Tarz sahibi olmak istiyorum?

Bn kapalı bir bayanım ve esmerim nasıl tarz sahibi olabilirim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• esre elönü gibi tak takıştır. ya heavy tarzı olabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu tarz benimi izle

1|0
    0|0
  • Bunun için geç kalmışsn bile.

0|0
    0|0
  • kapanmışken tam kapan çarşafa gir.

0|0
    0|0
    • :-) :-) çok şakacısnz ama ben islama göre kapanmak istiyorum

• kapanmak illa çarşafa bürünmek değildir kapalı bir bayan vücut hatları belli olmayacak şekilde giyiniyorsa bunda sıkıntı yok bence aşırı makyaja bende karşıyım

• Tabiki makyajla karşym ve ben sportif bir bayanm ferrace giyiyorum ama biraz fark yaratmak istiyorum hepsi bu :-)

• Kapalı olunca da tarz oluyormuydu 😳

0|0
    1|0
    • Tabiki bana göre oluyor sizin hoşunuza açk saçk bir baynmı yoksa islama uygun olarak giyenen bir baynmı hoşunuza gider bey efendi

• İslama uygun giyinen gider de islama uygun tarz olur mu hanımefendi?

Kızlar Ne Diyor 2

• tekbirin reklamlarındaki bayanların giyim tarzı çok hoş bence öyle yapabilirsin ama tarzdan çok kendini nasıl mutlu hissediyorsan, beğeniyorsan öyle giyin bazı bayanlara pardesü yakışırken bazılarına yakışmıyor mesela buna sen karar vermelisin :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim pardesü yakışıyor ama ben daha farklı giyinmek istiyorum fark yaratmak istiyorum :-)

• o zaman salaş şeyler giyin asimetrik uzun kazaklar falan bu yıl moda kapalılara göre bir de güzel görünüyor bugün mağzalara baktımda gördüm çok hoşuma gitti ama uzun olduğu için alamadım biraz dolaşırsan güzel şeyler bulursun :)

• Hm bilmem genelde teşekkür ederim :-)

• Modanisaya bakabilirsin canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...