Drogba mı? Demba Ba mı?

Arkadaşlar soru açık. Görüşleriniz nedir.
Türkiye kariyerlerine baktığımızda;
Drogba 37 maç 15 gol
Demba Ba 19 maç 16 gol

Tabi, Drogba nin geçmiş kariyerini de göz önünde bulundurabiliriz. Türkiye ye de daha yaşlı geldi.

• Demba Ba
    47% (7)44% (12)45% (19)Oy Ver
  • Didier Drogba
    53% (8)56% (15)55% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• bu soruya göre dembaba ;)
    ama bana göre alex :)))))))

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

• Geçmişi göz önüne alırsak Drogba. İkisinin de Türkiye kariyerine bakarsak Demba Ba. Drogbanın Türkiye döneminde yaşı da dikkate alınmalı.

0|0
    0|0
  • Drogba tabi ki.
    Tüm istatistiğini yazsaydın ya.

0|0
    0|0
    • Drogba nin nasil bir efsane olduğunu hepimiz biliyoruz. Gol veya kariyere göre zaten çok önde. Ama tercih meselesi bu sadece istatisyiğe bakilsaydi ankete ve görüşlere gerek kalmazdi.

• Biri 29, digeri 36

• Demba Ba

0|0
    0|0
  • Drogba

0|1
    1|1
  • Drogba diyorum asaleti yeter :))

0|1
    0|2
  • Demba Ba

0|0
    0|0
  • Demba Ba

0|0
    0|0
  • Didier Drogba

0|0
    0|0
  • Emre Belözoğlu <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Drogbanin hangi hali tabi o önemli. Eğer gs dekini soruyorsan DemBaba çok daha iyi hem gol ortalaması hem de doğranin yas ilerlediginden hızından dolayı

0|0
    0|0
  • Drogba 15 golmü? Seni herhalde baya iyi kandırmışlar Drogbanın ben Türkiyede en az 20 gölünü şimdi sayarım Drogba bir efsanedir Dem Baba asla bir DROGBA değil ve olamaz

1|1
    1|1
    • Vikipedia da 15 gol yaziyor kardeş, bende onun yalancisiyim :)

• Ahhisar (1), Mersin (2) ) Elazığ (2) Real Madrid (1) Antalya (1) Juventus deplasmani (1) Kopengag (1) Fener kupa (1) Beşiktaş (2) Gençlerbirliği (1) Akhisar (2) Konya (1) Bursa (1) Kayseri frikik (1) Akhisar (1) Bunlar aklıma gelenler yani biz bir lafı konuşurken boş konuşmuyoruz

• Doğru söylediğinden şüphem yok hepsini tek tek kontrol etme imkanim da yok ama ulasabildigim bütün kaynaklarda 15 gol yaziyor neyse uzatilacak bir mevzu degil.

• Kıyaslama bence olmamış benim futbol görüşüme göre iki oyuncu kıyaslanmaz Drogba en iyi forvetlerden Dünya çapında en iyi forvetlerden tartışmasız Drogbadır objektif olan için cevap. Bu şuna benzedi R. Carlosmu Hakan Baltamı ikisinin Türkiye kariyeri ortada ama Türkiye ile bitmiyo iş Carlos yaşlı geldi ama dünyanın sayılı sol beklerinden Drogbada yaşlı geldi ama dünyanın sayılı forvetlerinden bilmem anlatabildimmi Türkiye olarak bakarsan olaya Burakta Drogbadan iyi olduğu sonucunu görürsün :)

0|0
    1|1
    • Her iki oyuncuyu da sevenler de olabilir. Kariyer bakimindan baktigimizda tabiki Drogba açik ara önde ama sevgi tercih meselesi bu :)

• Sevgi diye sorarsan olabilir evet :)

• Demba ba nin gol sayisina eş değer bir cok futbolcu bulabilirsiniz. Bu kadar macta bu kadar gol atan bir cok oyuncu var dunya liglerinde. Ama Drogba ayarinda kac oyuncu sayabilirsiniz. O acidan kiyaslama olmamis. Drogba dünya capinda en iyi forvetlerden bir tanesi olarak gecti tarihe. Kısacası tartismasiz Drogba

0|1
    0|1
  • Drogba bir efsanedir, tamam Ba iyi oyuncu ama bunlari istatistiklerle bile karşı karşıya getirmek gülünçtür :)

0|2
    1|0
  • Demba Ba 30'una gelmeden Chelsea'den gönderilen golcü, Drogba 36 yaşında Demba Ba'nın yerine transfer edilen golcü. Bütün kariyeri, Drogba'nın efsaneliğini falan bıraktım sadece şu durum bile yaptığınız kıyaslamanın saçmalığını belirler nitelikte.

Demba Ba ancak Baros ile mulayese edilebilir.

0|0
    0|0
  • Didier Drogba tabiki.

Demba bayı gönderip boşuna mı drogbayı aldılar.

0|1
    0|0
    • Yedek olarak bekleyecek forvet lazimdi. Demba Ba sürekli oynamak isteyen bir futbolcu.

• Kendin diyorsun her maç giriyor diye sonradan giren oyuncu yedek oyuncudur. Ben chelseanin bu sezon bütün maçlarini izledim futbol arastirmama gerek yok. Zaten drogbanin kariyer olarak onde oldugunu kabul ediyorum ama tercih meselesi bu oylamada da goruluyor arada cok fark yok.

• Bence çok fark var

• GS deyken şu resme çok gülmüştüm :D

spordefteri.com/.../...imaya-devam-ediyor-7418.jpg

0|0
    0|0
  • benım ıcın demba ba ama drogbanında hakkını yememek lazım

0|0
    0|0
  • Ba müslüman bikere taammı

0|0
    0|0
  • Drogbayla demba ba kıyası lamborghini ile murat 131 i kıyaslamaktır drogba mı raul mü, henry mi, ibrahimoviç mi desen tamam da

0|1
    1|0
  • Drogba yla Demba Ba yi karşılaştırmak Drogba ya hakaewr olur.

0|1
    0|0
  • drogba efsane olmus biri sen demba ba ylamı kıyaslıyorsun. demba ba kötü futbolcu değil ama asla bir drogba olmaz bu yasta tr ye gelecek kadar düştüyse aslamı asla bir drogba nın d si zor olur.

0|1
    1|0
    • drogbayı 29 yasındayken türkiyede alacak bir para alabilecek bir takım yoktu. o bir efsane

• Emekli yildizlari almak mi basari? Bence Demba Ba yi bu yaşta türkiye ye getirmek transfer başarisidir.

• emekli dediğin adam ingilterede şampiyonluğa oynuyan takımda. kıyaslama zaten yanlıs biri 40 yasında biri 29 yasında drogba 29 yasında olsa düşün demba ba kim yanında. he demba ba kötü değil ama asla bir drogba olamaz ben bunu anlatmak istiyorum.

• Demba Ba kaç sene chelsea da oynadı sanki. Paketledir..

0|0
    0|0
  • drogba chelsea nin efsanesi
    demba ba chelsea de efsane olamadı ama Beşiktaş ta olur bence demba ba

0|0
    0|3
  • Fanatik beşiktaşlıyım drogba diyorum

0|1
    1|0
  • BJK taraftarı ba gs taraftarı Drogba ser tabikii ama ben bir fenerli olarak 3 Bacaklı Drogba diyorum

0|1
    1|0
  • aykut kocacım

0|0
    0|0
Yükleniyor...