Sizce neden böyle dedi?

ya benm çoookk gıcık bi arkadaşım var. sürekli bana şakalr filan yaparız ama öyle samimiyet yoktur dışarda görüşmezdik. zaten yakın arkadaşım onu çok seviyordu ama ayrıldılar hem zaten bu biraz çapkın.. ama bizim aramızda öyle bişi yoktu. nedense geçen gün beni gördü ve ilk defa bana mesaj attı konuştuk ve bianda sinemaya gidelim mi şimdi dedi bende tatildeydm bu yüzden kabul etmedm ama bi kaç gün sonra (yarın) bakarız dedim. sizce gitsem mi gitmesem mi ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım senin hayatına biz nasıl yön verelim allah aşkına?çocuk yakışıklı mı değil mi?hoşlanıyomusun hoşlanmıyomusun?karakteri nasıl?senin için uygun mu değil mi nerden bilelim biz...ona sen karar versen daha iyi olmaz mı?bu sitenin amacı daha yüzeysel daha genel sorular paylaşmaktır...bu kadar spesifik bir soruya biz cevap veremeyiz burada...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş hayır diyebilirsin ama demiyorsun yarın diyorsun umut vaad eden sözler

0|0
    0|0
  • gitme hemen sende atlama sazan gibi bekle yaw kız dediğin nazlı olur

0|0
    0|0
  • çocuğa karşı bişeyler hissediyosan git yoksa sktr et :D

0|0
    0|0
  • şeytana uyma ...

0|0
    0|0
  • şeytana uyma

0|0
    0|0
  • Yakin arkadasinin sevgilisiyle ne isin var

0|0
    0|0
  • Aslında niyetin var gibi :)

0|0
    0|0
  • bi kız bi erkek arkadas olamaz var bunu altında bi bk yiyenlik kandıracak seni...

0|0
    0|0
  • Çocuktan hoşlanıyorsan git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bak kneden diosun yakın arkadaşım onu çoq sevdi die otr outrduğun yerde bnce ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...