Insanların yaşam biçimi hakkında çok fazla yorum yapıyorum...

apaçiler emolar şunlar bunlar. hepsini gerizekalı gibi görüyorum hepsinden nefret ediyorum hepsi birbirine benziyor ama bu huyumu da sevmiyorum sonuçta banane yani ama diyemiyorum bunu bir türlü görmek bile istemiyorum ne yapmalıyım? çarşıya mı çıkmayayım? bu hastalık gibi insandan insana yayılıyor mu? matrixteki ajan smith gibi hepsi birbirine benziyor

Güncellemeler:
cevap verenler de hep benim gibi ama demek istediğim. onlar da sizin benim gibi insanlar sonuçta onlrarı böyle dışlayarak düzeltemeyiz hoşgörümüz de kalmamış sanki

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• hepsi aslında özenti ama eninde sonunda kendileride bu durumun farkına varıp kendileri oluyorlar yani tek tiplikden çıkıyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bn de yapıorm bşi olmaz ya

0|0
    0|0
  • aslinda bole dusundugun halde,

hosgorumuz kalmamis demen de guzel :)

benim ole bi takintim yok,hani hoslanmasam bile

soyle dusunuyorum

oyle giydi diye

o kisinin bana zarari varmi..

hayir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aynen bende senin gibiyim kardeşim ama yapacak bişey yok...allah herkese aynı beyini vermemiş malesef

0|0
    0|0
  • içine melek mi kaçtı lan az önce bi öldürmediğin kalmıştı hepsini :D

0|0
    0|0
    • yok ya sadece insanlar değişebilir diye düşünüyorum o yüzden ama böyle onları değiştiremeyiz kendini düşün mesela dün farklı bugün farklı düşünebilirsin bir konu üzerine

• o konuda haklısın kesinlikle değişebilirler o yüzden zaten onlara mühebbet hapis verilmesi taraftarı değilim :D sadece mal salak aptal gibi hakettikleri yorumları yapıyorum

• Çarşıya çık da sevmediğin tiplerle muhattap olmazsın olur biter. Şikayet etmeyle kendini üzersin

0|1
    0|0
  • onları ben anlamıyorum açıkçası... kafasına dinazor kusmuş gibi yapış yapış yapıyorlar:D

o değil de bi de giyim tarzı var bele düşük pantolon. sanki 3 aydır donlarına sıçıyor gibi... neyin peşlerindeler anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Bence takma :D zaten yakışana yakışıyor emo olmak yakışmayanda tip oluyor. insan ne yaparsa kendine

0|0
    0|0
  • E hepsi gerçekten gerizekalı zaten?!

0|0
    0|0
  • peki sen nesin?

0|0
    0|0
  • Hayat farklılıklarla güzel

onlar olmasa bizim gibi adamların farkı nasıl ortaya çıkacak :)

0|0
    0|0
  • hep önyargı hacı yık bunları bende öyleydim tüm emolar gerizekalı değil ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...