Galatasaray Teknik Direktoru?

RENKTAŞLAR, sizce Hamza Hamzaoglu'nun bize gelmesi nasıl oldu? İyi mi yoksa kotu mu oldu? Prandelli veya Mancini olsa diyen var mı aranızda?

Mancini geldi hic bise olmadı takımımız dagıldı, maclar kotu gecti.. Prandelli geldi, biraz olsun belki duzeliriz dedik, pek duzelemedik gibi.. ❤AMA HAMZA HAMZAOGLU GELDİ VE BENCE BİZE COK İYİ GELDİ, SANS GETİRDİ, TAKIMIMIZ YOLUNA GİRDİ, İYİ Kİ GELDİ DİYORUM ❤

(Bize Fransız Teknik Direktorleri gitmezzz.. Türk olunca daha iyi anlasıyosun o yuzden biz HAMZA HAMZAOGLU'YLA DAHA İYİYİZ)

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sezonun başında gelseydi daha iyi olabilirdi. Boş yere şampiyonlar liginde hezimete uğradık. Takımın başına bir daha umarim italyan gelmez.

Bizim oyun tarzimiza, formasyonumuza ters bu adamlar. Genelde defansif takim tercih ediyorlar. Zaten prandelli takımın kimyasini batirdi gitti.

Ayrıca herkes kendine baksin bize fransiz diyenleride biliyoruz soysuzlar
    http://i42.tinypic.com/wqwpyu.jpg

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Prandelli yi bilmem ama teknik direktörlük açısından Mancini Hamza hocadan çok daha iyi bir hocadır burada esas olan teknik direktörle takımın frekansının uyuşmasıdır. Nasıl Fatih Terim Galatasaray'dan başka gittiği hiç bir takımda başarılı olamıyorsa sadece Galatasaray da başarılı oluyorsa Mancini de İtalyada , İngilterede başarılı olabilir.

1|0
    0|0
  • Onlar fransız değil italyanlardı ayrıca genelde yerli hocalar ligi tandığından daha başarılı olur

1|0
    0|0
  • Hamza hoca kesinlikle iyi geldi takıma hırsıda dikkat çekiyo İtalyanlardan haz etmedim.

1|0
    0|0
  • manciniye hiç bişey diyemem sezonun başında tutabilirlerdi prandelliyi getirmek yerine. enazından bir sistemi vardı. ruh tam anlamıyla ölü diyemezdik. oysa prandelli ne amacla geldi kim getirdi niye getirildi hala anlamadım. çok şükür bitti o günler. hamza hoca fatih terimi andırıyor. bizim içimizden. biri. umarım başarılarına devam ederde 4. yıldızı takarız. neyse herkes geçiçi nede olsa aslolan GALATASARAY.

1|0
    0|0
  • Aslan a ruh geldi kültür geldi gelenek geldi kendi kimliği miz kendi oğlumuz geldi gayet de iyi oldu.

1|0
    0|0
  • Sana katiliyorum yabancı direktöre karsiyim zaten umurlarinda olmuyo

1|0
    0|0
  • Bize ne zaman Fransız teknik direktör geldi ki hepsi İtalyan onların:D

0|0
    1|1
  • Mancini harika bir teknik adamdı benim için.
    Belki başarılı olamadı ama adam iyiydi.

0|0
    0|0
    • Ama bizin takım icin hic iyi olmadı. İyi yurekli olabilir fakat olmadı takımımıza uymadı

• Takımın dengelerini fatih terim kovularak bozuldu mancini zamanı 6-0 aldıgımız maçları unutmamak lazım sadece uyum sağlamasına izin verilmedi

• Futboldan anlamıyorum maalesef

0|0
    1|1
  • fransız teknik direktörler söylemi ile ismin çelişiyor :DDD

0|1
    0|0
  • Fransız teknık direktor kım geldı kı?
    @Fanatik_Cimbomlu

0|0
    0|0
    • Yanlıs yazdım yahu. İtalyan olacaktı, ama o gelen yabancıları sevmediimden dolaı, neli olduklarını karıstırdım

• Bir türk dünyaya bedel lafını bize göstermiş oldu ayrıca frandelli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...