Hatırlarsınız arkdaslar bi bakın buraya...

hani hep derdim ya 14 yıllık sevgilim mezun olunca terk etti beni diye, hani zaman ver dedi demiştimya, yüzüklermi geri verdi demiştim ya özlersem dönerm demiştim ya, burdan bi çoğunuz arama özlesn demstniz bayramda dayanamdm bikaç mesaj attım

bugün aradı beni ve umudunu kes dedi aileme anlattım artık ailemde istemiyor seni dedi bende karrsima çıkacak fırsatları değerlendirecegm dedi, bende ya özlersen geri dönermsn dedim dönerm tabiki ama kaderimizde varsa zaten gitsekte gelrz dedi...

Çok kötüyüm dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden ne yapmalıyım? 14 senemi verdim çok seviyorum ben onu, unutabilirmi beni? ailene yanstmasaydın dedim ben istedkten snra hiç bir şey demezler dedi ama ben şu an istemiyorum olmaz seninle dedi kadermzde varsa dedi durdu... ne yapmalıym bi akıl verin ne olürr

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden bir hiç için bu kadar gurur ayaklar altına alınır ki..

0|0
    0|0
    • bılsem, o akdar kuculdum kı aılesı normalde bana bunu dese gururumdan ceker vururdum onları ama su an sadece konsmak bıle yetecek gıbı ne kadar dustum gor

• Dost'um aşk' yok yalan.. Menfaat var.. Kalplerle oynayanlar.. Kendinden başka kimseyi sevme..

Kızlar Ne Diyor 5

• dedi naber dedim iyidir dedi ee dedim ne dedi iyidir

1|0
    1|1
    • ukala karaktersız ınsan bu acımda bu cevap mı verılır,Allahından beterını bul emi

• Ama aynı bunun gibi yazmışın arkadaşın suçu yok ki

• arkdasın sucu sadece anlayamadım daha acık yaz guncelleyerek anlat dememek onun ıcın o arkdasa daha cook sey dedım

• Karşına daha iyi birinin çıkacağına ve 14 yılını unutturacağına emin ol sakin olmaya yıpranmamaya çalış

0|0
    0|0
    • inşallah her seyde hayır vardır ama bu kadar acı yasattıktan snra bana ona neler olur merak edıyorum gormek ıstıyorum tek dılegım bu

• Zor bi durum gerçekten ama onu da çok fazla suçlayamam vardır bi nedeni. İnşallah ikinizde bir an önce yeni yollar çizersiniz

• nedenı basıt ısım olmaması daha askere gıtmemem onun 3 senedr calsmasına baglı olarak cok gorusmeye gıdememem napıym cebmde param yok nasıl her ıstedgnde ona gul alıp yanına gıdym? hesabı ona mı odetıym?

• Yapacak bir şey yok nasip kısmet bundan sonra tek yapabileceğin dua edip hayatına devam etmek sende gelen fırsatları değerlendir

0|0
    0|0
    • ye ben erkegım 14 senemı gecrdm unıversıtede 4 yılım gectı yattımkalktım onu untamaz mı ben erkek halmle baska kızı dunemıorm mıdem bulanıyor o bana fırsatlara bakıcam dıyor

• bu kız ne istedignii bilmiyor yada ailesi engelliyor

0|0
    0|0
  • 14 senenin icinde kizi istememisin sozlenmedin evlenmesin. Aileside demistir bu oglan kismetlerini kapatiyor... Harbiden 14 senede neden bisy olmadi?

0|0
    0|0
    • 14 sene cocukluk 8 ı 4 u unıversıte 12 2 sene oklu uzattm yenımezun oldm geldım tam resmıyete dokecekken ayrıldı sogudum falan fıstan zaman ver ozlersem ararım cart curt... aman tın artık benim ıcın gelse ne olur kı

sevgı degılmı beraber aglamak gulmek ben cok agladm yanmda yoksa umrdada degıl

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...