Kapat

Kadinlar Fitness yaparsa kas yapip siser mi :/ ?

Kilo vermek istiyorum, Cardio yapiyorum, Fitness de yapmam gerektigini okudum ve duydum ama öbür yandan kilosu olan kadinlar Fitness yapip kas yaparsa daha cok siser erkeklerin kaslari gibi diyenler var?
Hangisi dogru simdi ben kas yapmaktan squatlardan falan korkuyorum popom incelsin istiyorum mesela ama squat yaparsam popom büyürmüs dogru mu?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Dogru degil. Kas yagin yarisi kadar yer kaplar. Kas arttikca yag azalir hacmin kuculur. Cok basit!!!

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• çok zor

0|0
    0|0
  • Cardio kas yapmaz.

0|0
    0|0
  • Şişmezsin Korkma, Şişmek O Kadar Basit Olsa Keşke :D

0|0
    0|0
  • Çok zor erkekler gibi yapamazlar.

0|0
    0|0
  • Body bile yapsan sismezsin merak etme :)

0|0
    0|0
  • Senin dediğin anlamda Kas yapmaz sıkı olursun. Popon da kalkık ve sıkı olur sana büyümüş gibi gelir ama aslında şekle girmiştr sadece.. güzel olursun diri olursun yap fitness

0|0
    0|0
  • Kaldırdığın 2-3 kiloyla kas olmuyor güzelim kas insa etmek o kadar kolay bir şey değil.

0|0
    0|0
  • İmkansız.

0|0
    0|0
    • kas yapip sismen imkansiz mi?

• aynen öyle, şişmen için vücutta yüksek testosteron hormonu olması gerek. eğer öyle kaslı bir kadın gördüysen mutlaka dışardan testosteron yani erkeklik hormonu alıyordur.

• Kaslı bağyanlara haayorr :)))

0|0
    0|0
  • valla bır bılene sormak lazım

0|0
    0|0
  • Doğru antreman yaparak, kontrollü hareket edersin. Panik yapma, antrenörünü iyi seç.

0|0
    0|0
    • kendim yapmak istiyorum sporumu spor salonuna gitmiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• o kadar kolay değil kas yapman korkma hiç

1|0
    0|0
  • Yerinde ve dozunda yaparsan kas yapmazsin sıkılaşırsın. Squat, leg press, leg curl gibi hareketler toparlamani saglar. Ama fazla agirlikla degil tabiki spor salonuna gidersen hocana söyle bir programla halledilebilir bu.

1|0
    0|0
    • spor salonuna gitmiyorum kendim evde/disarda yapiyorum sporumu..

• Fitness sıkılasmak için gerekli işte. O yuzden bilgin olsun istedim.

• Squat yaparsan büyür canım :D ama büyütmek hiçte kolay değil insanların canı cıkıyo. Ayrıca sadece buyutmuyo aynı zamanda şekillendiriyo yani bence çok güzel bir spor türü, Fitness da sen elli kilo kaldırmıcaksın, sıkı bır vücut için yapıcaksın bunların programları var zaten git bir spor salonuyla konuş

1|0
    0|0
  • Spor salonuna mı gidiyorsun?

0|0
    0|0
    • yok, evde dans aerobic yapiyorum ve bisiklet/kosu, spor salonu cok pahali geliyor. fitnesss yaparsam onu da evde yaparim cok imkan var aletsiz calismanin

Yükleniyor...