İstiklal marşının ıslıklanması ?

diyarbakırın yaptıgı bu şerefsizlige tepkiniz nedir?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hastalaninca nerede ambulans basi derde düşünce nerede polis işsiz kalınca nerede devlet derler. Sonra da o ambulansin polisin devletin İstiklal Marşına hakaret ederler. Biz bunlara hain diyoruz. Vatanı haketmeyen hain

5|8
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok şey yazardım da buraya.. Neyse çok sinirlendim gerçekten defolup gitsinler bu ülkeden. Daha milli marşımıza böyle saygısızlık yapıyorlarsa burası onların ülkesi onların toprakları olamaz

3|7
    0|0
  • Gelde ırkçı olma!

5|6
    0|1
  • Kimin ırkçı, kimin bölücü olduğu anlaşılıyor bu olayla ve bunun gibi olaylarla. Bu gibi olayları yaratanları bir şekilde ıslah etmeliyiz ve çok ciddi eğitim vs. lazım. Bu olaylara artık bir son verilmeli. Çözüm süreci vs. diye kendilerini kandırmasınlar. Yaptıkları çok ayıptır. Çok çeşitli sloganlar da atılmış. Kimin kupasını oynadıklarını şaşırmışlar. Bu şekilde özgürlük olmaz, hak bu şekilde aranmaz. Burada suç da elbette tüm Diyarbakır halkının değildir ancak bu olayları yaratanlara karşı ciddi tedbirler, yaptırımlar, uygulamalar gerekiyor. Herkesin özgürlüğünün bir sınırı vardır.

1|2
    0|0
  • Yediği kaba etmek... Türkiye'de yaşıyorlar eşek gibi huzurlu, saygılı yaşamak zorundalar. İstemiyorlarsa defolup gitsinler.

3|2
    0|0
  • Diyarbakır'ın sahip oluğu siyasi yapı düşünülünce, pek de şaşırtmayan durum..

1|5
    0|3
  • mağaralılar desem yeridir.

1|2
    0|1
  • Ayıp.

0|5
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Bayrağımızı yakan ve Marşımızı ıslıklayanlara bir önerim var

l*n şereffsizler bayrağı alamazsınız içinize bakın orada direk var o size anca yeter ;http://hizliresim.com/N9ggmL .!

3|2
    0|0
  • Bu ülkede hükümet Pkk ile pazarlık masasına oturuyor, masa altından anlaşmalar yapılıyor yani bu şerefsizlikleri Diyarbakır tek başına yapmıyor istiklal marşına, , Atatürk'e ve bayragımıza saygısızlık yapanların hepsi cezasını çekmeli

1|2
    1|1
  • Küfür etmek kimseyi yükseltmeyeceği için küfür etmem :) Bana yakışmaz diye düşünüyorum :)
    Yapılana gelirsek hoş değil aslında ama canım kardeşim kızamıyorum ki onlara da o kadar şeyler dikta ettiler ki adamlarda sonsuz bir kin oluştu yaptıkları pek tabi hata ancak onlara yapılanlarda büyük hatalardı tabi bir müslüman olarak yaptıkları doğru değil kin bir müslümanın yapacağı şey değil. Ama tutup burada küfür marjını arttırarak eline bişey geçmez bana göre durduk yere günahın artar olan o olur ALLAH ıslah etsin demek en makbulü. Çok güzel bir sözle bitirmek istedim (Bana göre güzel tabi beğenmeyene saygım sonsuz :) )
    "Bazıları bazen küfrü hak eder
    Ama onlar için bir günahı hak etmem
    Canfeza "

Okuduğunuz için teşekkür ederim hayırlı geceler :)

0|1
    0|0
  • şimdi olayı tüm diyarbakır a yüklememk lazım ancak orda o kadar kamera vardı ıslıklayanlar belli hepsini tek tek yakalayıp gereken cezanın layıkıyla verilmesi lazım içlerinde terörle bağlantısı olan da çıkacaktır o yüzden dokunamaz devlet baba onlara çünkü onları koruyor o ayrı

1|1
    0|0
  • Aponun köpekleri, sabır sınıyor.

4|2
    0|1
  • Umarım toplu bir katliam olur ve ölürler.

1|3
    0|1
  • http://hizliresim.com/rm8ZXz
    ben de o maça gitmiştim. gerçekten o an kendi insanımdan utandım.. şehrimden utandım.. ama sana şunu da söylemeliyim ki o ıslıklayanlardan çok saygı için biz ayakta duranlar vardık ve o ıslıklayanları susturmaya çalışıyorduk.. ben de Galatasaraylıyım uA taraftarları d. bakırı alkışlayıp desteklediler ama bizim bir grup insancıklarımız da onları taşladı.. ne denebilir ki...

0|2
    0|0
  • Kendini Türk hissetmeyen hiç kimseyi suçlamam. Ama kimse Türklüğe saygısızlık edemez. Herkesin milli duygulari var bunu tahrik etmesinler. Yoksa vatanimizdan ayirmak istedikleri topraklara gömeriz onları.

1|2
    0|0
  • Üzücü bir olay burdan aslında derin bakarsak kimin ırkçı olduğuda ortaya çıkıyor.

0|1
    0|1
  • akpkk el ele satın satıştırın ülkeyi , Türk'üm demek suç olmus

2|1
    0|0
  • defolup gitsinler istiklal marşının olmadığı bir ülkeye

0|1
    0|0
  • Bu olay Diyarbakır a mal edilmemeli Buna Diyarbakır daki birkaç kanı bozuk diyelim

0|3
    0|0
  • Ne zaman oldu bu olay?

0|1
    0|1
  • Benim yanımda böyle bir hakaret olsa istiklal marşı bittikten sonra ağzının üstüne çakarım her kimse !! Benim bayrağıma marşıma kimse laf edemez !!!

0|0
    0|0
  • yazık be

0|1
    0|0
  • Kürtlerin bunu yapmasına şaşırmayın, Kürtler asla bizimle kardeş değiller, bunu anlamanız şart.

0|0
    0|0
  • Gelde ışıdı destekleme şimdi şefsiz vatan hainleri it itin hakkından gelirmiş

0|1
    0|2
Yükleniyor...