Kapat

Spartak'ın tepkileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorsunuz dün Türkiyeden bir takım Fenerbahçe oraya gitti, adeta türk taraftarlara kan kusturdular, atatürk resmini aleve verdiler cami resimlerini karalayarak pankat açtılar. Türk bayrağınıda yaktılar , ve neler neler resim atmak isterdim fakat gücüm yetmiyor googleden bakarak bulabilirsiniz. Şimdide internette Spartak'ın kupadan atılacağı konuşuluyor sizce olur mu böyle bir şey nedir düşünceleirniz.?

Güncellemeler:
h t t p :// spor.mynet.com/haber/uefa-spartaki-kupadan-ata/53565

Buyrun arkadaşlar bunlarda resimler ve olayın anlatıı bilmeyen varsa bakabilir boşlukları silin.
Bu arada özür diliyorum ufak bir not eklemeyi unutmuşum ; Araştırdım bi süreliğine kesinlikle bu hareketin cezası turnuvadan mendir. Fakat eleneceğini hiç sanmıyorum, söz konusu Türkiye olsaydı düşünmeden elenirdik.
link w w w .hurriyet.com.tr/spor/futbol/21283471.asp?top=1

Boşlukları silin buda son haber arkadaşlar Ay yıldız hacker grubu tepki olarak spartak moskovanın sitesini hacklemişler.. Gayette iyi olmuş.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk e kuban olsunlar burda gereken cevap verilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi maç tam hatırlamıyorum ama maçın birinde de ^Türk domuz Ab ye çok uzak^ diye pankart açmışlardı o.çocukları

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Bi kadıköye gelsin önce bi kucak dansı yapsınlar bize sonra ne b.k yiyorlarsa yesinler.. Eğer dün olanlardan sonra o i.neler kadıköye gelmeden uefan atılırlarsa hıncımdan ağlarım

0|0
    0|0
    • Sende haklısın valla başka takımı tutmama rağmen ben bile gelebilirim o maça.. O derece hırslandım bu şerefsizlere.

• Sen bide o hırsı bana sor.. Hem Çeçenim hem Fenerbahçeli

• Olaydan haberim yokta anlattıkların üzere atılmakla kalmasın büyük cezalar verilsin maddi ve manevi onlarda buralara gelsin bizde onlara biber sokalım içten içten yansınlar.

0|0
    0|0
    • İnşallah usta inşallah verirler en büyük cezayı.. Bundan 2 sene önce 75 bin Euro ceza ve bir maç saha kapatma cezası almıştı uefa eğer bir daha bu hatayı tekrarlarsa cezayı vereceklerini söylemişti bakalım nolacak..

• Şerefsizler

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı sahada vermeliler bence.

0|0
    0|0
  • Atılmaz bence.

0|0
    0|0
  • Atılıp atılmamasını bilmem de, her kulvarda savaş çıksın diye büyük çaba içinde bütün dünya

0|0
    0|0
    • Haklısın ama rusyanın bu kadar ileri gideceğini tahmin edememiştim, abarttılar..

• tüahmin edilemeyecek bişey değil hacı, dünyanın en büyük silah üreticilerinden birisi, Suriyede içsavaş varken Birleşmiş milletlerin müdahele etmesine neden karşı çıkıyor

Yükleniyor...