Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım bu durum için.. :(

erkek arkadaşımla 2 gün önce büyük bi kavga ettik ayrılma noktasına geldik tamamen ben hatalyım o bu aralar cok sıkıntıı günler geçiriyor sürekli çalışyr ünv. kazandı onun için harç parası için bayramda bile kimseye gidemedi. bende ona destek olacagım yerde köstek oldum yok sen bana deger vermiyorsun söyle böyle. onun yannda olmam gerekirken birde ben sıkıntılarına sıkıntı ekledim başkalarının sevgililerini örnek gösterdim buda yetmezmiş gibi en son bana ben artık sennle devam etmek istemiyorum sen beni hep küccük gördün hep şikayet ettin verdigim degeri anlamadn dedi sonra beni cok üzgün görünce ayrılmadı su an bana cok kötü davranıyor soguk buz gibi. ben dayanamıyorum buna ben hak ettim ama yinede böyle davranmasına dayanamiyorum ne yapmalım..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• söylediklerin çok ağır olmuş, özellikle de başkalarının sevgilileriyle kıyaslaman bir erkeği çıldırtır ve gururunu çok incitir. en olmayacak şekilde vurmuşsun çocuğa. o yüzden ne yapsa haklıdır. ben olsam direk ayrılır, git o zaman o kıyasladıklarından biri ile çık der bir daha da konuşmazdım.

0|0
    0|0
    • oda ayrılmak istedi ama cok zor engel oldum cok zor şimdi düzelrmi ki herşey :(

• artık olan olmuş kendini de üzme ama gönlünü almaya çalış. özellikle maddi konular erkekler için çok hassastır. bir daha bu tarz konuları açmamaya dikkat et yeri gelmedikçe.

• ederm tabi yeterki eskisi gibi olalm ..

Erkekler Ne Diyor 5

• özür dile yalvar gerekirse büyük hata yapmışsın

0|1
    0|0
  • Yaptığın hatayı bildiğine göre ona anlat karşına al ve konuş ciddi olarak hatanı anladığını bilmesi bence onu çok sevindirir. En kısa sürede de düzeleceğini düşünüyorum ve seni tebrik ediyorum hatanı anladığın için bu zamanda zor bulunan bir davranış türü.

0|0
    0|0
    • anlasada sonra yine aynisi olacak cunkü cocuk onu aff edecek hic birsey oykmus gibi davranacak.. Ya bastan olur yada hic olmaz bu bir gercek.. COk var böyle anlayanlar ama eninde sonunda yine ayni hatayi yapan

• Karşısındaki de eşek değildir sanırım :) Aynı hatayı birden çok yaparsa ona göre tavır alır heralde.

• biraz zaman ver siniri geçsin. sonra tatlı bir dille özür dile. çocuğu strese sokma bir daha. samimi ol. ok.

0|0
    0|0
  • unutursun için yana yana ...

0|0
    0|0
  • Sabret,zamanla oda yumuşayacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet hakediyosun valla ama çok üzgün olduğunu söyle gerçekten ve onu hala çok sevdiğini söyle özür dile gerçekten seviyosa kabul eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...