Eve koşu bandı almak?

Eve koşu bandı almak istiyorum ama korkuyorum bir yandan da alttakilere çok ses gider diye. Deneyen varmı? çok ses çıkartıyor mu? Ve faydasını gören biri varmı? Ve bildiğiniz iyi bir marka?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ses gitmiyor

0|0
    0|0
  • Koşu bandının faydasını görürsün elbetteki.

0|0
    0|0
  • Alt bir komşu varsa sakın alma zaten onlar rahatsız olmasın diye adam gibi spor bile yapamazsın hadi onu geç, bunlar her gün hergün bu enerjiyi nerden buluyor birde gündüz vakti :o derler :))

0|0
    0|0
  • Çok ses çıkardıgı dogrudur tavisiye etmem binanın ses yalıtım sistemi iyi değilse.. birde spor evde yapılmıyor yahu

0|0
    0|0
  • ses mes hikaye çıksa da sen onun 2. aydan üzerine çıkmıyosun. Satacak yer arıyorum satayım sana istersen

0|0
    0|0
  • apartmanda oturuyosan ya da altında oturan varsa sakın alma bizzat tecrübeyle sabit olan olaylar yaşadım ve satmak zorunda kaldık çok ses yapıyor...

0|0
    0|0
  • spor salonundan cok ses cıkarttıgını soyleyebılrm

0|0
    0|0
  • Sakın ha sakın... Benim önceki üst komşum almış apt dairesine, ev sallanıyırdu sesi geç.. En sonunda doğal hayatlarına gittiler ayı oğlu ayılar.

0|0
    0|0
    • Peki hangi oda sallanıyordu genel olarak? Yani bide sadece yürüyor muydu yoksa koşu mu yapıyordu?

• Her ikiside evin her tarafını sallıyordu.

• Bisiklet alın daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben aldım, aldığımdan beri kullanıyorum hiç sıkılmadım gözümün önünde gördükçe daha bi' iştahlanıyordum spor yapmaya. Spor salonuna gitsem üşenmekten aklıma gelmeyecekti. Şimdi koşu bandını kuracağın yer çok önemli. Odamın altında komşunun oturma odası olduğu için ben bir süre odamda kullandım. Ses gidiyordu. Fakat koşu bandımı diğer odaya koyunca onların o tarafa ses gitmedi. Yani koyacağın yeri düzgün seçmelisin.
    Çok kilo verdiriyor ve hemen terliyorsun.

0|0
    0|0
    • Peki Önerebilceğin bir marka var mı sessiz çalışan? 700-1000 civarlarında

• Ben buffalo kullanıyorum. Çok memnunum koşu dışında ve tempolu yürüyüş dışında hiç ses çıkarmıyor. 860 civarı almıştım.

• En güzeli spor salonu en azından sıkılmıyorsun evde bir zaman sonra sarmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...