Kadınlar ofsay'ın ne olduğunu gerçekten öğrenebilir mi?

dünya, kanayan yaramız ofsayt'ın kaldırılmasını konuşurken kadınların bunu hala anlayamamış/öğrenememiş olması konusunda görüşleriniz neler?

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatanda is yoksa neylesn kizlar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Anlatanla ilgili o biraz. Bizim erkeklerinin offf anlattırma şimdi şunu ölüm ecel gibi muhabbetlere girmedikleri takdirde bir sıkıntı yok gayet kolay anlıyoruz. Hemcinslerime tavsiyem kendi çabalarıyla okuyarak ya da bilen bir kıza sorarak öğrenmeleri.

0|1
    0|0
  • ofsayt rakip takımın ceza çizgisi geçip önünde de rakip bir oyuncu yokken ağlara gönderdğin topun gol olmamasıdır :D ben böyle biliyorum :)

0|1
    0|0
  • Hayır ne anlıyorsunuz şu futboldan,22 adam bir topun peşinden koşuyor işte...
    Diyen bir kadın toplumundan bunu beklememelisin :)

0|0
    0|0
  • Futbolu seviyorum ve bazen oynuyorum ofsaytı da gayet iyi biliyorum. Her kizin bilmesi sart degil memleket meselesi yaptiniz şu ofsaytı

1|0
    0|0
  • Futbolu severim ofsayti da biliyorum bizim bilip bilmemiz pek önemli değil aslinda hakemlerin öğrenmesi gerek futbolu bizden beterler :) :)

0|0
    0|0
  • @-Ares- bana hemen ofsaytı anlat :))

0|0
    0|0
    • Beni öldür ama bunu isteme ;'((

• Zeki şey :-*

• Millete aydinlatmayada gelmiyo cahil kal :)

• Gayet biliyorum ve maç izlerken bile daha ofsayt verilmeden ofsayt olup olmayacagini tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • bilsek ne bilmesek ne çok da mühim bir olay değil ya

0|0
    0|1
  • bencede iyi olmuş kaldırılması kafa karıştırıcı bişey gereksiz :D

0|0
    0|0
    • kaldırılmadı henüz. ama ilk büyük organizasyonda denemeyi düşünüyor fifa...

• BELKİ OFSAYTTA BİZİ ANLAMIYORDUR BE KARDEŞİİİM :)

0|0
    0|0
  • Ben hala bilmiyorum , kaldirildiginida simdi duydum 😂:D

0|0
    0|0
  • Ofsayti biliyorum.

0|0
    0|0
  • bu algı olduğu sğrece türk futbolu ilerlemez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ofsayin ne oldugunu bilen var mı bilmem ama ofsaytin nolduguni bilen kizlar cok :)

0|1
    0|0
  • Tek seferde anlayan insanlar biliyorum :D

0|1
    0|0
  • Çok az da olsa öğrenen var

0|0
    0|0
  • Kızlar dert etmeyin hala ofsayt 'ın nasıl olduğunu bilmeyen o kadar erkek var ki Fifa ofsaytı hayatta kaldırmaz belki şöyle bişey olabilir sadece ceza sahasının içinde geçerli olabilir

0|0
    0|0
  • hocam sen bile ofsay yazmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...