Kavramların içi boşaltılmadı mı sizce?

Sevgilim Aşkım Canım kelimeleri çok ucuz kullanılmıyor mu?Herşey çok yapmacık olmuş.Sevgi aşk insanların elinde oyuncak olmuş gibi.İnsanlar iki gün sonra birbirine aşkım sevgilim demeye başlıyor.Aşkım Sevgilim Canım diyebilmen için o kişinin senin bir parcan olması gerekiyo ve gerekirse onun için canını hiçe sayman ...

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sözcükler sadece insan hayatının birer yansımasıdır. Felsefedeki şekilin tözü yansıtması gibi. Yani şekil(Sözcük), tözü (karakter - değer) anlatır.

Haliyle karakteri sağlam, bilinçli, hayat görgüsü kazanmış kişilerin (kadın-erkek) sözcükleri kullanma biçimleriyle kof insanların sözcükleri kullanma biçimi farklı olacaktır. Tarihin her dönemindeki toplumlarda bu böyle olagelmiştir. Şimdi de böyledir.

Aşk, sevgi, dostluk ...vb kavramların doğuşu insan türünün gezegenimizde ortaya çıktığı ana denk gelir. Bu sözcükler yeni değil; her daim kullanıldı; ve her dönemde de bu kavramların ağırlığını verebilenler oldu veremeyenler oldu. Şimdi de kimileri bu ağırlığı taşıyabiliyor kimileri de taşıyamıyor.

Ve sevgili Sualtındakiinci, senin şikayetin de har çağda birileri tarafından dile getirildi.

Bu misyonun çağımızdaki temsilcilerinden biri de sensin anlaşılan.

Yapılacak olan şudur : Kof insanlar kişisel yaşamdan ayıklanmalıdır. Yoksa sözcükler ne yapsın ? Onlar güzeller. Onlar da olmasa herhalde insanın şu gezegendeki yalnızlığı hiç ölçülemezdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kimisi 40 yıllık hayat arkadaşına canım der kimisi kerhaneden çıkardığı *r*spuya der bu işler böyledir malesef

0|0
    0|0
  • Sorunu cok begendim, dogru noktaya parmak bastin.

Simdiki zamaninin gencligi sevgiyi aski ne oldugunu ve ne anlama geldigini tam olarak kavradini hic sanmiyorum. cunku onlar bu sozcukleri cansiz ruhsuz nesnelerden bahsedermis gibi agizlarinda ciklet yapiyorlar. Oysaki bir Ask bir sevgi kelimelerine ruhlarini katarak soyleseler anlaminin ne kadar degistigini gozleri ile gorecekler.

0|0
    0|0
    • Cansız ruhsuz bir şekilde bu kelimeleri ağızda ciklet yapmak güzel bir yorumdu...malesef günümüzde sadece gönül eğlendirme var...gerçek sevgililer yok.

• gercek sevgililerde var fakat bunlari aramak icin sanirim zaman yok

kimseler artik zor seyleri sevmiyor ve ugrasmak istemiyor

kolay islerine geliyor sonuclari aci olsada artik bagisiklik kazaniyorlar

Kolay yolu secmedim ve secmeyecegim de

• Herkesin böyle eski sevgililerden oluşan bir kara listesi mevcut. En bayat kızın bile 20 ye yakın ilişki deneyimi oluyor. Haliyle alışkanlık haline geliyor bu tip konuşmalar.

0|0
    0|0
  • o kdr basit canım cicim cıkıyo agzılardan.(samimi bile olmamıssın deme diyorsn agız alıskanlıgı diyolar) sevgilisi bile olan mesaj da öpüyo seni çok bozuldu türkiye de yabancı bi ülke haline geldi.acınack halimiz var.temizdik önceden...

0|0
    0|0
  • kelımelerın de bır omru vardır, tıpkı canlılar gıbı

ve o saydıkların da can cekısenler arasında..cok yakında ruhları şad olacak

0|0
    0|0
  • Kavramların değil,insanların beyincikleri ve duyguları boşaltıldı.

Her gelen " Seni seviyorum,aşkım,canım," denirse,turşucu bile turşusunun tatlı olduğuna inanır.

0|0
    0|0
  • Herkes senin gibi duyarlı mı sevgili balık kızı? :D

0|0
    0|0
  • 1 kuruş etmez artık. ne yaptığın onemli ne dediğin değil.

0|0
    0|0
  • Aynen 2 günlük eğlence için aşkooooom diyorlar :)

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • vay be benim gibi düşünen birine rastladim. çok hak veriyorum sana

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum

0|0
    0|0
  • allasen sen unv de psikolojımı okuyon?

0|0
    0|0
  • Kimse birbiri için canını hiçe saymaz. Canım veyahut aşkım demek için birisine tapmak gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • Yapıcak birşey yok lanet olsun :D

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum bokunu cıkardılar ben uzuluyorum bukadar basıt lestıgı ıcın

0|0
    0|0
  • haklısın aşkın da ... kodular

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.Verdiğimiz değerde anlaşılmıyo artık bunun yüzünden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu devirde insanların elinde oyuncak olmayan tek kavram söyle.insanlar sahte ,davranışları sahte .herkes gizliyor iç yüzünü.belki de herkese aşkım diyerek ayrıldıklarında adlarını söyleyip diğer sevgililerine rezil olmuyorlar.herkese aşkım .herkese canım .ben adımın söylenmesinden hoşlanıyorum mesela çünkü o kişinin ağzında özelleşiyorum .aşkım diyerek herkesin dediği olmuyorum.bu ad benimle ve onun söyleyişiyle anlam kazanıyor .

0|0
    0|0
  • evet öyle

0|0
    0|0
  • aşkım kelimesini ben de hiç sevmem.pis ettiler o caanım kelimeyi.katılıyorum sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...