Arkadaslarr sevgılımın göbeği dert oldu arkadaslarıma?

arkadaslar benım sevgılım 105 kilo bırı , bende 55 kiloyum ve o uzun boylu 1.87 bend e1.65 boyunda klasık türk kızlarındanım yan yanayken bıraz abes durabılırz ama ben onun böyle buyuk olmasını hıc dert etmıyorum, hatta kendımı cok güvende hıssedıyorum ama gelın görünkı cahıl arkadaslarım bızı yakıstıramıyolar ya hersey görüntü değil dımı ks halkı bu arada göbeklı erkekler çok tatlı ya kas da neymıs :)))))

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• sen beğenıyorsan kımseye laf duşmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yan yana durmayın mazallah devrilir falan

1|0
    0|0
    • hımmm pis

• ınsan sevınce yakısıklıymıs değilmıs götmüyor. hem senı sevecek olan kısıde tipine degıl gönlüne baksın ben oyle yapıyorum mesela ben güzel olduğuma inanıyorum hanı cevremde oyle dıyo ama ask ya bu ask

• hay maşallah be :) Allah bozmasın

• Siz ikinizde mutlu ve memnunsanız neden takıyorsun ki bu durumu? Boşver derim milletin ne söylediğini bak keyfine

1|0
    0|0
    • öyle yapıyoruz valla çok da mutluyuz kıskanclıklarından yapıyor

• Millet ne derse desin umursama derim ama sağlığın için malesef spor yapsa iyi olur

0|0
    0|0
  • Istiyosan gergedanla cik. Arkadaslarinda olsalar sinirini koyacaksin. Biraz gecmek isteyene durr diyeceksin. Agzinin payini vereceksi. Herkes hafdini bilecek. Sinirlarin olsun. E tabii gorunumde uyum vucuda da bagli ama hayir yakismasaniz nolacak. Gonulleriniz bir olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Sen seviyorsan kimseye aldırma ve konusmalarınada izin verme... kıl göbek gibi şeyler sevince görmezden gelinir ve hatta insanların fazla fazla hosuna gitmeye baslayan seylerdir.. sen bildiğin yoldan git...

0|0
    0|0
    • aynen ya hosuma gıdıyor hatta dıyorum kı sen bu kadar kılolu olmasan senı sevmezdım :)

• tamam canın sağolsun :D allah sizi mesud bahtiyar etsin kardeşim... (:

• teskkurler abım

• O arkadaşların gençliğe güvenmesinler evlenince eşleri bir kaç seneye kilo alacak. Boşayacaklarmı sor bakalım. boşarız diyen yalan söyler , gerçi onlarda kilo alacak.

0|0
    0|0
  • birbirnizi sevyosanız baskalarının ne dedigi umrunda olmasın

0|0
    0|0
  • shaq ile kız arkadaşını göster beğenmeyenlere

0|0
    0|0
    • arada bı orenk verıyorum onu

• göbekli olunca şeyini göremez görmeyince de tırtlar

0|0
    0|0
  • ben baklavalarımdan memnunum siz kendinizi kandırın ahahaha :)))

0|0
    1|0
    • gıt ya baklavaymıs senınkı olsa olsa tulumba olurdı ya da trileçe

• ben onu zayıflatıcam dıye kendım zayıflıcam... dur ben onu alısverıse götürıyım ıyı fıkır

Kızlar Ne Diyor 6

• Başkalarının ne söylediğini takma siz mutluysaniz gerisi teferruat

1|0
    0|0
  • Gönül kimi severse, Aşk onda güzeldir.

Demiş Neşet Ertaş. Senin gözüne nasıl gözüktüğü önemli. Vardır arkadaşlarının anlayamadığı ama sana başka güzel gelen huyu :)

0|0
    0|0
  • Ahahha benim de boyum bir altmış sevgilim bir doksan beş bide bizi düşün 😄 çok böyle çifti kınadım başıma geldi ama gerçekten sevince pek önemli olmuyor geri kalan sadece detay kimseyi umursamamaya devam :)

0|0
    0|0
    • kesınlıkle oyle, insan sevdıkten sonra görüntüye falan bakmıyor

• Boyu kilosu kilometreler yaşı falan sadece anlamsız sayılar aslında onlara her zaman ben seviyorum sizi ilgilendirmez cevabını vermelisin onlarda zamanla alışıcak elbet

• Bunlara aldırış ediyorsan sen de aptalsın

0|0
    0|0
    • etmıyorum be asıgım ben göbgıne

• Ben de göbekciyim :D

• evet çok güzel duruyolar ama hem kısa hem göbek olmaz benımkının boyu var

• Senin sevgilin obez. Bu da sağlıksız. Göbekli erkek falan değil

0|0
    0|0
    • hayır obez değil boyu uzun ve 105 kılo normal bence

• kız oyle masalhh dıyen yok:) anlatmıcaksın ıyı seyını bu arkadaslarına he

• Hehehee sevimli ve samimi buldum seni milleti umursama gönül kimi severse aşk onda güzeldir :)

0|0
    0|0
    • evet tombıs bı sevgılım var onun yanaklarını sıkarken ıcımn yağları erıyor ah bıde onun erısydı sağlıgı ıcın ıyı olurdu

• Evet sağlığı için zayflasa güzel olur ama milletten etkilenip sevgilinden soğuma sakin

Yükleniyor...