Hayal kurmayı sever misiniz? Genelde nü tür hayaller kurarsınız?

hayal kurmayı severmisiniz..genelde nü tür hayaller kurarsınız

cinsel içerik hariç lütfen

0|0
27|33

En İyi Kız Görüşü

• Off... Hem de nasıl :) Hemen hemen her boş kaldığımda hayaller kurarım. Sınırı olmayan hayaller... Bazen imkansızı hayal ederim, mesela tüm dünyaya hükmeden ama dünyayı yaşanılacak bir yer haline getirebilen ve herkesin sevdiği bir süper kahraman olurum :D

0|0
    0|0
    • sende bendensin

• Bence burada sohbet etmeyelim :D Gizlilik sıfır :D

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 26

• bayılırım snrm hayalleriyle yaşayan briym

0|0
    0|0
  • uzaklara gittigimi.. bulutlarin uzerinde yasadigimi, kimsenin beni bulup uzmeyecegini dusunup huzur bulmak..

0|0
    0|0
    • ya herkesin hayaelleri bribirine yakın ..

• aslında yanlış seçimlerimiziden kaynaklanıyor bence.seçtiğimiz hevesle baktıgımız insanalr bize o acıyı çektiren

• Bende çoğu kişi gibi konusu aşk olan hayaller kurarım.Çünkü gerçek hayattaki aşklar asla hayallerimdeki gibi masum ve güzel değil..

0|0
    0|0
  • Hayal kurarım ama gerçekleşmeyecek hayaller değildir hiç bir zaman. Çünkü bir yanım da realisttir pek müsaade etmez öyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Kurarım hayaller.. Büyük başarılar hep hayallerle başlarmış. Benimkiler ise genelde yapamayacağım şeyler üzerine kurulu ya da görmek isteyipte göremediğim insanları bir araya getirmek,söylemek istediklerimi kişiyi hayal ederek söylemek,bazen çok büyük bir ortamda tek başıma kaldığımı görmek,saatlerce sahilde sessizce yürümek,evlendiğime çocuklarımla olan ilişkilerim vs gibi hayal dünyam cok geniş..

0|0
    0|0
  • en büyük hobim hayal kurmaktır gerçekleşmese de kuruyoruz işte :)

0|0
    0|0
  • hayatım hayaller üzerine kurulu zaten :)

0|0
    0|0
  • çok hayal kurmam ama kendi evimin hayalini kurarım arada :)

0|0
    0|0
  • Gerçekleşemeyecek birsürü hayal ..

0|0
    0|0
  • bütün boş zamanlarımda yatarken kalkarken yemek yerken sürekli hayaller içindeyim sevgilimle mutlu bi evlilik yaptığımızı köpeğimizle birlikte mutlu hayat sürdüğümüzü hayal ederim hep

0|0
    0|0
  • çok severim genelde aşk olur konusu sevdiğim erkek ve ben bir filmdeki gibi aşk yaşıyoruz içten herşey böyle şeyler işte

0|0
    0|0
  • gerçekleşmesi olası ve yakın gelecekte olması mümkün hayalleri kurmayı seviyorum..gerek iş gerek özel hayat ile ilgili.

0|0
    0|0
  • severim çokta kurarım ..ahhh.. ahhh... hep imkansız hayallerin peşinden gidiyorum ama dediğimiz gibi sadece bi hayal...garantisi olmayan mutluluklar için elinizdekilerden vazgeçmeyin diye boşa dememişler boş hayallere kapılmamak gerek..

0|0
    0|0
  • psikolojime baglı olarak hayallerim deişiyor . şuan az insan bol huzur bulabilecgim bir yerde ev alma hayalindeyim.. daha adam akıllı iş bulamamışken :)

0|0
    0|0
    • ne işi arıyorsun

• üniden yeni mezunum makine ressamıyıım. teknik resim çizerim. üniverstemin hakkı için olsun :) 1milyara tavım

• şöhret hayalleri kurarım.. herkes tanısın beni..

0|0
    0|0
  • Evet çok severim :) Genelde gerçekleşebilecek hayaller kurarım :)

0|0
    0|0
  • Olma imkanı olan ama olduramadığım hayaller.

0|0
    0|0
  • kurarım guzel hayallerım olur gelecege dair hep bır cogunuda gerceklestırdım darısı dıgerlerıne ıns

0|0
    0|0
  • Lanet olsun cok kurarim, hatta hayal kurmaktan uyuyamadıgım geceler oluyo benim :D

0|0
    0|0
  • kısaca hayal dünyasında yasıyorum

0|0
    0|0
  • ohohohooooo çok derin mevzu benim için o kadar imkansız şeyler düşünürümki

0|0
    0|0
  • Träume sind Schäume

0|0
    0|0
  • Hayal kurmayı severim ve gerçek olacağına inanırım. İnanmak başarmanın yarısıdır :)

0|0
    0|0
  • Severim, genelde imkansiz seyler kurarim.

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Hayal kurmayı sevmem, kırılınca pek iyi olmuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Hayalperestin önde gideniyim...

Zaten insanın bir hayali yoksa, yaşamasının da bir anlamı/değeri yoktur bence.

0|0
    0|0
  • istediğim ülkeye gitmişim iş sahibiyim ve o ülkeden bir kızla evlenmişim çocuklarım olmuş hep bunları hayal ederim he birde villam ve arabam da var umarım hepsi gerçekleşir...

0|0
    0|0
  • şu sıralar paranın olmadıgı dağ başında ilkel bi yaşam hayalleri kuruyorum.hatta karavanmı alsam yoksa kendime göl kenarına yakın bi evmi yapsam güneş panellerini nereye koysam ok takımı kaçadır havayı suya dönüştüren cihazlar kaça gibi şeyleri bile düşünüyorum.

parasız yaşamak bile parayla anasını satıyım.

0|0
    0|0
  • eskiden kurardım bir kızı severdim platonik olarak onunla çırağan sarayında evlenmek isterdim muhteşem bir organizasyonla.bir kırmızı ferrari ve birde bmw x6 hayallerim oldu.x6 yı kiralayabilirim onun hayalini kurmak ferrari hayali kurmaktan mantıklı.yatmadan önce hep çalar saat gibi hayal kurardım ama artık hayal kurmuyorum çünkü ulaşamayacağım hayaller beni çok yoruyorlar.

1|0
    0|0
  • Bunca zaman hayallerimle yaşadım ve bu saatten sonra hayalden çok gerçekçilik daha önemli o yüzden hayal kurmuyorum sadece ileride imkanım doğrultusunda yapacaklarımın planını tasarlıyorum.

0|0
    0|0
  • başarmak adına hüzünlü içler acısı hayaller pampa ne zaman gerçek olacaksa artık o zaman evimin erkeği olacağım. sonrası karadenizde yeşillikler içinde oynaşmak en büyük hayalim.

0|0
    0|0
  • Severim. Yaşayacaklarıma yakın hayaller kurarım.

Hayal kurarak uyumayı çok severim..

Genelde aşka dair hayallerim olur..

0|0
    0|0
  • emeklilik... daha 35 senem var emekliliğe... :(

0|0
    0|0
  • evet kurarım dag başında bir ev yanlız biraz kafa dinlediğim bir yer ormanlık alanda kış sobayı yakıp sobanın sıcagında kendimi dinlemek

0|0
    0|0
  • evet tabikide hayal kurmayı severim laki bu sıra hep savaş senaryoları canlanyıor aklımda

0|0
    0|0
  • Evet, şarkıcı olduğumu filan düşünürüm.

0|0
    0|0
  • su memlekette hepımız hayal alemınde yasamıyormuyuz. haberlerı bıle ızlerken şöle olsa böle olsa dıye hayaller kuruyoruz.yasımız buyuse bunu yapsak ,param olsa bunu yapsam, cocugum olsa surda olsa vs.. vs.. hayalsız yasanırmı?cevap aslaaa

0|0
    0|0
  • işlerimin çok iyi gitmesini 500-600 çalışanlı bir işletme hayalim var düşünsene işçilerinin hakkını layıkıyla veriyorsun piyasadasın rekabettesin 500-600 aileye ekmek yediriyorsun içim bi hoş oldu

0|0
    0|0
  • hayaller hiç bitmez

0|0
    0|0
  • gerçekleşmesi mümkün gözükmeyen hayaller kurarım genelde

0|0
    0|0
  • İstanbul gibi bir yerde degil hayal kurmak rüya bile göremiyorum.Hayal diyince Namık kemal geliyor aklıma.

0|0
    0|0
  • Bi hayalim var.Bi hayalimin olması derdim hep.

Sanırım artık var.. ufak bi araba eşim çocuğum pazar kahvaltısı.

0|0
    0|0
  • dünyada açlığın,yoksulluğun olmadığı,kapitalizmin sert doğasının barınmadığı ve insanların birbirini kırmadan önce bi kere daha düşündüğü bi dünya

0|0
    0|0
  • Dakikalarım saatlerim hayalsiz geçmez çok hayal kurarım,geleceğimle ilgili ileride ne iş yapıcağımı düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Severim. Ve belli bir standart yok. İhtiyaca göre kuruyorum :) zaten hayal kurma ihtiyaçlar doğrultusunda olmaz mı :)

0|0
    0|0
    • herkesin farklı :)

• Hocam aslında değil :) hayal kurduğunuz şeye ihtiyacınız yok ise o neden hayalinizde yer bulsun ki :)

• Gitarla alakalı hayaller kurarım tuttun mu alacaksın o sebeple hiç tutmadım sen hazır tutmuşsun bileğine kuvvet.

0|0
    0|0
  • ufoların dünyamızı istila etmeye çalıştıklarını ve dünyayı tek başıma kurtardıgım hayalini ;)

0|1
    0|0
  • Wolverine süperman kaslı yakışıklı karizmatik iyi kavga eden vs sayiimmi daha :p :D

0|0
    0|0
  • zenginlik para deyim gerisini sen anla usta

0|0
    0|0
  • Eskiden kurardım

0|0
    0|0
  • hiç sevmem..

0|0
    0|0
  • hayalperst değilim ama empaty yapmayı severim :) özellikle futbolda

0|0
    0|0
  • Köpek eğitmenliği ile ilgili hayallerim var.

0|0
    0|0
  • hayal içinde yasayan ..ok içinde ölür demiş büyüklerimiz

0|0
    0|0
  • İyi bir iş sahibi olup çok param olmasını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...