Fenerbahçe Kendi Sahasında Altınordu ile 1-1 Berabere Kaldı Nasıl Yorumlarsınız?

Fenerbahçe Altınordu ile maçın son bölümlerinde bulduğu golle berabere kaldı bu arada Diego yine etkisiz bir maç oynamasına rağmen Türkiye kariyerindeki ilk gölünü attı nasıl değerlendiriyorsunuz bu maçı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe Mert Topuz Serdar Kadlec Hasan Ali Diego Selçuk Emenike 8 oyuncu saydım tecrübeli ilk 11 dede zaman zaman görev yapan diğer oyuncular gençti ama gerçekten iyi top oynamadılar AltınOrdu 3 puanı haketti ama alamadılar bu arada tabiki önemsiz maçtı ama öyle gençler filan yoktu yani pek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 100. Goluymus sanirim tebrikler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu sistem devam ettikçe kup maçlarında daha çok böyle sonuçlar görecegiz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe rezil bir oyun oynuyor aldıkları bu sonuçta rezil

0|0
    0|0
  • Ligde penaltılarla ayakta durmaya çalışıyolar zaten burdada pen olmayınca yenemiyolar.

0|0
    0|0
  • değerlendirecek birşey yok hoca ve başkan başından beri kupa maçlarını önemsemiyoruz gençleri deneyeceğiz diyorlar.
    yapılacak tek şey var takımı komple dizip sıra dayağına çekeceksin en çokta emenikeye vuracaksın.

0|0
    0|0
    • Emenike, Diego, Kadlec falan bunlar as oyuncular sayılır yani ben pek katilmiyorum kupayı önemsemediklerine zaten fenerbahçe ligdede iyi futbol oynamıyor bence kökten bir değişim şart Emenikeye tamam biraz şımarık ama takımın en iyi oyuncusu

• Sonucu çok önemli olmayan bir maçtı. Ne yönetim, ne takım, ne taraftar maçı ciddiye almamış.

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak bu sene hiç bir maçını izlemiyorum çünkü iğrenç oynuyorlar beter olsunlarr...

0|0
    0|0
Yükleniyor...