Aldatıldınız mı? Öğrenince ne yaptınız?

Bir insan neden aldatır arkadaşlar aldatıldığınız oldu mu buna tepkiniz nasıldı_?

0|0
17|9

En İyi Erkek Görüşü

• çooook basit sevgilimse arar başarılar dilerim

eşim ise Allah korusun avukatıma talimat veririm işi bitir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• benı aldatan kısı askerdeydı ve benı aldattıgını ogrendıgımde teskeresıne 10gun vardı.zaten şuphelenıyodum asllında ben kandırılmıstım cunku eskı kız arkadasıyla da gorusuyomus bız bır sekılde bırbırımıze ulastık kızla ve ne kızın ne de benım sucum vardı.10gun kalmıstı teskeresıne ve kalkıp askerıyeyı aradım Allaha havale edıyorum dedım.o gece cok rahat uyudum umursamadım ama 2 ay sonra bır gun anıden baslaıdm aglamaya canım cok yanıyorduuu fakat uzun surmedı gectı.

0|1
    0|0
  • sukurler olsun boyle sorun yasamadim. yasamakda istemem//// bizde boyle bir ifade var. ( ne tökersen aşına, oda çıxar qaşığına) yani insan hayatda ne yapıyorsa oda karşısına çıkar... ihanet yapan ihanet görür...

0|2
    0|0
  • Hayır.. AlLah göstermesin...

Fakat kalb'imi her şarta hazırlıyorum.. Kimseden incinmeyecek kadar seveceğim..

0|0
    0|0
  • Sevdiğin kişi seni gerçekten sevmiyordur da ondan aldatır..

0|1
    0|0
  • Hep derim aldatani aldatmak zevktir, seveni aldatmak serefsizliktir !

Bunun affi olmaz !

0|1
    0|0
  • Allaha şükür aldatılmadım ama eğer aldatılsaydım bu o zaman asla olmaz neler yapabileceğim konusunda çok kararsızım:)

0|0
    0|0
  • aldatıldım kızla konuşmalarını yakaladım laptopta okudukca içtim içtikce okudum ... eve geldi kafasında ikiye ayırdım laptobu.

2|1
    0|0
  • Aldatılmadım.

0|1
    0|0
  • Hayır hiç aldatılmadım ama aldatıldığımı öğrenirsem şeyini koparırım onun.

0|1
    0|0
  • Aldatılmadım sanırım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • beni aldattı,ama inkar ediyor:(osbir bile çekmedim kadın diyor:(

0|0
    1|2
  • hayır olsa terkederdim herhalde çok zor.

0|0
    0|0
  • oldu malesef ve affetmemek üzere ayrıldım

0|0
    0|0
  • üzülemem böyle biri için istesemde.. içim acır ama atlatmam daha kolay olur

0|0
    0|0
  • yok hiç olmadı buna çok memnunum

0|0
    0|0
  • Hiç aldatılmadım , ha aldattılarsa da haberim olmadı

0|0
    0|0
  • baskalarinin kararlari karsisinda o kadar aciziz ve yaptirimimiz o kadar dusuk ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• benim sevdiğim ve benide sevdiğine inandığım kız benden önce kendi köyünden biriyle telden mesajlarda msn de devamlı konuşuyormuş isminide ailesi görmesin diye bayan ismiyle kaydetmiş facede profil detayını indirdim ve öğle öğrendim yıkıldım ağladım sızladım ölmek bile istedim hatta denedimde hayatta en cok sevdiğim kişi beni kandırıyormuş bir kezde buluşmuşlar cocuk hep kıza yazmış sinsice kızda bunun farkında tabi sonrasında hep arkadaş gibi gördüm öyle konuştum dedi vs vs cok fazla sevdiğim için onu affettim tekrar başladık bi süre sonra ailesinden cekindiği için ayrıldık o sırada calıştığı iş yerinde biri buna aşık oldugunu itiraf etmiş birlikte calıştığı mesai arkadaşı olmaz demiş bana bağlanma demiş böle devam ederken ısrarlar ve red cevap ları biz gene barıştık sonra bigun gezerken cocuk bizi gördü aldım karşıma konuştum nihayetinde bizide ayrıldı biliyormuş daha uzak durcam dedi kızda işyerinde hiç konuşmuyoruz karşılaşsak bile felan diyordu kızın hattını değiştirdim iletim raporlarında mesaj larını gördüm meğer yemeğe çaya hep birlikte iniyorve mesaj laşıyolarmış ewet sevgili olalım demiyomuş kız ama sanki elimde kalsın gibisinden davranıyormuş yemeğe inerken hiç konuşmazdık telde meğer aşığıyla yemek yediği içinmiş bana mesaj atarken cocuk görmüş bunu beni aradı halen cıkıyomusunuz siz diye evet dedim bize yalan sölüyo ayrıldık diyo dedi peki siz otelde konuşuyomusunuz dedim caya yemeğe hep birlikte indiklerini söyledi kızı aradım ok iş cıkışı 3 ümüz buluşalım dedi bide bunuda kız sölüyo 3ümüz bi araya geldiğimizde kız ben sana nezaman umut verdim nezaman senle canımlı cicimli konuştum dedi cocukta madem aldatmıyordun neden beni yemeğe caya cağırıyordun dedi madem benle işin yoktu neden resmini cektiğimde güldün dedi vsvs ben durdum dinledim ikinizinde allah belasını versin dedim ve yürüdüm gittim kız orda oturdu ağladı cocuk başka yöne ben başka yöne gittik ertesi gün kız işten ayrıldı daha da görüşmüyoruz ama halen seviyorum halen aşığım sanki fakat hazmedemiyorum bunları ilerde daha büyük sorunlar yaşarız diye bitirdim offf ammada işte böyle

0|1
    0|0
    • Sakın görüşme de kardeşim

• Sanırım ceza evine girecek bir olay yapardım

• bende aynını yapsaydım şimdi burda olmuyor olurdum şükürki burdayım herkes kendi karekterinin gereğini yapar

• Neden aldatılır ? Aldatan insanın ne olursa olsun mazereti olmaz. Bence neden diye şunu sor : Beni aldatan insan neden bu kadar karaktersiz.

0|1
    0|0
    • insan sevgiye doymaz ki bu yuzden aldatir bence. sahsen aldatmadm ama aldtldim .

• Eğer o insan o kişiyle sevgiye doymuyorsa , o zaman önce ayrılsın sonra da ne halt yerse yesin. Bu kadar zor mu bunu düşünmek için Einsten olmaya gerek yok atomu parçalamaya

• gamzelim61

sevgiye doymadığı yüzdenmi yoksa tek eşli kalamadığı yüzdenmi aldatır senin tesine göre her evliliğin %98 i aldatıyor olmalı

• aldatılmadım ama aldattığım çok oldu fırsat vermicen arkadaş fırsatı verdin mi aleme maskara olursun...

0|1
    0|0
  • Olmadı ama belkide hissetmedim bile

0|2
    0|0
  • evethayvan gi de seviyodummesaj attim safligimda lekeydin afbuyur zaman bi hayli gecmis diye

0|1
    0|0
  • ağladım debelendim falan ://

0|0
    0|1
  • caktirmadan bende aldatirim

0|0
    0|0
  • zevk zamanl adeğişir ve aldatırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...