Spor salonuna gitmiş olanlar yardım edebilirmi?

spor salonuna gitmeiy planlıyorum fitness a yani şimdi diyelim gittim ne tarz bir konuşma olur nasıl bir vücüt istediğimi sorarmı misal? ya da direk kendimi kafasına göre yazar benim tereedütüm şişmek istemiyorum kuvvet kazanmak istiyorum

Güncellemeler:
bir sorum daha var mesele 10 tekrar 4 set şınav ile direk 40 şıınav ın farkı nedir? hangisi daha etkilidir

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ılk once ıyı bı salona gıdersen ılk etapta senı efor testıne sokarlar ve dırencını gororler ona gore bır program hazırlarlar sana ona uyarsın zaten ole sısmek kutle kazanmak oyle sanılan kadar kolay bı sey degıldır seneler lazım ole sısemezsın korkma yanı

0|1
    0|0
    • hayır o kadar şişmekten bahsetmiyorum zaten ama sonuç olarak ben beğenmiyorum benim hayalim aynı bruce lee gibi olmak

• zordur bır sefer de 40 cekmek ondan sanırım

• sağol görüşün için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim zaten şişince kuvvetlenmiş olacaksın ve zmaanla olacak bu

bak bu benim bencem her zmana aklında bulundur ve sonuna kadar oku çok BİLİNÇLENECEKSİN

www.kizlarsoruyor.com/.../a9771-agirlik-calismalarinda-spor-salonu-hocalarinin-yaptirdiklari-bilincli

0|1
    0|0
    • güncelledim onaa bakarmısın bir dk

• mesela şu an 40 şınav yapıyorumda 2 bölmek saçma gelmişt nette falan makale vb. şeylerde hep set set ve set var ondan sordum sağol

• tamam bak şınav ile olmaz bu işlerrr ben onuda anlattım sana

• Ne istiyorsan onu soyle ama devamli gitmezsen bir cacık olmuyor bil bunu ;)

0|1
    0|0
  • 10 tekrar 4 set şınav

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem bu işi yapan bir arkadaşından sana yardım etmesini istemen.

0|1
    0|0
  • Kardeşim sen hocaya istediğin türü söyle o yardmcı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...