Kapat

Porto mu? Man City mi?

Arkadaşlar soru kulüp bazında değil. Transfer politikası olarak. Bir tarafta genç yetenekleri geliştirip büyük fiyatlara satan bir kulüp, diğer tarafta ise kendini kanıtlamış yıldızları yüksek meblalara alan kulüp. Porto nun yaptiği biraz daha riskli, hem oyuncu tutmayabilir sportif başari gelmeyebilir, city nin ise oyuncu aldıgı paranin hakkini veremeyebilir. Hangisi sizin futbol görüşünüzü yansıtıyor. Yıldız yetiştirmek mi? Sürekli yıldız izlemek mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yıldız yetiştirmek benim daha çok hoşuma gidiyor. managerlikte bile 16 yaşında ki yetenekli olduğunu düşündüğüm çocuğu 18 inde oynatmaya başlayıp dünya yıldızı yapıyorum :D.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Portonun transfer politikasını çok beğeniyorum. Riskli ama tutmuş durumda. Bizim gibi yaşlanmış yıldızları dünya paraya izlemek yerine yetiştirme çabasına giriyorlar. Keşke Beşiktaş'ımda uygulayabilse aynı sistemi.

0|0
    0|0
    • Beşiktaş bu sisteme yaklaştı aslinda oğuzhan gökhan töre kerim frei bunlar düşük maliyete kadroya katildi ama tabi kazanilacak para da önemli porto nun sistemi çok ilerde.

• Yeni yönetimden umutluyum ben, günü kurtarmak için transfer yapmiyorlar önümüzde ki yillarda meyvelerini verir insallah.

• Katılıyorum ama alt yapıdan da çıkmalı o yetenekler :)

• City

0|0
    0|0
  • City

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Portonun felsefesini daha çok begeniyorum. City gibi kulüpler araplar parayı çekince biter ama portolar ölmez

0|0
    0|0
  • ukrayna ve Portekiz futbolu böle gelisiyor
    adamlar yetistirip satiyorlar
    parasi olan klupler aliyor..

o oyuncularda yaslaninca
    Türkiye Katar gibi liglere geliyor

0|0
    0|0
  • M. city yildiz izlemek daha cok keyif verir parada varsa sorun yok ama barcanin sistemi cokdaha hosuma gider.

0|0
    0|0
  • Porto, ajax, psv gibi takımlar bana cazip geliyor yetiştirdiği oyuncular açısından.

0|0
    0|0
  • city

0|0
    0|0
Yükleniyor...