Güvenim zedelendi, şimdi ne yapmam lazım?

Haziranda b,r,yle tanıştım, her şey çok iyi başladı. Ama sanırım taktik yaptı, kimseye ısınamadığını bugune kadar beni asla uzmeyeceğini aradığını bulduğunu soyledi. Direk ciddi niyetle bu ilişkiye başladığını soyledi, zor oldu ama bir sure sonra kabul ettim, guvenmeyi seçtim hislerine. Her şey iyiydi, hatta annesiyle ve kardeşiyle tanıştım. Tum akrabalarına tanıttılar beni, surekli ileri boyuttaydı. Gerçekten ciddi boyuttaydı, sevdiğime emin olup bana iyice guvenmeye başladı. Ve sonra ilgisiz, ihmalkar ve bazen 1-2 gun aramayan biri oldu çıktı... Benimle uzun vakit geçirememkten şikayetçiydi, bayramda onunla kaldım. Sonra iyice değişti, evdeyken de bazı davranışlarını farkettim. Evlensem beni uzeceğini düşündüm, kendimi çok yalnız hissettim:( Sırf onunla ilişkiye başladım diye çevremdeki tum erkeklere kota çektim ki ilişkim zarar gormesin diye ama o facebookta hep flort sitelerine girmiş benleyken. İlişki durumunu bile değiştirmemişti, ama sorun etmedim onemsiz şeyler diye. Ona vakit ayırdığım için çok pişmanım, guvendiğim için de... Farklı biri sanmıştım, ama herkesten tek farkı rolünü iyi oynamasıymış:( Onun yüzünden bana çok değer veren birini de çıkardım hayatımdan, seçimimi ondan yana kullandım ama yanıldım. Diğer kişinin dEğerini şimdi anlıyorum, ama şimdi yazsam bile reddeder biliyorum. Çok olgun ve onurlu biriydi... Kendimi çok suçluyorum, ki ben suçluyum... ama beni boyle uzen kişiye de soylemem gereken bi kaç çift laf var, içimde kalmasın istiyorum. Beni saf sanıyor, maille mi yazsam yoksa yuzyuze goruşmeye davet edip yuzune mi vursam bilemiyorum. Bunu bana yaşattı başka birine yaşatmasın istiyorum, ne yapılmalı tam burda?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bundan sonra kendi yoluna bakmalısın. Daha fazla vakit harcamadan şu inancını toparlamalısın.Her zaman bir açık vermiştir ama sen kabullenmemişsindir :) Şimdiki yoluna bak derim

0|0
    0|0
    • Yoluma bakmadan önce ona hak ettiği cevabı vermek boynumun borcudur diye düşünüyorum, bunu bir tek bana yapmadığını ve yapmayacağını biliyorum şu an... Kendini akıllı ve zeki sanan biri, alttan alıp onemsemedim diye saf yerine koydu, ama bunu yuzune çarpıp yoluma bakmak istiyorum sadece... pasif kalmak istemiyorum, yoksa bi gun yıne arar...

• Sanırım haklısın, öfkeme yenik düşmek hatama hata ekler. Teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• yürümemiş işte ilişki

klasik kezban tripleri

bitmiş ilişkinin ardından hemen erkeğe nefret kusup bir önceki sadık peşinde dolaşan cocuga ahh ahh onı bırakmayaydım diye dert yanma

senden iyi ayrılmış valla çocuk

daha ayrılır ayrılmaz eskiye tüh tüh diyen kızla ciddi bişey düşünülmez

0|0
    1|0
    • Onunlayken üstüme düşeni yapan benim, aldatılan benim, kandırılan benim.. bırak da pişman olan kiş ide ben olayım, yaptığım yanlış seöim için üzüleyim. Onun için üzülmek zorunda değilim.

• nerde aldatmış ki anlattığın bölümde? zaten adam senden sıkılıp ilgisini kesmiş. Haziranda tanıştık diyip çabucak ailelerle görüşülür mü? bitince hemen keşke eskiyi bırakmasaydım denir mi? yazdıklarından ortaya çıkan sonuç direk senin evlenmesi gelmiş türk kızı durumundan başka bişi yok.

• Hazianda başladım, daha oncesinde tanışmışlığım var. Çok uzun sure ikna etmeye çalıştı, zorla kabullendirip kendini birden değişti. Sadakati sakın bana öğretme, kendimden emin olmasam zaten burda fikir almak isteyen ben olmazdım.Kaldı ki biriyle ilişki yaşayacksam tabi ki ciddi niyetli olmasını beklerim. Ailesiyle tanıştırma konusunda da o ısrarcı oldu, annesi istedi. Eskiyi bırakmasaydım demedim,sadece seçim konusunda hata yaptığım için üzgünüm. Bu hissettiğim normal, anormalmiş gibi yorumlama.

• Hep şunu söylemişimdir.Kızlar gerçekleri ve gerçek yüzlerini gösteren ki,şleri sevmezler ve seçmezler.Kendini onların istediği gibi gösteren kişileri seçerler.En sonunda da böyle oturur ağlarlar.Suç yine sende.Sen gerçek yüzünü iyisiyle kötüsüyle gösteren kişileri seçmediğin için sen suçlusun.Canın güzel bir tiyatroda oynamak istiyordu vew oynadın.Sonuç bu işte.

1|0
    0|0
    • haklısın..

• Gerçeği kabul etmende güzel.Eğer bir insan çok mükemmel gözüküyorsa bil ki vardır altında bir i*nelik.Siz bunu birtürlü gözönüne getiremiyorsunuz.Buarada tarafsız olup +1 verdiğin içinde teşekkürler.

• r.bosch ne demiş

güven kaybetmektendse

para kaybetmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • at çöpe

0|0
    0|0
  • süründür pezevengi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben başka kızları düşünemezdim bu boyutta.Ben yaşamışım banane onlardan onlar da kanmasın akıları yok mu derdim.Hem böyle kendini sevdirip ısrar edip sonra da giden insanlar zaten mutlu olamazlar.belki de tanıdığın kişi şıpsevdi biriydi.Herkese aşık oluyordu.Bunu bilemezdin ,herkes hata yapar hayatta.sen de hemen kendini ona kaptırmakla ve kendini bırakmakla hata yapmışsın.bu hatayı ben dahil insanların çoğu yapar,çünkü güvenmek mutlu olmak ister ve hayal etmeye başlar sonra bi bakar ki çok ileri gitmiş.

neyse iyi bi mesaj çek istersen ben ruhun yalnız kalsın demiştim o anki psikolojiyle.şimdiki aklım olsa umursayıp ellerimi bile yormam,hiç mesaj çekmem .kendi pisliğinde boğulsun boşver,sen de eski iyi sevgili felan onlara bi ara ver bence çünkü kafan karışık.bi işin varsa işine ,okuyorsan eğitimine odaklan

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, aynen dediklerini yapacağım. Bugün iyice düşündüm, ben de buna karar verdim. İşime vereceğim kendimi, gelşim ve eğitim işiyle bunu geride bırakacağıma inanıyorum.

• sen kendin için en doğrusuna karar verirsin .önemli değil:)

• sana yakışanı yapmalısın sessizce çekip git hayatından

1|0
    0|0
  • şimdi sırada trip,ardından da ayrılmak var.

1|0
    0|0
    • tribimi bile hak etmiyor ki... bu yaptığını hak etmemiştim, ama tecrübe oldu. ders oldu... kendi payıma düşen onun yüzüne tokat gibi çarpan bir cevap, ama nedir onu seçemiyorum...

• salla cevabı,sessizlik en güzeli.

• lahn yarim sayfa yazmissin ama bi bok anlatamamissin bosa okudum ):

0|0
    0|0
    • Duymak istediğin neydi? Bence de keşke okumasaydın...

• Okuduğunu anlamaman benim kabahatim değil, anlamıyorsan cevap da yazma. Sorulan şey net, yaşanılan sıkıntı da açık. 2 gün aramadı diye nazlanan küçükkız yok burda, yazabildiğim kadarını yazıp farklı fikirler edinmek istedim. Cünkü yaşadığım şey bana ağır geldi, aniden değişen biriyle birliktelik yaşadın mmı hiç? Eminim yaşamamışsındır bunları yazan biri olarak... Madem yardım edemiyorsun, lütfen sıkkın canımı daha sıkma...

• senin kabahatin cünkü 2 gün aramamak ve face disinda hicbirsey yazmamissin yok akrabasiyla tanistirdi yok anasiyla tanistirdi yok arkadaslarimi es gectim onun icin vs vs. bos gereksiz detaylar.

• Onunla kalmıisın ve sana olan güveni gitmiş belki ciddiydi artık gönül eğlendirmek istiyor belki?

0|0
    0|0
  • hayatından çıkar ve bi daha aynı hatayı yapma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...