Son Zamanlarda erken yatmama rağmen bütün gün uykusuzum bunu nedeni ne olabilir?

arkadaşlar sizce nededni ne olabilir bir tür hastalıkmı bu erken Erken yatmama rağmen bütün gün koltuklardan kalkamıyorum başım da ağrıypr günde 4 defa uyuduğum oluyor uyanıkken de uyumayı istiyorum

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• bi ara bendede oluyordu bütün gün uyuyasım geliyordu halsizdim ama geçti ..yorgunsundur çok uyuma yüzünü soğuk suyla yıka duş yap açılırsın belki ama doktorada gitmelisin bence :) geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim dediklerini uygulayacağım

• Peki çok teşekkür ederim

• uyumamaya çalışacağım

Kızlar Ne Diyor 11

• Kansızlık olabilir .ş

0|0
    0|0
  • kansızlık,depresyon,vitamin eksikliği,kan şekeri ve metabolizmal rahatsızlıklar- diyabet 2 yada hipoglisemi...ve daha birçok neden olabilir.genel bi check-up yaptırmalısın.ardından sinsi yada önemsemediğin bi rahatsızlık çıkmasın sakın!

0|0
    0|0
    • ne gibi rahatsızlık

• onu kimse bilemez ..yani uyku olayın aşırıysa ve daha önceden böyle bi durum yoksa doktora gitmen en dogrusu

• aynı durumdayım yarın kan vermeye gitcem olmuyor böyle, sen de bi baktır kan değerlerine yoksa geçmeyecek bu uyuşukluk:(

0|0
    0|0
  • düzeldi mi :/

0|0
    0|0
  • bende öyleydim...

su ne kadar iciyorsun

ben su az icdigimin farkina vardim ve su icmeye basladim sonra sonra düzeldi uykum

0|0
    0|0
  • küçük bir kan sayımı (cbc) testi yaptırırsan iyi olur. ama yazın sıcak havasının verdiği yorgunluk etkiside olabilir.. son zamanlarda bedenini yoracak birşeylerle uğraşmışsan oda etki eder..

0|0
    0|0
  • Sanırım ıyı beslenmıyorsun

0|0
    0|0
    • Gayet iyi beslenirim bol bol sebze yerim ve bol bol süt içerim bence sorun başka yerde

• sürekli sık aralıklarla uyursan birsüre sonra uykunun esiri olursun tabi..yavaş yavaş uyku saatlerini azalt bakalım..ilkgünlerde başağrısı normal ama sonra bünyen düzene girer.

0|0
    0|0
  • su sıralar bendede var sürekli uyuma hali...bunu ramazanda kaybetmiş olduğum su vitamın eksikligine buluyorum

0|0
    0|0
  • kansızlık olabilirmi? B 1 eksikliği falan ? bir baktır istersen

0|0
    0|0
  • ya bende bende aynen birde nasıl bir uyku ki görün ya gece ne yaptığımı bile bilmiorum tamam normaldede aşırı uyuyan birisiyim ama şuan çok kötüyüm ya başım yastığa yatağa akıo resmen ya

0|0
    0|0
    • ne kadar zamandır böylesin ben yaklaşık 1 haftadır böyleyim

• yani gece uykumdan değilde gündüz uykumdan ve uyku halimden kurtulsam iyi olur :) vitamin ilacı falan alıyormsnz ben normalde alıyorum ve şuan almıyorum buda yapıyor yada kan ilacı falan eğer o ilacları bıraktıysanız ondanda yapar bildireyim dedim

• İlaçların ne gibi bir etkisi var bu işte

Erkekler Ne Diyor 4

• horlama varmı

0|1
    0|0

• Hayır aksine ciğerim geniştir yani herhangi bir yerimde tıkanıklık yok bu horlamadığım anlamına geliyor

• kbb ve gögüs hastalıkları polikliniğine gitmelisin oralarda genel bir muayene olduktan sonra eğer fizyolojik bir sorunun bulunamazsa uyku polikliniğinde uyku apne sendromu açısından değerlendirilebilirsin.

şu anda sana ek olarak bişey söylemek çok zor.

• peki uzun yorumun için sağol

• Gerektiğinden fazla yiyorsun ya da yatmadan önce yemek yiyor olabilir misin ?

0|1
    0|0
    • Bak bu benimde düşündüğüm şeylerden bazıları gerçi aşırı yemek yemem ama yatarken ara sıra atıştırdığım oluyor

• Sorun bu o zaman . Dini olarak bir şeyler araştırırken böyle bir duruma da rastlamıştım oradan biliyorum .

• Peki teşekkür ederim tavsiyeni uygulyağım

• hava değişimlerinden olabilir

0|0
    0|0
  • Erken yatıp geç yattığın zamanlarda uyandığın saatlerde uyanmak.

Filitre: Çok uyumak!

0|0
    0|0
Yükleniyor...