Ona ulaşamıyorum ne yapmalıyım şimdi?

dün sevgilimin facesine girdim konuşmaları okuyodum. en yakın arkadaşı (ersin) buna mesaj atmış. demişki 'Eleftheria Afrodizyak bak hatırlattım şerefsiz :D' demiş. sevgilimde 'afferim :D' demiş. bu kadının ismini neden hatırlatmasını istedi diye sinirlendim sen ne şerefsiz bi insanmışsın sırf o kadın için onun şarkılarını dinliyosun dedim.oda sinirlendi seninki kıskançlık değil hastasın sen git bi tedavi ol ya adam ol yada adam ol dedi o kadın için dinliyosam adım atmak nasip olmasın dedi. bayağı bi tartıştık bide hakaretler felan ettik. sonra dediki madem şerefsizim git kendine düzgün birini bul dedi bende tamam bidaha yüzümü bile göremiyceksin dedim. bu seferde tamam dememe taktı. madem öyle gidenin yolu açık olsun felan dedi bitti mi yani dedim bi karar ver bende ona göre yoluma bakıyım dedim. doğru senin kısmetlerin vardır onları değerlendirirsin demi yoluna bak demi sana yazıklar olsun dedi facesini dondurdu ablasına mesaj attım emir'e sorarmısınız bitmiş mi kararını versin dedim. sizce ne yapmalıyım şimdi?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• adını unutmuş olamaz mı ? sonuçta Eleftheria Afrodizyak yazmak ve bunu hatırlamak çok da kolay değil :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilinin faceine girmek nası bi davranıştır ben anlamıyorum gerçekten. ayrıca bu nası bi kıskançlık çok ilginç yaa. koay gelsin valla. zaten bitsin yani, böyle şeyleri aşamadıkça da ilişki yaşama bence sen

0|0
    0|0
  • abam dün bayramdı ne içtin senin kafan güzelmi ?:)))))))))))))))))))) ne bulan msn falan face book. buişnde book unu cıkardın sanırım bura ne sitesi ...

0|0
    0|0
  • hastamısın sen yoksa gerçekten böylemisin eğer gerçekten böyleyse bitmesi sizden ziyade eleman için isabet olmuş ben olsam senden ayrıldığım için kurban bile keserim

0|0
    0|0
  • beklemen lazım sadece okadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlamadım bişey yani bu kadar küçük sebeplerden her tartışmada ayrılığı gündeme getiriyosanız bencede uzun sürmez

0|0
    0|0
  • çocuk haklı hastalık olmuş sennki :D kızacağına sorsaydın ya niçin hatrlatmasını istemş arkadaşndan...blki bi anı faln ...

0|0
    0|0
  • kıskançığın dozunu arttırmışsın ama hakaret etmemesi gerekliydi. saygının olmadığı yerde sevgi hiç olmaz. sizin ilişki bitmiş.

0|0
    0|0
  • cevabini bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...