Hiç tuvalet sırası beklemek zorunda kaldınız mı?

İnsan olarak en tabi ihtiyaçlarımızın en başındadır tuvalet ihtiyacı bazen an gelir ihtiyacımız olduğu halde 5dk sonra giderim,birazdan giderim,şunu da yapayım gideceğim derken ihtiyacımızı saçma şeylerle ertelerken tam tuvalete gidecekken tuvalette uzun süreli kaldığını bildiğiniz kişi kapıyı açıp içeri girip tuvaleti meşkul etmeye başlamıştır:)

O zamana kadar çeşitli sebeplerle ertelediğiniz ihtiyacınız çok büyük bir işkenceye dönüşmüştür ve dayanılmaz hal almıştır.Tuvaletteki kişiye yalvarırcasına çıkmasını çabuk olmasını söylersiniz. :)

Sizin başınıza buna benzer bir olay geldimi,böyle anlardaki tepkileriniz ne oluyor ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• babam beni sinir eder her zaman.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Asker de her an her saniye sıra beklemeyle zamanımı geçirdim. Bu gerektiğinde tuvalet gerektiğinde yemek gerektiğinde banyo sırası oldu. Tezkere aldığım gün bi tuvalete gittim orda da sıra vardı ve sesli bir şekilde küfür edip olay yerinden uzaklaştım. Ciddiyim *_*

0|1
    0|0
  • öğrencilik zamanlarında az beklemedık 5 kişi bi evde kalınca tuvalet kuyruğu istanbul trafiği gibi olunca

0|1
    0|0
  • Ben o kadar şansızım ki sıra olsa yine razıyım :) tuvalet bulamıyorum o anlarda bulsam da kapısı kapalı kilitli oluyor

0|1
    0|0
  • Yok çok sıkışırcasına kendimi bekletmem, gelmeden yaparım rahat ederim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...