Yaz kapıya dayandı zayıflamak istermisin?

teorik olarak zayıflamak yaktığından az aldığın kaloriyle alakalı ectoform (ince vicut tipi) olanların fazla uraşmasına gerekyok metopolizmamız hızlı olduğu için aksine yememiz lazım
şimdi bu teoriye göre ne yapıcaz misal 5 kalori yakıp 3 kalori alıcaz zamana yayıp öyle zayıflıyacaz
şöyle toparlayım 1 saat spor yapıp 3 öğün çok az miktarda yiyeceğiz yemeklerde aldığınız yağı minimuma indirmemiz lazım bu çok önemli belçevresini süslemekten başka bir işe yaramıyo!!! protein ve karbon hidratıda ayarlayıp hergün sabit miktarlarda ayarlıyacağız yediğimizi örn 3 öğn toplamda 5 kalori edecek 7 kaori yakacak şekilde spor yapıcaz ayda 3kg garanti isteyene program konusunda yardımcı olabilirim bolşanslar...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Mevsim kış ve yaz kapıya dayandi :D

0|0
    0|0
    • kışın ilk ayını bitirdik kaldı 2 ay bahara Mart Nisan mayıs bu üç ay güneş açısıyla alakalı mavi spekturuma geçiyor buda doğaya canlanın yenilenin mesajını veriyo bu hesaba gör 5 ay kalmış ayda 2 kg den 10 kg yapar 60 kg bir kız için -10 kg eşittir 50 kg demek ama bunun için YAZIN KAPIYA DAYANDIĞINI KABUL ETMEK GEREK şimdi başlarsan 2 ay içinde forma girer Mart Nisan mayıs ayındada kople yenilersin vicudunu ;)

• Of of :) herkesin bünyesi farkli dostum kışın kilo almıyor herkes fazla genelleme yapmazsan bir de sürekli kilo alip vermenin saglik açısından zararlarını bir öğren de gel :)

• gel derken? bir adres filan var mı ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Biri benim yerimede zayflasin useniom :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerektiği kadar zayıflarım zaten.

0|0
    0|0
  • ben degilde bu arkadaşa sor belki ister
    @Kemalrl

0|0
    0|0
    • şu an spora gidemem baya baya doluyum kanka :D

• sen iletiver bizahmet 1 saat spor 10 kalori yakacak bütün gün de toplamda 5 kalori alıcak sistem otomatikman kütle azaltıcak ;)

Yükleniyor...