Ne kadar sabırlısınız ya da nereye kadar dayanırsınız?

sevgiliydiniz ve evlendiniz.bir süre sonra bebeğiniz oldu.eşiniz doğumdan sonra aşırı kıskanç ve sinirli oldu.size hak etmediğiniz halde suçlamalar ve gereksiz ksıkançlıklar yapıyor.siz bebeğinizi çok seviyorsunuz.bebeğinizden ayrılmayı asla kaldırmayıcağınızı düşünüyorsunuz.bebeğim için canımı veririm deyip herşeye katlanırmısınız yoksa çekemem deyip bırkarımısınız

Güncellemeler:
sorum hem bayanar hemde bay lar için.bebeğiniz için ne kadar fedekarlık yaparsınız
burda cümle aslında yanlış oldu.herkes tabi ki canını dahi verir.benim sorum eşiniz baskı yapıyor ve siz yuvanız yıkılmasın diye savaşıyorsunuz.nereye kadar sabrınız var

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Herseyin bir cözümü vardir, hemen birakmak olurmu - genelde böyle durumlarda ayni kIskancligi ona yaparak& yasatarak nekadar gicik ve gereksiz birsey oldugunu göstermeye calisirim (ki isede yaramiyor degilr) -

Bazi durumlardada altdan alir ve tek onun oldugumu ispahatlarim ;):) - ve herzaman onsuz bu bebegin olmayacagini ve nekadar mutlu oldugumu dile getirir tsk ederdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• katlanrdm herhalde

0|0
    0|0
  • Hello

My name is lisa zamba

I saw your profile today in this site and get interested to know you, because you look very nice in your profile, here is my email address (lisazamba44@yahoo.com) please send me an email so that i will send you my photos and tell you more about my self,.

mail me at(lisazamba44@yahoo.com)

Remember distance,color,religion or tribe does not matter but love matters a lot.

kiss my dear love

lisa zamba

0|0
    0|0
  • merhaba ben bir byananim ve benimde bir cocugum var kiskanmiyorum onunla vakit gecirmek istiyorum ama o surekli arkadaslariyla vakit geciriyo buraya gel diye aradigimda beni kiskaniyosun sikiyosun dyor ama o bunu anlamiyor cok ilgisiz belki siz esinizi yanlis anliyorsunuzdur bende esimin bu huyundan dolayi cok rahatsizim ve artik ilgisizliginden dolayi bosanmak istiyyorum ama daha bir yillik evliyim ve cocugumu dusunuyorum

0|0
    0|0
    • inanın sizinki ile çok farklı.. evime bağlı biriyim.kızım oldu olalı yani 2 yıldır toplasanız 2 sefer tek başıma dışarı çıkmışımdır.o da 2-3 saat tir.eşim ve kızımla butun zamanımı geçirrim.Eşiminki farklı birşey.nasıl desem telefonda banka temsilcisi arasa onedena bile kıskanıyor.sanırsam paranoyak bir durum.bu da beni boğuyor.ama kızım var o yuzden sabrediyrum.kızımı kaybetmekten korkuyorum

• bırakırım bıraktım da.dayanamıyor insan depresyona giriyor hayatın anlamını unutuyor.böyle bir insan bebeğine ne verebilir.sıcak bir yuva bile veremez

0|0
    0|0
  • Erkeklere değil mi bu soru? Valla ben erkek olsam ne olursa olsun katlanırdım belki hamilelik sonrası bunalımı falandır. Oluyor bazen öyle şeyler

0|0
    0|0
  • sonuna kadar dayanırım sanırım bı baktımda katlanmadgm sey kalmams :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• öncelikle eger bebegini sana bırakıp annesine gidiyorsa ve gelmiyorsa hemen notere git ihtarname bebegin bakımı ve aile birligini yıktıgını belirterek eve geri gelmesini sagla ilerde bosanma davanız olursa hem nafakadan hemde bebegin velayetini alabilirsin. sana bu ihtarname ne diye sorarsa salla bir seyler ihtarına 7 gün içinde cevap vermez ise üstünlük sana gecer. sonra istedigini yapmakta serbestsin. bu dedigimde cok ciddiyim.

sonunda bosanma görünüyor. üzerinde mal mülk varsa devret evlenligin boyunca aldıgın mülk yada araba gibi sat yada ailenden birine devret.

hukuki alanda sana tavsiyem bu sonunda bosanma var

eger bosanırsan cocugun icin 450 tl esin icin 750 tl nafaka baglanır bosanma olmasa bile dava süresince ödersin. ve bu para maasından direkt kesilir. en azından cocugun velayetini al paranı ona harca allah yardımcın olsun avukat ile konusbilirsin sana aynını der.

0|0
    0|0
  • Bebeğim için katlanırım, ama bi yere kadar. Karşıma çeker konuşurum. Öyleyken böyle. Çocuk olmadanda senindim çocuğumuz olduktan sonra. Parmağımdaki yüzüğü, ve onun olduğumu hatırlatırım. Ha yinede çözüm olmazsa,bende öğretmen değilim diyerek kendi haline bırakırım.. Sonrada büyük ihtimal biter..

0|0
    0|0
  • çok sabırlıyımdır anlayışlıyımdır

0|0
    0|0
  • Saygısızlık hariç her konuda yeterince sabırlıyım.

0|0
    0|0
    • Cevaplarken soru içeriğini okumamıştım bile :S Bebek için katlanırım arkadaş!

Yükleniyor...