Sadece basenlerimi eritmek için neler yapmam lazım?

Ve kaç günde bir beden incelebilir sadece basenlerim vücudumun hiçbir yerinin erimesini istemiyorum kalçalarımın da

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle bol su ve bacak egzersisi ve yagli yiyeceklerden uzak duracaksin kesinlikle ac kalma ac kalinca vücut otomatik olarak gelen her besini yağa çevirir boşa ugrasir durursun youtube ve facebook da sadece basen sekillendirme icin videolu egzersizler var

0|0
    0|0
    • Yaglı derken gün içinde illaki yemek zorundayım evde pişrn yemeklerden ama az az yiyorum

• Peki. dediğim şekilde nasıl yapabilirim

• eee anlattımya şekerim spor yapmanın ilk kuralı sistemli olmak dogru beslenmek ve egzersiz hareketlerini tam ve doğru yapmak zaten egzersiz yapıyorsun beslenme programı çıkart kendine karbonhidrat listeleri var bol alternatifli onlarla beslenmeye çalış egzersizlerini nolursa olsun aksatmadan yap bol su tüket ve olmuyor diye bırakma basenler geç tepki verir egzersizlere ; ))

Erkekler Ne Diyor 9

• düzenli yürüyüş

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • bol bol koş eritmek istediğin bölgere göre spor yap bunun için nette videolar var.

0|0
    0|0
  • youtube de evde yapabileceğin fitnes hareketleri var onları uygula işe yarayacağından eminim

0|0
    0|0
  • Az ye bol su iç bisiklete bin ya da yürü

0|0
    0|0
  • Tabıkı bacak hareketlerı ile gunde 10 dakıka bısıklet surme hareketı ile bıde yuruyus yapabılırsın

0|0
    0|0
  • limon suyu sür

0|0
    0|0
  • Gel beraber bizim salona gidelim ben karin calisirken sende basen calisirsjn

0|0
    0|0
  • internette ufak bir araştırmaya bakar. benim hiç işim olmadı böyle şeylerle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bölgesel zayıflama diye bir şey yok. Ancak gidersin orandan yağ aldırırsın, o şekilde olur.
    En son neren yağlandıysa, ilk oralar eriyecektir.
    Yağ yakmak istediğin için de cardio çalışmalısın..

0|0
    0|0
  • Bacak egzersizi işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • Squat veya bisiklet sürebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...