Spartak'ın tepkileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorsunuz dün Türkiyeden bir takım Fenerbahçe oraya gitti, adeta türk taraftarlara kan kusturdular, atatürk resmini aleve verdiler cami resimlerini karalayarak pankat açtılar. Türk bayrağınıda yaktılar , ve neler neler resim atmak isterdim fakat gücüm yetmiyor googleden bakarak bulabilirsiniz. Şimdide internette Spartak'ın kupadan atılacağı konuşuluyor sizce olur mu böyle bir şey nedir düşünceleirniz.?

Güncellemeler:
h t t p :// spor.mynet.com/haber/uefa-spartaki-kupadan-ata/53565

Buyrun arkadaşlar bunlarda resimler ve olayın anlatıı bilmeyen varsa bakabilir boşlukları silin.
Bu arada özür diliyorum ufak bir not eklemeyi unutmuşum ; Araştırdım bi süreliğine kesinlikle bu hareketin cezası turnuvadan mendir. Fakat eleneceğini hiç sanmıyorum, söz konusu Türkiye olsaydı düşünmeden elenirdik.
link w w w .hurriyet.com.tr/spor/futbol/21283471.asp?top=1

Boşlukları silin buda son haber arkadaşlar Ay yıldız hacker grubu tepki olarak spartak moskovanın sitesini hacklemişler.. Gayette iyi olmuş.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk e kuban olsunlar burda gereken cevap verilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi maç tam hatırlamıyorum ama maçın birinde de ^Türk domuz Ab ye çok uzak^ diye pankart açmışlardı o.çocukları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bi kadıköye gelsin önce bi kucak dansı yapsınlar bize sonra ne b.k yiyorlarsa yesinler.. Eğer dün olanlardan sonra o i.neler kadıköye gelmeden uefan atılırlarsa hıncımdan ağlarım

0|0
    0|0
    • Sende haklısın valla başka takımı tutmama rağmen ben bile gelebilirim o maça.. O derece hırslandım bu şerefsizlere.

• Sen bide o hırsı bana sor.. Hem Çeçenim hem Fenerbahçeli

• Olaydan haberim yokta anlattıkların üzere atılmakla kalmasın büyük cezalar verilsin maddi ve manevi onlarda buralara gelsin bizde onlara biber sokalım içten içten yansınlar.

0|0
    0|0
    • İnşallah usta inşallah verirler en büyük cezayı.. Bundan 2 sene önce 75 bin Euro ceza ve bir maç saha kapatma cezası almıştı uefa eğer bir daha bu hatayı tekrarlarsa cezayı vereceklerini söylemişti bakalım nolacak..

• Şerefsizler

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı sahada vermeliler bence.

0|0
    0|0
  • Atılmaz bence.

0|0
    0|0
  • Atılıp atılmamasını bilmem de, her kulvarda savaş çıksın diye büyük çaba içinde bütün dünya

0|0
    0|0
    • Haklısın ama rusyanın bu kadar ileri gideceğini tahmin edememiştim, abarttılar..

• tüahmin edilemeyecek bişey değil hacı, dünyanın en büyük silah üreticilerinden birisi, Suriyede içsavaş varken Birleşmiş milletlerin müdahele etmesine neden karşı çıkıyor

Yükleniyor...