum. Ve iğrenç bir sürü durum anlatıyorum. Hiç o insanın öyle olmayabileceğini düşündünüz mü? Mesela karısını satıyor dedim ben siz buna koşulsuz Şerefsiz deyip geçiyorsunuz peki tam tersi ihtimali düşündünüz mü gerçekten?

İnsanları tek kişinin lafıyla yargılamak ne kadar doğru? Kimse ben düşünüyorum demesin bi soru önce sevgilim şerefsiz diyen birine şerefsiz insan adam olmaz diyebiliyoruz ama Şerefsiz oldugunu nerden çıkarıyoruz? En somut bu örneği buldum..

Güncellemeler:
Her insanın dostu ve düşmanı vardır bunu düşünerek hareket edelim lütfen. Ve insanları birilerinin laflarıyla yargılamayalım. Başıma bişey geldiği için değil bi soru önce herkes serefsiz demiş tanımadıgı birine hatırlatmak istedim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kimsenin ağzını kullanmam ben konuşurken..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• başkasının lafıyla hareket etmemeyi öğrendim

0|0
    0|0
  • Sen soruda adamı nasıl anlattıysan biz de o kadarını görebiliriz, adam şerefsiz olmadığı halde sen adamı bizim şerefsiz gibi göreceğimiz şekilde lanse edersen sen de şerefsizsindir.

1|0
    0|0
    • Sen diye hitapn etmezsen sevinirim ben eğer öyle biri olsam bu duruma karşı oldugumu anlatmazdım.Bahsettiğim sey siz öyle görmeniz değil onu anlattıysam mecbur öyle göreceksin sorun onu yargılayarak senin de serefsiz demen bu durumda.

• okul dönüşü anne bu gün matematik dersinde hiç şerefsizlik yapmadım diyebilir.

Neyse yorumlarından anladığım kadarıyla benim prensiplerime uymayan bir yaştasın. Bu defa dönmemek üzere gidiyorum tamam mı alıngan "ŞEY".

(yorumları aşağıdan yukarı doğru oku)

• s*kertmece :)) +1

• Suçlu suçu ispat edilene kadar masumdur mantalitesiyle, ispat isterim. ayrıca herkes kendi yaptığından sorumludur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben oyle bise anlatana zaten anlatma dinlemek istemiyorum derim..

baskasi hakkinda konusan,laf tasiyan,

benim hakkimda da aynisini yapar cunku

diye dusunurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...