Neden sürekli çalışıyoruz?

herkes para kazanma derdinde neden her gün erkenden kalmak zorundayız niye hep koşuşturmaca insan kendine neden zaman ayıramıyor çocuklarına da

hep çalış çalış sabah 9 akşam 5 niye hayat böyle ?

ileride benim bir mesleğim olacak emekli olana kadar başka birisinin altında onun kurallarında çalışmak zorundayım neden eski çağlarda insanlar istedikleri zaman kalkabiliyorlar mıymış?

ne bu ya sürekli iş hayatı başkaları için çalış sonra bi bakıyosun ömrün çalışmakla geçmiş kendin için bi şey yapmamıssın hayallerini hep ertelemişsin neden neden böyle hayat hayatın anlamı bu mu çalış çalış çalış sürekli aynı şey

köle gibiyiz ya çalış üniversite oku evlen çocuğun olsun çocuğun daha çok çalış bibakmışsın ölmüşsün hayat bu mu hayatınızdan memnun musunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• çalışma saatleri daha az bir iş seçerek bu sorunu bireysel anlamda çözebilirsin.ayrıca sevebileceğin kendini ifade edebildiğin üretebildiğin bir iş yaparsan çalışmaktan dolayı mutlu ve başarılı olursun. o zaman çalışmanın para kazanmaktan öte bir anlamı olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu dünyada yaşamıyoruz bu dünyadan ggeçiyoruz. Herşey gelici geçici boşversene.

0|0
    0|0
  • parasiz hayatmi olur.. cali$ma ac kal sorumsuz $ey :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• devir değişti devir, çalışmada göreyim seni, bakım kim gelip halini hatrını soracak, kim ekmek verecek sana, mecburuz dostum mecbur, ite köpeğe muhtaç olmamak için mecburuz.

1|0
    0|0
  • insan çalışmazken boşluktadır ve bunalıma girer ben mesela şehir dışında okuldayım ve yazın boş boş durmaktan bıktım okuluma arkadaşlarımın yanına gitmek istiyorum her ne kadar yurt köşelerinde kalsamda

0|0
    0|0
  • Doğru diyorsun bende bağzen soruyorum bu soruyu kendime ve bu dünyada yaşamak için çalışmak gerekiyor.Ya çalışacaksın ya sürünüceksin.YADA kafayı kullanıp sen başkalarını çalıştıracaksın.

0|0
    0|0
  • Kapitalizm.

0|0
    0|0
  • @1 hayatın sırrını çözmüş.

0|0
    0|0
    • sen uyusana dostum boş boş yorumlar yapma inci değil burası ait olduğun yere dön bence orada bunu desen şukuları kapmıştın

• Güldürdün gizli şey senii :)

Yükleniyor...