5 aylık gelişim! RESİMLİ?

5 ay Bodybuilding yaptım. Herhangi birşey kullanmadım. Daha önceden de biraz spor geçmişim vardı.

Buyrun gelişim.. (not: isteyen varsa ölçülerimi de verebilirim)

Gelişim nasıl sizce?

Güncellemeler:
Bu önceki halim değerli dostlarım: www.directupload.net/file/d/3844/ou23mtht_jpg.htm
Buda 5 ay spor yaptıktan sonra: www.directupload.net/file/d/3844/9zwajatm_jpg.htm

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• 3 deyince mi gülüyoruz?

0|1
    0|0
    • tamam 1 2 4

ASADSAFSADASFD

gülünecek bir şey yok kardeşim burada yalan söyleme gibi bir lüksümde yok

• Eig için sağol

• rica ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Aferin helal olsun sana.

0|1
    0|0
    • Abi bunları sorarken nasıl bir kafa yaşayıdoum bende bilmiyom :D

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 ay uzun ben bunu 4 ayda yaparim peh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• espirimi yaptn.

0|0
    0|0
    • Hayır ne alaka? Çok güzel vücut yaptım sizde yapında görelim kardeşim oturduğun yerden bu kaslı vücuda laf etmek kolay yiyosa sen yap 5 ayda böyle bir vucut...

• Ucuz reklamlar. Arkadaşlar şikayet edin kapansın. Ben şikayet ettim.

0|0
    0|0
    • yazıklar olsun spor düşmanları

• Sus l*n lavuk baban mı siyahi ki siyah oldun

• 2 ay solaryuma gittim ama fazlaya kaçınca iyice karardım zenci gibi oldum

• ... doldur dostum seç beğen al

0|0
    0|0
    • ilk başlarda göbeğim vardı kardiyo ile erittim sonra beslenmeme dikkat ederek çalıştım. Birde bronzlaşmak için solaryuma gidiyordum epey ileri biçimde esmerleştim. İlk ay zaten full kardiyo yaptım dediğim gibi önceden biraz spor geçmisim vardı. bu fotoların bana ait olduğuna şüphen olmasın kardeşim burada yalan söyleme gibi bir lüksüm yok

• bu arada doldur dostum seç beğen al demişsiniz tam anlayamadım... Bu iki resimde benim 5 aylık bir süreç içindeki inanılmaz değişimim belki birilerine ilham olurum

• kardeş süpersin ya nasıl zayıfladın böyle.
    helal olsun.

0|0
    0|0
    • İlk 1 ay full kardiyo yaptım, baya zayıfladım. Tabii beslenmemede çok önem veriyordum. Zaten çok da kilolu değildim ama alkol kullandığım için baya bir göbeklenmiştim. Aslında kilom çok değişmedi ama kas kütlem çok değişti. Salonda herkes diyor abi senin kadar olsam yeter diye diyorum önce 5 ay sıkı çalışın sonra bunları söyleyin :)
      Kardeşim yapılmayacak bir şey değil tabii biraz altyapı lazım benim önceden birazda olsa spor geçmişim vardı. O yüzden normalden daha hızlı toparlandım.

• Gece gece güldürdün :D adam çalışmaktan rengi solmuş biraz

0|0
    0|0
  • Yıl 2015 :D

0|0
    0|0
    • İnanmıyor veya espri yaptığımımı düşünüyorsun? 5 aydır sıkı çalıştım diyorum kardeşim ayrıca salonda çalıştığımla kalmadım evde öküz gibi et yedim

Yükleniyor...