Eski erkek arkadaşımın Facebook duvarını görmek istemiyorum fakat dayanamayıp bakıyorum.Yardım?

Eski Erkek Arkadaşımın facebooktaki duvarını görmek istemiyorum ona çok büyük yemin ettirdim karşıma birdaha hiçbiryerde çıkma dedim.Fakat onun küçük kardeşinin kullanmadığı facebook şifresini zamanında bana vermişti, kendisini ordan ekledi ve benim onun duvarını görmemi sağlıyor.Girip bakacağımı bile bile bunu yapıyor kızlarla kıskandırarak ve göndermeler yaparak yazılarıyla bana zulmetmeye çalışıyor.Elimde değil etkileniyorum.Ama şifresını patlatmak değiştirmek istemiyorum bunu istiyor zaten.Dayanamadığımı görmek istiyor.Artık üzülmek istemiyorum Ne yapmalıyım sizce?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Engelle.

0|0
    1|0
    • Soruyu dikkatli okumuyorsunuz.Engelleme durumum yok kardeşinin facebook sayfasına şifresiyle beraber girebılıyorum.Girmeyeyım dıyorum ama dayanamayıp bakıyorum

• Başlıktaki soruya cevap verdim içeriği incelemedim.

Erkekler Ne Diyor 9

• en büyük intikam öç almak nedir bilirmisin kaylesiz kalmak oralı olmamak umursamamak bırak o deliye dönsün delirsin çıldırsın adamın biyerlerini kaldırma tepki vererek derim

1|0
    0|0
    • Öyle mi dersin? Aslında haklısın çok doğru...

• dediğimi yap kaybetmessin herkes haddini bilmesse zalimler coğalır

• Duvarı görmek istiyorsun ve bakıyorsun. görmek istemeseydin bakmazdın.

1|0
    0|0
    • Görmek istemıyorum ama bakıyorum :))

• Ama napiyim önce bakıorum sonra üzülüyorum şeytan diyo patlat şifreyi

• bak işte sen diyosun şeytan diyor :) boşver şeytanı :)

• BAKAICAKSIN OZMAN KESKE BENDE BAKABILSEM

1|0
    0|0
    • Buna cesaretin var mı? Canın yanar benim gibi.

• en-gel-le

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • facebook şifreni bana ver

0|0
    0|0
  • Derdin çekilecek gibi değilmiş harbiden.Çok üzüldüm şu an sana çok :))

0|0
    0|0
    • :)) aynen yaa ne saçma bi durum ama üzüyo nabimm çare istiyorum bana çözüm üretin :D

• se ndaha ne istediğini bilmiyorsun ayrıca seninki sevgi falanda değil budalalık gibime geliyor

0|0
    0|0
    • Nedenmiş ki o?Ne istediğimi biliyorum yalnızca görmek istemiyorum... O gereksiz bir ınsan oldugu için boşuna üzülmek istemıorum.

• görme o zaman zorla gözüne sokmuyorlar yaaa

• seviyorsan hala ,git konuş, yada konuşmasını sağla.

0|0
    0|0
    • Bağlarımızı kopardık.Ben barışmak istemiyorum sadece ondan haber almamak unutmak istiyorum...

• biraz zor olacak..ama zamanla unutursun ...

Kızlar Ne Diyor 6

• Ee sende gırme o zaman bakma . Engelle gıtsın

0|0
    0|0
  • sen o adrese ne zaman girsen ona bildirim gidiyodur gidiğine dair

0|0
    0|0
  • tum cozumleri yapmam yazmissin engelle demiyecegim cunki salaklik olur aklini baska seylere yonelt dusunmemege calis bir kac gun neti acma falan filan nefsine karsi cik iste

0|0
    0|0
  • engellesen veya silsen bu dertten kurtulursun sanırım...

0|0
    0|0
    • Hayır zaten kendi adresimde engelledim.Fakat ben kardeşinin facebook adresine şifresiyle beraber girebılıyorum.ve arkadaş olarakta kendisini eklemiş faal olmayan facebook a benim görmem içinde şifreyi bilerek değiştirmiyor.

• zamanla geçer takılma bak bak dur bir zaman sonra sıkılıcan zatenn..

• Engelle...

0|0
    1|0
  • oda bişey mi ben eski sevgilimin evinin önündeyim hergün :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...