Fitness sonrası kas ağrıları için ne yapmalı?

Fitness yapan veya vucut çalışan arkadaşlar 3 haftadır yoğun kardiyo yapıyorum 1hafta önce de ağırlığa başladım ilk zamanlar kas ağrıları olacağını biliyordum ama kol kası ağrılarım 4 gündür geçmiyor. kollar daha mı hassastır? Kas gevşetici de fayda etmiyor

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor sonrası esneme hareketlerı yapmalısın

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyosun laktik asit birikmesine en iyi çözüm sanırım

• Teşekkür ettim tavsiyelerin için

• Pilates yapmalısın aslında salona gidiyorsan eğer ücretsiz ise pilates derslerine gir çünkü kasları en iyi eski haline sokan şey esneme hareketleri

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• ısınmadan spora başlama

0|1
    0|0
  • Malesef çözümü yok.
    Ben ilk yaptığımda kolumu oynatamıyordum.

0|1
    0|0
  • ılık bir banyo egzersiz

0|1
    0|0
  • Dayi sendur daha nerelerin agricak :D profsyonl bodyci olsan bile maximumn uzerine zorladigin zaman agri yapar.

0|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker. Her gün git antrenmanını yap. Agır kaldırma kaslarının acısını hissettirecek kadar kilo yeterli alışınca acıda kalmaz.

0|0
    0|0
  • O agrı 1 yılda yapsan geçmeyecek

0|0
    0|0
  • gelişmeden dolayıdır

0|0
    0|0
  • " Never skip strech never skip strech "
    Der dünyaca ünlü kardiyo reisi :))))

0|0
    0|0
    • Asla atlama da strech bilemedim :)

• Dostum afilli bişeyden mezunsun anladım da gizliden yazmada fiikir alışverişinde bulunalım :)

• Kusra bakma bazı arkadaslarin girdigimi gormemeleri gerekiyo :D burdan bulunalim bu arada insanity 63 gunluk hardcore kardiyo programi p90x de tony amcanin 90 gunluk fitness programi insanity genel olarak kardiyo agirlikli p90x ise kas kutlesine vuruyo direk :))

• hocana sor birden agırlk yaptysan agrır gecer o 1 haftaya en hafifden baslicaktn

0|0
    0|0
Yükleniyor...