PES ya da FIFA'da favori takımınız hangisi?

PES ya da FIFA'da favori takımın hangisi?

• Borussia Dortmund
    A seç
  • Bayern München
    B seç
  • Real Madrid
    C seç
  • Barcelona
    D seç
  • Manchester City
    E seç
  • Chelsea
    F seç
  • Manchester United
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim favorim Chelsea arada bazen M. City'i alıyorum

0|0
11163

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 163

• Bu işe ilk juventusla başladım, o zamanlar Ibrahımovic, trezequet, emerson, adamım kral Nedved , del piero neyin süper bir takımdı...
    Sonra chealse ye geçtim, drogba, shevchenko, anelka, lampard, joe cole iyidi, sonra o da bozdu.
    Derken AC Milan la yeniden çıktım, pato, pirlo, gattuso, küçük enişte robinho vs... tam ideal kadroydu.
    şimdilerde Manchester City ile oynuyorum... sadece aquero yüzünden.

Hiçbir zaman barcelona ve real madrid ile oynamadım. Ne bileyim, hileli bir takımda oynamak gibi, abartı. hoşuma gitmiyor.

0|1
    0|0
    • Bende oyle hissediyorum karsimdaki FCB ydad Madrid olmazsa almiyorum bazen aliyorum olduklarindada zevki cikmiyor

• @hotdog bende ilk Juventus ile başladım dediğin gibi Kral Nedved dahil tüm saydığın kadro muhteşemdi şimdi o kadrodan eser yok ama ben halen Juventus ile devam ediyorum =)

• yok ji

0|0
    0|0
  • iki futbol idölüm zidane ve ronaldo bu takımdayken başkasını seçme şansım yoktu. o günden beri devam ediyor. hala madrid!

ya madrid çok güçlü filan diye ağlayan olursa man. city. ile oynuyorum...

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • M. City çok başka oynuyor ya... 3 lü forvet 2 ofansif orta saha 1 göbek 4 def çok iyi ya :)

0|0
    0|0
  • United genelde:)

0|0
    0|0
  • onceden barcelonaydı sonra PSG oldu sımdıde chelsea :)

0|0
    0|0
  • Barça :)

0|0
    0|0
  • fifa98de amerika liginde idi favori takımım. 2 tane pahalı oyuncusunu satıp ucuz ama etkili süper kadro kuruyordum. fifa99da (2000 de olabilir) "jardel"li galatasaray. 2001 sonrası oynamadım zaten =) FM ve CM serisinde de galatasaray veya çaykur rize ile bişeyler yapmaya çalışıyordum =)

0|0
    0|0
  • Chelsea, Pes 15'de Hazardla gol atmak aşırı kolay. Zaten analig modunda 2. sezon gibi Hazard yılın futbolcusu ödülünü alıyor.

0|0
    0|0
  • Neden futbol. Sevmiyorum hiçc.. Dovus oyunu dersen ..
    Mortal kombat - scorpion, sub zero, smoke :)
    street fighter - akuma , ryu , ken
    Tekken - king , bryan , steve

:)

0|0
    0|0
  • Her takımla oynarım ama JUVENTUS, BARCELONA, CHELSEA ve ARJANTİN Milli Takımı en çok aldığım takımlar.

0|0
    0|0
  • münih

0|0
    0|0
  • Paris SG

0|0
    0|0
  • Galatasaray tabi ki 4 2 3 1 taktikle telles semih chedjou sabri defansin onunde melo selcuk onlarin orta sahanin az onunde sneijder sagda olcan solda bruma ileride burak oyunum fifa 15 :)

0|0
    0|0
    • Guzel kadro. Ben fifa 15 oynamadim GS iyi mi fifa 15de?

• Yavas GS ama oynamayı bildikten sonra sorun olmuyor :) guzel GS pes 15 de cok daha iyi ben fifaciyim pes de bakmistim oynamisyim bir kac mac Pes te daha iyi GS

• manchester city, real madrid ve galatasaray'ı çok iyi kullanıyorum. daha basit takımlarda da basel'i.

0|0
    0|0
  • en güçlü diye seçiyonuz di mi Real Madrid'i? :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Real Madrid

0|0
    0|0
  • Chelsea favorim peste.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    143
Yükleniyor...