Sevgilimi dünden beri arıyorum ama açan yok meşgule veriliyor ya da bazen kapalı oluyor. Ne olmuş olabilir?

sevgilim pazartesi günü arabaya binip buraya geliyordu askerden.. şarjı çok azdı konuşamıyoduk. en son pazartesi akşam 10 da mesaj attı yoldayım şarjım çok az diye. dünden beri arıyorum ama açan yok meşgule veriliyor yada bazen kapalı oluyor şu an ki gibi.. siz böyle bir durumda olsanız ne olmuş olabilir ? :((

Güncellemeler:
teskere alanların isimlerini öğrenebileceğimiz bir yer var mı ? ailesini , adresini falan ?
ya arkadaşlar sağ olun sabrettim sonunda aradım açıktı başta annesi falan azarladı ama konuştum onunla akşama ararım dedi sesinde geçiştirme gibi endişe gibi bir şey vardı gerçekten arar mı ki yaa :(( ?
ailevi bir olay olmuş öyle söyledi şehir dışına çıkıyorlarmış.. yoldalarmış.. ararım dedi :(( ama ya aramazsa :((

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin bence evli yada cidi bir ilişkisi var senden hariç benm sevgilim olcak her koşulda açarım

0|0
    0|0
    • hayır yaa daha 21 yaşında öyle şerefsiz gibi bir tipte değil yani off yaa 2 gün oldu deliricem :((

• zaten öyleyse değmez üzülmeye ama kalp işte.. endişe duyuyor.

• hayırlısı artık neyse o olsun

Erkekler Ne Diyor 3

• Toros dağlarından geçiyor telefonu çekmiyor. Ya da polise git en son sinyal aldığı yeri hemen bulurlar merak etme

0|0
    0|0
    • bir ara telefonu açtı birisi. müzik sesi geldi sonra ortalık sessiz oldu..

• Askerden yeni geldiyse arkadaşları ile eğlenmeye içmeye gitmiş olabilir o zaman

• olabilir ama bir şekilde söylerdi.. umarım eğlenmek falandır yani umarım bir şey olmamıştır. sızıp kalmıştır da akşam kalktığında haber verir.

• umarım kaçırma olayı olmamıştır

0|0
    0|0
  • zamana bırak sadece yeter

0|0
    0|0
    • ama olmuyor işte biraz empati yapsan anlarsın :(( elimden bir şey gelmiyor ya oturduğu semti biliyorum sadece ne ailesinden birisinin numarası var ne de tam adresi

Kızlar Ne Diyor 2

• vallah kötü düsünme dicem, ama kötü düsünmemek gibide degil yani. SOnucta meraklanma diye haber verirdi sana her türlü.. O yüzden bu cocuk indiri gandi yapiyor :D kanma yani

0|0
    0|0
    • nasıl yani kız falan mı yada beni bir kenara atma gibi mi ?

• kenara atma zaten genelleme baska bir kiz icin oluyor ki :D >durup dururken kenara atilmaz elbet baska bir zilli vardir olayin icinde :D

• :(( hayır yaa.. ona nasıl ulaşırım peki ne biliyim başka hangi yolla ailesine ulaşabilirim..

• Bence seni merakta bırakmak istiyor

0|0
    0|0
    • iyi de neden yapsın böyle bir şeyi.. hani aramız kötü falan olsa tamam ama su sızmıyordu resmen

• umarım canm lütfen dua edin yaa iki gün oldu deliricem :((

• Dualarım seninle canın

Yükleniyor...