Sabah kalktığınızda neden 1 saat makyaj yaparsınız?

Sabah kalktığınızda neden 1 saat makyaj yaparsınız? İşte bu soru çok merak ederim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• 1 saat mi Allahtan kork 15 dakika yalnızca.

0|0
    0|0
    • Bayanlarin dedigi saate inanmiyorum 15 dk der yarim saatte gelir

Mesela yani:S

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadınlar aslında makyajı erkekler yada dışardaki hemcinsleri (rakipleri) için yapmazlar. Biz makyajı kendimiz için yaparız. Kendimizi iyi hissetmek için. Makyaj yapınca kadınların yürüyüşü, duruşu, bakışı, kısaca beden dili değişir. Sebebi ise güzel hissetmekle birlikte gelen öz güvendir :) Not: makyaj olarak kalem ve rimel dışında birşey kullanmayan bayan :)

0|0
    0|0
  • sadece göz kalemi ile çıkarım evden... iş yerinde müsait bulduğum bi ara lavaboda tamamlarım geri kalanı :D

0|0
    0|0
    • Ee sonra :D yolda giderken arabalarin aynasindan ruj surersiniz :D

• yok o kadarda abartmadım henüz. şahsım adına konuşyorum... yaptığım makyaj agır olmamıştır hiç bir zaman... cildine değer veren biriyim ben... sadece lazım oldugunca.. malum iş ortamındayız. bakımlı olmak gerekiyor... ben nelerini görüyorum burda... sanki yarım saate sahneye çıkıp şarkılar söylicek olan gazino çalışanları gibi...

• hayatımda 1 saat makyajla uğraşmadım , uğraşmayacağımda.

0|0
    0|0
  • evden cikmama 15 dk kala kalkiyorum ve o süre icinde makyaja hic zaman ayiramam yaptimmida ise yada okula gec kaliyorum :p

0|0
    0|0
  • Benimki 1 saat sürmüyor :)

0|0
    0|0
  • bir saat mi? 5 dk içinde hallediyorum.ben bir saate çok şey sığdırıyorum..

0|0
    0|0
  • ben makyaj yapmıyorum arki ..doğal çirkinlik en şugarı.yaptığımdada gırmızı bir rujum var salak salak saçım yağlı bile olsa sürüyorum yani o kadar salak bi tipim.deeeeermişim.yapmam ben makyaj kötü duriyi bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 Saat olsa iyi.Gittiği yerin wc'sindede 1 saat yapar.Issız bi adada bi imkan bulur yine yapar.Yapar yani engelleyemeyiz.:D

0|0
    0|0
  • Benimki 15 dakika sürüyor.

0|0
    0|0
  • Dışarıda ki diğer rakiplerinden daha güzel görünmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...