Sevgilim çok kıskanç ne yapmalıyım?

bu hafta sonu annemim halasının oglunu dugunu var ananemin ewinin yanında ama kesinlikle gitmiyceksin diyor teyzemde haftaya çarşamba günü almanyaya dönücek gel diye ısrar ediyo napiyim ben simdi . ?

Güncellemeler:
neden gndermiyosun dedgimdede cevap bu "seni herkes görüp begeniyo " bikaç kere olmustu böyle bişey:)

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence böyle bi kıskançlığın nedeni sokağa çıkarken güzel giyiniyo ya da güzel makyaj yapıyo olman falan olabilir. Ya da sen çok güzelsindir ondan kıskanıyor olabilir. Yani kısaca nedeni seni kaybetme korkusu. Senin ona ait olduğunu anlat, ne olursa olsun ayrılmayacağınızı falan söyle.

0|0
    0|0
    • söylüyorumda anlayan kim 2 sendr cıkyruz ama analamak istemiyo heralde

• süpersin saol

• önemli değil :) yardımcı olduysam ne mutlu bana

Erkekler Ne Diyor 5

• demekki çok güzelsin birde kesin alımlı giyiniyorsun ve makyaj yapıyorsun milletde seni begeniyor e dogal olarak seninkide elinden kaçırma korkusuyla gitmeni istemiyor sana kalmış gidip gitmemek (: ama ben yalan söyleme taraftarı degilimdir.

0|0
    0|0
  • seni sevdiğini düşünüyorum. ve elinden kaçacak diye korkuyor. bence ona güven ver. endişe etmesin çocuk. seni seviyor.

0|0
    0|0
  • Iki günlük erkek arkadaşın yirmi yıllık halandan daha önemlidir herhalde. Sizin gibi kızlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • 2 sendr çıkıyoruz benim halan dgil annemin halası

• :) dua mı beddua mı analamdım ben

• Aman bilmiyorum sadece gerisi yok

• ayrıl öyle adamlardan

0|0
    0|0
    • beğeniyorlar diye dışarı adım attırmayan adam çokta mantıklı işler yapmıyordur. ben sevgilime güvenirim, dışarıdaki adamlar iç geçiriyorsa bu sevgilimin suçu değil, başkasının suçu için sevgilimin özgürlüğünü kısıtlamaya hakkım yok. fakat ihanetin affıda yoktur bende, bunun bilincindeki sevgilimi mantıksız kınskaçlarla boğmanın saçma olduğunu düşünürüm.

• vayyy haklısın kardsm dsuncenin arkasında dur özguven herkesin sahp oldgu bsey dgl

• O senin akraban...git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dalga geciyorsun sanirim kac yasindasin? 17-18? tövbe büyük sözüme - götü boklu erkek arkadasim bana akraba dügününe gitmeme izin vermicek DAHAA NELEEEERRRRR .. Iyi tuvalete giderkende bari cocuga sor - askim tuvaletim var gidimi? büyükmü yapim kücükmü :D

0|0
    0|0
  • hala hayatta böyleleri var mı... kız sakla müzeye koy... tabikide gitcen düğüne... eline ipleri şimdiden verirsen yandın yandın.. bak sonra demedi deme

0|0
    0|0
    • kaçınnnnnnnnnnnnnn adam sandık kendini beğenen ergen çıktıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :D :D :D

• ben mi kendim begnyum bnce bu kendini bgenmişlik dgl ozguven

• tabiki düğüne gidiceksin...2 gün sonra sevgilinden ayrılırsan ya da terkedilirsen ahhh vahhh yaparsın :)

0|0
    0|0
  • akrabalarını ihmal etmemelisin

0|0
    0|0
  • Çok saçma. Bu kadar kıskançlık olmaz. Tavrını koy ! ve git.

0|0
    0|0
  • yuh yaa sen nefeste alma ıstersen gonder gıtsın yaa nası bı turdur bu senı gorup begenıyorlarr manyakmıs valla

0|0
    0|0
  • Israr et. . Simdiden boyleyse evlendikten sonra vahh.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...