Engin gönüllü müsünüz? Ne kadar anlayışlı olabiliyorsunuz?

Ne kadar anlayışlı olabiliyorsunuz ?

üniversitede Şakirt dediğimiz bir arkadaşımız vardı

çok iyi bir insandı

inanmayan ve çok karşıt düşüncelerdeki insanlara bile dua ederdi.

İnsani değerlerine ve inancına hayran olmuştum

ya siz ?

Engin gönüllü müsünüz ?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• iman iki kısımdır yarısı şükür yarısı sabırdır,imanda terakki etmiş insanların sabrının çok fazla olması hoşgörülü olması çok doğal sabır ve hoşgörü kalpleri iman ile telakki etmiş insanların en ulvi duygularından bir tanesi onlar rabbani kullar onlar gönül insanı ama bu soru bu sitenin insanlarına yakışmıyor bunlar ne imanda terakkiyi bilirler nede imanın mertebelerini şeytanın kullası olmuş insanlara bu soru çok ağır gelir gözleri maddeye takılan insanlar bu sorunun anlamını bilmezler...

0|1
    0|0
    • teşekkürler kardeş...

• Allah razı olsun dostum.

Şaşırıp hataya düşünce bize güzel bir biçimde nasihat eden

arkadaşlar nasip etsin ,inşallah.

Kızlar Ne Diyor 7

• genelde anlayışlı olmaya çalışıyorum ama sabrımın sınırlarının zorlandığıda oluyor,herkes aynı değildir ama bazı insanlarımız kendierine garip tuhaf gelen şeylerle alay etmeye gülmeye bayılıyor bazen aynı şeyi bende yapıyorum kendimdn nefret ediyorum mesela ;geçn sene bakırköye gitmştik ben birader, kız kardeeşim elimizde bi bebek arabası ve 2 çocukla yanımızdan geçen bi bayan bize ne dese; ohhh bi tanesi yanında bi tanesi arabada bi tanesi karnında( ki ona göre niye bu kadar çocuk yapıyosun diye dolaylı bi soru idi (kızkardeşim hamile idi o zaman) insanlarımız bazı şeylerde anlamadan bilmeden acımasızca eleştrip tepki verebiliyor halbuki çocuklardan biri biredere aitti,

0|1
    0|0
  • inançlara saygı duyarım ama anlayışlı olamayabiliyorum inanç konusu dışındaki günlük hayatta olan saçmalıklara. inzivaya çekilicem bu gidişle.

0|1
    0|0
  • Kendimle ilgili böyle bir yorum yapsam ne kadar objektif olabilirim ki? Ama insan olan, hak eden herkese karşı hoşgörülü olmaya çalışıyorum.

0|1
    0|0
  • Benim için görüş çok önemli değildediğin gibi bende üzülürüm o kişilere ve dua ederim ama iki tarafta anlayışlıysa sorun olmaz . Benim farklı düşüncede birçok arkadaşım var

0|1
    0|0
  • çok değilim inanç konusunda çok saygılıyım ama, ahlaksız ve edepsizliğe asla tahammül etmem...

0|1
    0|0
  • sanmıyorum..yani obejktif olamam kendim bu konuda özellikle..

0|1
    0|0
  • Hiç bir halt anlamadım sorundan :/ ne için ne kadar anlayışlı olabiliyor muyuz?

0|1
    0|0
    • Sorum açık aslında ama yeterince net ifade edemediğim için özür dilerim

• kızmana gerek yok. oldu.

teşekkür ederim :)

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• ben o arkadaş kadar değilim öyle olmakta çok zor bişey helal olsun yaradılanı seviyordu yaradandan ötürü demekki.

0|1
    0|0
  • Anlayışım bana gösterilen anlayış ile sınırlı.

0|1
    0|0
  • henüz eremedim. (:

0|1
    0|0
  • Valla bravo! Ben de karşılıksız çok yardım ederdim, bi gün bi baktım eşşek olmuşum semerim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...