Kas hamlaması mı halsizliği mi? ne yapmam lazım?

Arkadaşlar bacak kaslarım spor sonrasında halsiz oluyor ayakta duramıyorum bu spor esnasında veya öncesinde de oluyor buda motivasyonumu bozuyor ne yapmalıyım?

0|0
4|27

En İyi Kız Görüşü

• Spor dan 2 saat once karbonhidrat ye. spordan sonrada sicak bir dus al kaslarin rahatlar.

0|0
    0|0
    • teşekkür ettim :D

• doğru zaten 2 hafta falan oldu ilk hiç yapamıyordum çok teşekkür ederim :))

• Hicbir sey tatlim :)

Erkekler Ne Diyor 27

• kondisyonunu arttır

0|0
    0|0
  • Diyet Yapıyosan Enerjin Yoktur, Ondan Değilse.
    Spor Yapa Yapa Kaslar Güçlenir Böyle Bir Sorun Kalmaz.

0|0
    0|0
  • Güçsüzlükten oluyor

0|0
    0|0
  • kansızlıktandır o canım benim bir kan tahlili yaptır 3 saatlik bir iş ona göre spora devam et şekerin düşe bilir hastanelik olabilirsin

0|0
    0|0
  • spora yeni başladıysan ondan dolayı olur sıkma canını 2 3 hafta içinde geçer bengay ya da rheumon depot sprey ilede ağrıları kesebilirsin kas gevşeticidir 2 side

0|0
    0|0
  • Disaridan ek olarak enerji veren besin alabilirsiniz dogal

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela

• Spor yapan erkekler protein aminoasit kreatin vb birçok madde kullanır. Bunlar kaslari besler, yorgunluğu azaltir, ve enerji verir. Yalniz bu maddeleri sürekli spor yapanlar kullaniyor. Seninkisi zamanla geçer. ama sürekli yapmayi planliyorsan bu konu hakkında detayli bilgi edin netten

• vücudumun fit görünüşünü sağladıktan sonra 7 günü haftada 3 e düşürmeyi ve beslenmeye dikkat etmeyi günde 30 dk yürümeyi planlıyorum

• kas gevşetici kullan bengay krem sür bacaklarına ama bunlar geçiçi çözüm bacakların çok yoruluyosa çok çalıştırıyosun demektir proteine yüklen 2. haftada kaslar gelişime girer aynı tempoda devam edersen alışır :)

0|0
    0|0
  • çok yüklenme sen de

0|0
    0|0
  • Çok fazla masturbasyon yapıyorsun veya iyi dinlenmiyorsun. Spor sonrası boşalan glikoz depolarını doldurmalısın. Kan şekerin düşer. Spordan hemen sonra basit karbonhidrat almalısın.

0|0
    0|0
    • o şeyi yapmıyorum dinlenme konusunda sınavlar var ama ful yatıyorum zaten spordan sonrada çikolatalı süt ceviz gibi şeyler yiyorm

• Süt ceviz olmaz. Çikolata olabilir. Muz olabilir. Vişne suyu olabilir vs vs.

• süt niye olmazki

• sürekli spor yapıyosan spordan sonra yorulmak normaldir.. kondisyonu daha tam toparlayamamışsın bence.. ama ara sıra yapıyosan ve spordan sonra acıyarak ağrıyosa oda kas hamlamasından dolayı et kesmesi yapar.

0|0
    0|0
    • sürekli yapıyorum

• e tamam ohalde sürekli yapıyosan da yorgunluk vermesi sencede normal değil mi?

• sporu sürekli yapıyorsan demir eksikliğinden dolayı olur... ama ara sıra yapıyorsan hamlamadır..

0|0
    0|0
  • Spora başlayalı ne kadar oldu ya da kaç günde bir yapıyorsun

0|0
    0|0
    • hergün yapıyorum 2 hafta kadar oldu ama 7 aydır günde 1 saat yürüyodum hızlı onda bişey olmuyordu

• Kolay gelsin :)

• Saol :)

• Hamlıyorsın spordan donra 3 5ay sürekli spor yap daha sonra o ağrılar haldizlik olmayacak

0|0
    0|0
  • kas gevşetici spreyler var al kullan

0|0
    0|0
  • zorlama kendini. kıvamında bırakmalısın.

0|0
    0|0
  • Her erkekte var. Güçsüz kalıyorsun. Muz fındık felan ye ve dinlen geçer

0|0
    0|0
  • İstersen 10 yıl bacak çalış. Bacak her zaman seni mahvedecek.

0|0
    0|0
  • Tüm yazılanların çoğunu ysptım ben de geçmedi tek yüzme geçirdi

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • doktora gohuk lif yirtilmasi olabilir

0|0
    0|0
  • kesin bilgi için doktora git

0|0
    0|0
  • bacak kaslarını geliştirmelisin. spor eğitmenine danıs

0|0
    0|0
  • Amuda kalk ve bacaklarını sıkca calıstır

0|0
    0|0
  • zamanla düzelir üzerine çalıski bir işe yarasın yaptıgın spor

0|0
    0|0
  • Ne zaman basladin spora

0|0
    0|0
  • liflerinde sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Soğutma egzersizleri yapmalısın. Açma, germe vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeteri kadar ısınmadığın için oluyordur. Mutlaka tempolu koşuyla iyice ısındıktan sonra ısınma hareketleri yapmalısın. Tam ısınmadan bırakmamalısın.

0|0
    0|0
    • yapıyorum ısınmayı koşuyorum da işte

• bence alışmakla alakalı daha 2 hafta oldu

• Ben 8 senelik sporcuyum ama yeteri kadar ısınamadığımda bende de oluyor.

• Güçsüzlükten olur

0|0
    0|0
  • Hamlamissin ondan düzenli bunları yapmadığın için. Zamamla alirsirsin ilk baslarda olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...