Evlilere soruyorum, evlenmeden önceki hayatınızı özlüyor musunuz?

Evlilerden çok şikayet görüyorum da merak ettim. Gerçekten evlendiğinize pişman mısınız?

Önceki hayatınızı özleyip, hata yaptığınızı düşünüyor musunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle meraklı'ya katılıyorum. seçim önemli. eşimle 6 yıldır evliyiz ama ömrümün tam olarak yarısı beraber geçti. hala çok mutluyuz. aşkımız da ölmedi. canlı tutmayı başarmak gerekir tabii. hiç mi zor günlerimiz olmadı ya da olmuyor? tabi ki oldu ve hala oluyor. ama ikimizle ilgili değil. yaşamla ilgili çok zor günler geçirdik. bu zor günler bizi daha da çok bağladı, daha da çok kenetledi.

ama evlenmeden önceki hayatımı özlüyor muyum? tabi ki özlüyorum. ama bu özlem evliliğimle yani bekar oluşumla ilgili değil. özellikle de üniversite yıllarımı özlüyorum. bunun gibi daha birçok şeyi özlüyorum.

ama şu da var... evlilik kararı aldığında ve evlilik tarihi yaklaştıkça herşey çok iyi gitse de insan strese giriyor. bazen evlilik fikri insanı korkutuyor. sonuçta bilmediğin bir yola girmiş oluyorsun. bu da gayet doğal bir durum. sorunun cevabı sadece doğru kişiyle ilgili...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok güzel bir soru, evlenmek bir tutsaklıktır bence. şu an bekar olsam dediğim çok oldu. evlenceğine git kendini boğaz köprüsünden at daha iyi. evlilik aşkı da bitirir meşki de.

0|0
    0|2
  • farklı bir şey söyleyeyim; ben evliliğimi özledim:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yoooo..ben mutlu olanlardanım...evlenmeden önce de eşimle gayet güzel şeyler paylaştık hala da paylaşıyoruz 5 senedir:)) seçim önemli tabi..

1|1
    0|0
Yükleniyor...