Yanlızca bir kadını sevmek diğer kadınların cenaze namazını kılmak...

selam arkadaşlar geçmiş bayramınız mübarek olsun...

Bu cümleyi kendi görüşünüze göre açıklarmısınız_? varmıdır böyle bir düşünce_?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış bir söz. Ne açıdan yanlış olduğunu da söyleyeyim. Ölünün cenaze nazmazı bir kere kılınır ve diyelim ki kıldın ve bitti. Daha sonra sevdiğin kadından ayrılırsan ne olacak? Ölüleri tekrar diirltebilecek misin? İşte bu açıdan yanlış bir söz bence. Ama şu denebilir: Tabii ki severken gözün dışarıda olmayacak. Bir kalp birden çok defa sevebilir. O yüzden ne kadın ne erkek kimsenin bu anlamda cenaze namazın kılmasın. Körü körüne kılınan nazam iki silmeyip namazdır çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir erkek gerçekten bir kadını severse diğerleri onun gözünde manasını yitirir anlamındadır.

0|0
    0|0
    • Mecaz olduğunu biliyorum. Benim cevabım da mecaz anlam ile temel anlama gönderme idi. Edebiyatım çok iyidir bu arada. :))

• Var tabi. Erdem sahibi her insanın düşüncesi bu olmalıdır bence.

0|0
    0|0
  • yalnızca bir kadını severken diğerlerini gözümüz görmüyor diğerleri kardeşimdir ölüdür öyle mi dedin :P

0|0
    0|0
  • Sami Yusuf terk..

0|0
    0|0
  • ole bısey var ama / 99 u o namzı kılmaz bende dahıl

0|0
    0|0
  • Hemcinslerimi hiç desteklemiyecem , hepsinin gözü dışarıda oluyor ben hariç tabi ; )

0|0
    0|0
  • benim için asla geçerli bir durum değil:-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sami yusufun sözüydü galiba :)

bence çok güzel bir cümle adam güzel demiş bir kadını severim diğer kadınlar ölmüştür benim için gözüm başkasını görmez diyor ama bu söz gerçekten aşık olan bir erkek için geçerlidir

0|0
    0|0
  • bencede bi erkek gerçekten severse bunu başaraiblir iradeyle alakalı bi durum

0|0
    0|0
  • hayır onlar birlikde severler..öyle yetenekleri var erkeklerin..öldürmeye gerek yok..yedek lisdeleri vardır.

0|0
    0|0
  • Çok dindar değilimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...