Hoşlandığın kadına yüz vermemek.

Hoşlandığın bir kadın var.İçinden onu çok istiyorsun.Ama belli etmekde istemiyorsun.Sence bu tavır doğrumu?O anlasın uğraşamam diyenlerden,cevap bekliyorum.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• En iyisi açık açık konuşmak .

0|0
    0|0
    • İyi güzel söylüyosunda.Şöyle bir durumu atlıyor kızlar.Size açık açık ,söylendiği zamanda nazik popolarınızın kalkma oranı yükseliyor.Nankörlük kanınızda var.

• Olsun bişey olmaz :D

• Biraz açsan anlamadım çünkü?Anlayışlı olması tabiki gereken birşey.Ama benim bahsettiğim hoşlandığını söylersen belkide pişman olacaksın ya karaktersizse?Yani aaa benden hoşlanıyomuş dur şunu süründüreyim kafasındaysa?Çoğu kızda böyledir.

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç büyümemiş erkek davranışı.. erkek dediğin bir kıza gerçekten gönül verdiyse kızda eğer boş değilse ne yapar ne eder alır o kızı.. herkese karşı mesafeli ama, sevdiğine karşı naif ve yumuşak bir erkek artık aşmış ne istediğini bilen ve kararlı erkektir.. bu sorundaki erkeklere bizim bakış açımız büyümemiş kendini beğenmiş ve bencil egosu dağları aşmış deriz..

0|0
    0|0
    • Tam olarak katılmasamda,yorumun çok iyi.

• Kızda,erkekde şöyle düşünse,hayatın sırrını çözmüş gibi olur.Kardeşim geberip gidecem zaten kime neyin havasını atıyorum.Sevdiysem yaşamalıyım.

• bir hadis var "seven sevdiğine sevdiğini söylesin." insanlar henüz sevgiyi çözümleyemediler.. sevdiğini söylediğin zaman karşındaki seni tabiri caizse bir tık aşağıda görüp kullanabileceğini düşünüyor.. kullanmaktan kastım çok geniş.. işte beni seviyor istediğimi yaparım havaları.. sevgi bitmez sanıyoruz.. ben beni seven biri için asla tamam oldu bu demem bilirim ki ben ne kadar beslersem o sevgi büyür.. o yüzden sevgi anlayışımız böyle oldukça bu tip olaylar kaçınılmaz oluyor..

• belli etmezsen kazanamasınki...

0|0
    0|0
  • saklamaya çalışmak da bi uğraş. kasamam kendimi. neyse yüzüme yansır zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dikkat çekmek için iyi ama nerede duracağını bilmelisin.

0|0
    0|0
  • niye vermiyorsun ki ? Belli edersen şansın olabilir en azından :d

0|0
    0|0
  • Belli etmeye hep korkmuşumdur.Bilmiyorum :S

0|0
    0|0
  • her zaman kafama vurdum bu yüzden malım ben mal hiç büyümedim. Deli gibi aşık olduğum bir kız vardı len halada hoşlanıyorum. Bana sordu ben yok dedim bunalıma girdim 2 sene düşlerde gördüm seni söyleyemedim şarkısını dinledim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...