Sen susuyorsun o susuyor hiç konuşmaz mısınız?

İlişkide kavga ettikten sonra ne kadar süre sonra konuşursunuz ? yada hiç konuşmadığınızda 1 haftayı geçince ayrıldığınızmı düşünürsünüz ?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Kavga etmemeyi tercih ederim , olabildiğince yapıcı konuşur sorunu çözmeye çalışırım , suçlu aramam ... İsteyen gider tutamam , tutmam ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınlarla konuşmama nedenlerinin en başında bence olayın kadınlarla konuşarak çözülememesi gelmekte. O yüzden sinirin geçmesi için uzunca bir süre beklenir olay hazmedilir ve geri dönülür. Haftalar yada aylar sonra yine aynısı olur yine yine yine en sonunda ilişki biter. İki tarafında tartışmayı bilmesi gerek, saygıyı öğrenmesi gerek vs...

1|0
    0|0
  • Yani susmak ne demek? Mutluyken konuşuyorsunuz da kavga ettikten sonra niye konuşmuyorsunuz? Birbirinizin gönlünü neden almıyorsunuz? İki tarafında alttan almasını bilmeli bence.

1|0
    0|0
    • Evet ama mesela kız çok kırılmışsa ama erkek bunu bile bile hala oralı olmuyorsa ne demektir bu ?

• Ama pek hayra alamet değil. Büyük ihtimalle ayrılık görünüyor sonuç

• bencede.. ben asla ayrılık teklifi etmem ama o ederse beni kaybettiğine onu bin pişman ederim ;)

• o susuyor sen susuyrsun ve iletişim yoksa vucud dilini kullanın en geçerli iletişim organı odur

1|0
    0|0
  • susmam problem çözülene kadar.

1|0
    0|0
  • haklıysam aramam ama çok üstüne gittiysem elimde değil yumuşar ararım :)

0|0
    0|0
  • Belirli bir süre sonra buna kani oldum demek öyle oluyor..

0|0
    0|0
  • genelde açıkcası kızlar kavga konusu üretirler

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra tekrar ara affet

0|0
    0|0
  • Susadım valla yaa.Ayrıca onu ara sen yine de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Haklıysam eger gerı adım atmam o haklıysa bırseyler yaparım mutlaka

1|0
    0|0
  • kavga konusu kayda değer birşey değilse mutlaka bir adım atarım asla çok uzun zaman küs ve sessiz kalamam.. ama ciddi bir kavgaysa zaten o kavga net bir sonuç almadan bitmez, ya kavganın sonunda o an biter yada birkaç saat sonra hatalı taraf hatasını anlar özür diler..

0|0
    0|0
  • En fazla 1 gün konuşmam ki o kişi konuşmaya başladığımda susmamı tercih eder. ;)

1|0
    0|0
  • kavga edersem kavgayi tatliya baglamadan telefonu kapatmam yanindan ayrilmam ertesi gune aktarmam illa ogun o sorun halledilecek uzatmanin anlami yok o yuzden 1 hafta aramayacak duzeye gelmez benim iliskim

0|0
    0|0
  • dayanamayıp atar yine kavga ederim :)

0|0
    0|0
  • 1 hafta geçtiyse haliye düşünülür tabii zaten 1 haftadır konuşmadıysam bende ayrılmayı göze almış olurum

0|0
    0|0
  • küsme huyum yok

0|1
    0|0
  • Suskunlukların çoğu sonradan boka sarıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...